320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas volodja Vaata postitust
    viis küll rein neid pidevalt võidule.. ja keda sa kogemustega meeste all mõtled? näiteks nende kaptenit nr3-e?
    Väsimatu tegelane....peaks sulle raadio kinkima vms.Tegeleksid millegi asjalikumaga.Aga noh eks need aastad Emmastes mängides on oma jälje jätnud.
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      Nende kapten oli nr 9 ! Rain Sirk kui ma ei eksi .
      Kogemustega meeste all mõtlen ma rohkem Vellemaa , Tiideberg , Afanasjev , Karis no ja muidugi sinu lemmik Rein ka . Kuskil keskel liitus nendega ka ju Tjunin ja sa ütled , et Rein aitas nad koguaeg võidule . Ole rohkem kursis asjadega ja vaata mängusi ka .
      sigpic

      #14

      Kommentaar


        Algselt postitas #14 Vaata postitust
        Nende kapten oli nr 9 ! Rain Sirk kui ma ei eksi .
        Kogemustega meeste all mõtlen ma rohkem Vellemaa , Tiideberg , Afanasjev , Karis no ja muidugi sinu lemmik Rein ka . Kuskil keskel liitus nendega ka ju Tjunin ja sa ütled , et Rein aitas nad koguaeg võidule . Ole rohkem kursis asjadega ja vaata mängusi ka .
        ega Rein nüüd mingi imevend pole . Kõik andsid endast parima ja noored

        Kommentaar


          rein on nii hea ja kiire
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            Algselt postitas volodja Vaata postitust
            rein on nii hea ja kiire
            Tartu Rein on kiire küll, aga kahekümne kilomeetri kaugusel Tallinnast mängib kaitses Havi, kes on veeeeel kiirem - eriti õhus.

            Kommentaar


              kui siin juba kiirete poiste kiitmiseks läks, siis Pärnus Mai linnaosas elab Tamm, kes teeb teile kõigile silmad ette oma kiirusega

              Kommentaar


                Algselt postitas karliito Vaata postitust
                kui siin juba kiirete poiste kiitmiseks läks, siis Pärnus Mai linnaosas elab Tamm, kes teeb teile kõigile silmad ette oma kiirusega
                Meil on ka üks Tamm...see on nagu välk....Ja Rollile....oleme täpsed Havi mängib 7 km kaugusel Tallinnast ja hingab sulle kuklasse juba
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karliito Vaata postitust
                  kui siin juba kiirete poiste kiitmiseks läks, siis Pärnus Mai linnaosas elab Tamm, kes teeb teile kõigile silmad ette oma kiirusega

                  on ainult üks õige Tamm
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas volodja Vaata postitust
                    on ainult üks õige Tamm
                    Jüri Tamm ?

                    Kommentaar


                      ja teiselpool pärnut elab teine Tamm, kes jookseks teid kõiki pooleks .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                        ja teiselpool pärnut elab teine Tamm, kes jookseks teid kõiki pooleks .
                        taavi tamm ?

                        Kommentaar


                          Kunagi mängis Viljandi Linnameeskonna kaitses üks Põder, kes allus küll suurepäraselt petetele, aga see-eest oli nii kiire, et jõudis alati uuesti ründaja ja värava vahele. Nii et mõnikord tuli ühe rünnaku jooksul Põdrast neli korda mööda minna. Ja targem oli sööt anda, sest Põdra teiseks trumbiks oli väsimatus.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X