320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SEe sõna on mõttetu ka muideks.

    Kommentaar


      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
      Ai rsk, siis läks küll Tabasalul kehvasti...achillka murdmine on küll valus
      Ma olen mitmel mehel ahhilka ära murdnud ja pean tõdema ,et polnud üldse valus
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kent Vaata postitust
        Ma olen mitmel mehel ahhilka ära murdnud ja pean tõdema ,et polnud üldse valus
        siis sa oled eriti lahe vend ? endaüle oled kindlasti väga uhke , ja ema/isa tunnevad su üle suurimat uhkust , naljamees

        Kommentaar


          meelis989, sa oled tõesti noor ja loll, et sa ei saa asjadest aru...

          aga mis puutub emmastesse ja selle tiimi suuvärki, siis eelmine aasta oli see selline tavaline, noh nad ikka ütlesid erinevaid asju vahel, aga mitte rohkem kui meie neile...aga tuleb ära harjuda siin II liigas, siin on palju noori ja noored poisid vahel tõesti kipuvad ütlema asju veidi tihedamini, noh vanemad enam ei viitsi ju midagi kobiseda, nad on vigadest õppind :P
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            vanemad mängijad on kõige hullemad just, kui nad noortele alla jäävad

            Kommentaar


              kui alla jäävad jah, no neid variante on erinevaid, kuidas keegi reageerib noh, aga sul on õigus tõesti...
              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

              Kommentaar


                tarvatsu väravalööjad?

                Kommentaar


                  Kas eestimees midagi jalgpall.ee lehest on kuulnud?

                  copy/paste:
                  11.05. 12.00 FC Tarvastu - Võru JK 2:1 (1:0)
                  väravad: 37. Sergei Thielemann, 85. Marek Naaris - 51. Ats Horn
                  hoiatused: 54. Aleksei Thielemann, 59. Heigo Kosemets, 85. Marek Naaris - 69. Reijo Künnapuu
                  37. Sergei Thielemann ei realiseerinud penaltit
                  59. Endrik Jäger (Võru) ei realiseerinud penaltit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    tarvatsu väravalööjad?
                    Thielemann, Naaris

                    Palumaa sõitis ära Soome tööle, rõõmustage nüüd vastased
                    www.fcelva.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                      Emmaste-Pärnu Vaprus 3-1
                      emmaste väravad 2-lill ja 1-adrat

                      Pärnul ei olnud erilisi võimalusi , emmaste hoidis palli ja võttis kindlad 3p

                      Värav löödi meile penaltist ja mis oli ka 100% õigustatud.

                      Vihje teistelerovokatsioon ja väike toorutsemine käib pärnu vaprusega käsikäes
                      Haha, teil oli mõnus eit seal keskel poolikus, väikse laksu sai, hüppas kohe maha pikali ja hakkas nutma.

                      "Hr.Kohtunik, kuidas ta võib mulle nii öelda"

                      Peale seda kui me 1:1 lõime, siis olimegi põhimõtteliselt teie väljaku poolel, kuni te saite 1 kiirrünnake ja lahendasite selle ära ja peale seda Pärnu enam ei mängind sellise isuga nagu 1:1 seisul. Olge õnnelikud, väärisite võitu, Pärnus proovime ennast parandada ja anname parem lahingu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        usun et viljandi on tegelt tugevam ka ,pealegi noorem meeskond.
                        ei tea mängisite hästi 20 minutita aga siis murdusite ja olge nüüd ausad teie võimalused võreldes türi võimalustega olid 30 - 100 vastu Türi kasuks.
                        Kuid keegi ei vaidle olete noored ja väga perspektivikat mängijad loodan, et kunagi mängite Viljandi I meeskonnas, ja edu teile!

                        Kommentaar


                          halb päev oli meil lihtsalt, ega vabandusi tegelt pole mõtet ka otsida

                          Kommentaar


                            http://www.jkmaagtammeka.net/?id=10584 siin arvatavasti kõige kiiremini täienev tabel.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas greenday Vaata postitust
                              http://www.jkmaagtammeka.net/?id=10584 siin arvatavasti kõige kiiremini täienev tabel.
                              aga pisut vale,maag-tammeka on seitmes

                              Kommentaar


                                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                                siin on palju noori ja noored poisid vahel tõesti kipuvad ütlema asju veidi tihedamini, noh vanemad enam ei viitsi ju midagi kobiseda, nad on vigadest õppind :P
                                Ma ütleks, et meil on just vastupidi
                                DELFI kommijad ahju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X