320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekB Vaata postitust
    FC Olympic-u kodulehe aadress muutus fcolympic.ee-ks (varem oli fc.olympic.ee)

    PS TJK Legion II - Saku JK 7:0
    Kas 7:0 oli ikka õige seis? Kas Madis Karro lõi lõpus värava, või hoopis omavärava? Või löi 88. minuti värava hoopis keegi teine? Protokollide leht annab skooriks 6:1. Üle küsida enne esmaspäeva enam ei saa. Mida Saku mängijad arvavad?

    Kommentaar


      EBS oli täna kahjuks ainult kolmapäevase mängu hale vari ja sai Piraaja käest 3-1 tappa. 1 poolaeg 0-0. Kahjuks ei vea iga kord rahvas ennast kohale nii nagu võiks

      Kommentaar


        Algselt postitas viki77 Vaata postitust
        EBS oli täna kahjuks ainult kolmapäevase mängu hale vari ja sai Piraaja käest 3-1 tappa. 1 poolaeg 0-0. Kahjuks ei vea iga kord rahvas ennast kohale nii nagu võiks
        Urmar , kle misasja sa jamad, 4:0 jäi seis Sakuga, mis 7 sa ajad????
        Tahad nagu barterisse sattuda v?

        Kommentaar


          Üle pika aja netis ja sellised masendavad uudised. Nagu eskimod oleks USA kossukoondisele ära teinud...

          Kas Lahe oli konditsioonis või oli juba sünnipäeva nädalat alustanud?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Nonii, nüüd ma saan aru milles point on, Olympic peab ennast Eesti tasemel USA kossukoondiseks!

            Flora võitis teid 6:0, meie panime 7:0 - on nagu midagi õelda veel?

            Järgmine kord toon oma koera statale, tema peab teid võibolla neegriteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
              Nonii, nüüd ma saan aru milles point on, Olympic peab ennast Eesti tasemel USA kossukoondiseks!

              Flora võitis teid 6:0, meie panime 7:0 - on nagu midagi õelda veel?

              Järgmine kord toon oma koera statale, tema peab teid võibolla neegriteks.
              Lugupeetud laborijäänus ! Kas ma pean sinuga magama või, et sa selle debiilse ila ära lõpetad.
              Ettepanek: Kui sa siia ühtegi piiksu kuni hooaja lõpuni ei tee on 500 krooni sinu. Minu sõna selle peale.

              Kommentaar


                Tsau, ma Alfonso parim sõber ja naiste pumpaja, ta ei räägi sõnagi, 400?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Nonii, nüüd ma saan aru milles point on, Olympic peab ennast Eesti tasemel USA kossukoondiseks!

                  Flora võitis teid 6:0, meie panime 7:0 - on nagu midagi õelda veel?

                  Järgmine kord toon oma koera statale, tema peab teid võibolla neegriteks.

                  Andke andeks, polnudki eskimod. Vaatasin koosseisud järele ja sind polnud, seega norm sats.
                  Ja Janek, ära sõima. Mis jäänus, ta on leiutis
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    saku - lival sport 2:2

                    Kommentaar


                      JK Tondi - FC Ajax Veteranid 5:2

                      Kommentaar


                        Eurouniv FC - TJK Legion II 0:6 (0:3)

                        EUFC poolt hoiatus: Mikk Maal
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Üle pika aja netis ja sellised masendavad uudised. Nagu eskimod oleks USA kossukoondisele ära teinud...

                          Kas Lahe oli konditsioonis või oli juba sünnipäeva nädalat alustanud?
                          Konditsioonis ikka. Ma jäin mänguga üsna rahule, sest Olympic otsustas üle 1,5 hooaja ka paremat äärt kasutada tänu millele ka mina viimaks sain jalgpalli mängida.

                          Kommentaar


                            Kas Ajax veteranid mängivad kodumänge ikka kunstmuru peal mitte pärismurul?
                            http://www.sauejk.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tegelinzky Vaata postitust
                              Kas Ajax veteranid mängivad kodumänge ikka kunstmuru peal mitte pärismurul?
                              kunstmuru on meil

                              Kommentaar


                                FC EBS Team - JK Tondi 0:6

                                Kommentaar

                                Working...
                                X