320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JKTulevik II - Nõmme United 4:1(0:1)

    Nõmme väsis ikka lõpus päris ära
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      kui Santos ei lähe esiliigasse, siis 2 meeskond läheb 1gasse, ja 3 meeskond mängib üleminekumängud?
      Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

      Kommentaar


        Minu teada tsoonide esimesed otse ja 2 kohad mängivad omavahel läbi ning kes võidab pääseb esiliiga tagant poolt kolmandaga üleminekumänge mängima. Parandage mind kui ma eksin!
        PS!See pole veel kindel et Santos ei lähe esiliigasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas nugis Vaata postitust
          Minu teada tsoonide esimesed otse ja 2 kohad mängivad omavahel läbi ning kes võidab pääseb esiliiga tagant poolt kolmandaga üleminekumänge mängima. Parandage mind kui ma eksin!
          Nii see on. Ma kujutan ette, et kui Santos loobub, siis mängivad ikka mõlema II liiga 2. koha omanikud üksteisega ja võitja tõuseb esiliigasse ning kaotaja mängib esiliiga tagant kolmandaga üleminekut.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            pigem on see nii, et kui santos loobub, siis esiliiga viimane või eelviimane (kumbki otselangev tiim) saab jääda ka järgmiseks hooajaks esiliigat mängima...
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              mängime hooja lõpuni siis vaatame mis edasi saab

              Kommentaar


                aaa kus palumaa on?

                Kommentaar


                  Soomes töötab, eelmine mäng minuarust mängis Türi vastu
                  www.fcelva.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas volodja Vaata postitust
                    pigem on see nii, et kui santos loobub, siis esiliiga viimane või eelviimane (kumbki otselangev tiim) saab jääda ka järgmiseks hooajaks esiliigat mängima...
                    Õigus muidugi, eelis on liigatabelis kõrgemal oleval meeskonnal. Aga äkki peetakse üleminekumängud ära nagu kord ja kohus ning kui Santos loobub, saab koha a) esiliiga 12. meeskond, kui ta kaotas ülemineku või b) esiliiga 13., kui esiliiga 12. võitis ülemineku.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Õigus muidugi, eelis on liigatabelis kõrgemal oleval meeskonnal. Aga äkki peetakse üleminekumängud ära nagu kord ja kohus ning kui Santos loobub, saab koha a) esiliiga 12. meeskond, kui ta kaotas ülemineku või b) esiliiga 13., kui esiliiga 12. võitis ülemineku.
                      vabandust, esiliigas on ikka 10 meeskonda, mitte 14
                      seega tuleks eelnevas postituses asendada 12 kaheksa ja 13 üheksaga.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Türi väravalööjad kolm vooru enne hooaja lõppu:

                        Ergo 15
                        Haista 9
                        Marion 8
                        Karus 8
                        Agu 6
                        Kiik 5
                        Rauno 3
                        Müür 2
                        Koks 2
                        Rain 2

                        kokku 60+1 ov.
                        Tippspordis pisiasju ei ole.

                        Kommentaar


                          Nõmme on võtmas kolme punkti ja teel üleminekumängudele. Poolaeg Warriori vastu 3:0.

                          kui juba läks väravalööjate edetabeli koostamiseks, siis Tulevik-II omad seni:
                          Joonas Tamm - 21
                          Alen Stepanjan - 7
                          Raiko Mutle - 5
                          ülejäänutel 3 või vähem tabamust.

                          Kommentaar


                            Warrior vs Nõmme 1:6 (0:3)

                            Nõmme väravad: Jaanus Juhalu, Priit Tomingas, Janno Jürisson, Ivar Sova (2), Henri Paavo
                            Hoiatused: Mihkel Siim, Janno Jürisson

                            Mäng oli võimalusterohke.

                            Nõmme väravalööjate top:
                            Ivar Sova - 23
                            Janno Jürisson - 9
                            Alex Jelagin - 6
                            Jaanus Juhalu - 4

                            Kommentaar


                              Sörve JK väravakütid ja muu statistika võite leita siit!

                              Kommentaar


                                Maag-Türi 1-6

                                Kommentaar

                                Working...
                                X