320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas volodja Vaata postitust
    tarvastu poisid on nii vihased ja väge täis, huvitav mis oleks saanud kui nad veel kaotanud ka oleksid? ja zurka, mis sind nii vihale ajab seal väljakul? siin räägid normilt, aga seal oled täitsa võimatu nagu...
    Siis oleksime kaotusega leppinud! Mind ajas vihale oma mängijate lolluste korraldamine, ma lihtsalt ei tahtnud seda mängu ära anda. Nii kaua kui pole lõpuvilet tulnud pole ju võit käes, aga meie hakkame eduseisus selliseid jamasid korraldama. Üldiselt oli vastastega vaidlemine minimaalne, aga üks Tabasalu vend tegi endale karuteene kui mulle ühe lausega võitlusvaimu juurde andis. Aga see selleks, mäng on ikka läinud rsk
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      tabasalu - maag III 3-4, poolaeg oli 3-1

      noh mannetu, jälle andsime ära, meerits on kiire ja tehniline, tegi palju ära, ainult suuvärk on väär ja kontakti kardab ka hirmsasti, muidu vahva poiss, vana ta on? (16-18?) tulevane koondise mees? ülejäänud tiim oli samuti okei maagil, mingi väike sõnavahetus oli ka vahepeal, aga ma arvan, et see unustatakse ära
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        irw, meerits on ju 15, ta on TITT

        Kommentaar


          Sõrve- Nõmme 0-2
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            Valga FC Warrior II - Pärnu Kalevi SK 3-1 (1-0)

            Pärnu mängis terve mängu 10-kesi.

            Meerits on 26 ja ta on aastaid meistriliigas mänginud

            Kommentaar


              Algselt postitas Lasnaman Vaata postitust
              Valga FC Warrior II - Pärnu Kalevi SK 3-1 (1-0)

              Pärnu mängis terve mängu 10-kesi.

              Meerits on 26 ja ta on aastaid meistriliigas mänginud
              Kuidas Pärnu enam võiskondagi kokku ei saa?
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Müts maha Nõmme poiste ees, kes saarele sõitsid ja jällegi 3 punni koju tõid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas volodja Vaata postitust
                  tabasalu - maag III 3-4, poolaeg oli 3-1

                  noh mannetu, jälle andsime ära, meerits on kiire ja tehniline, tegi palju ära, ainult suuvärk on väär ja kontakti kardab ka hirmsasti, muidu vahva poiss, vana ta on? (16-18?) tulevane koondise mees? ülejäänud tiim oli samuti okei maagil, mingi väike sõnavahetus oli ka vahepeal, aga ma arvan, et see unustatakse ära
                  PAHAHAHAHAAA
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    meerits 16 zajebis 4el! Volodja odnim slovom!
                    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas volodja Vaata postitust
                      tabasalu - maag III 3-4, poolaeg oli 3-1

                      noh mannetu, jälle andsime ära, meerits on kiire ja tehniline, tegi palju ära, ainult suuvärk on väär ja kontakti kardab ka hirmsasti, muidu vahva poiss, vana ta on? (16-18?) tulevane koondise mees? ülejäänud tiim oli samuti okei maagil, mingi väike sõnavahetus oli ka vahepeal, aga ma arvan, et see unustatakse ära
                      Meerits on mingi 26 või midagi sellist, aga jah lapse hääl on küll ja kontakti kardab

                      Volots retsept

                      Kommentaar


                        Minu arust on veider öelda meeskonna kõige agressiivsema kaitsetööga mängija kohta, et ta kehakontakti kardab... but that's just me...
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas greenday Vaata postitust
                          Minu arust on veider öelda meeskonna kõige agressiivsema kaitsetööga mängija kohta, et ta kehakontakti kardab... but that's just me...

                          seda arvad sina, kuna oled kalevi naiste pundiga laagris käinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Footbag
                            Kuule lohhh vaata mida sa räägid!!!
                            rääkimist saab vist pigem kuulata kui vaadata, eriti enda oma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                              meerits 16 zajebis 4el! Volodja odnim slovom!
                              ma ei saa mitte midagi aru kui sina kirjutad midagi
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Pärnu Vaprus II 6:3 Emmaste (2:2).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X