320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    tra te ikka aru saate, et te langete temaga samale tasemele(hullemale isegi)?
    selle vahega et üks viskab kildu aga teise raiuvad surmtõsiselt vastu.
    ja seda on siin alati lõbus lugeda

    Kommentaar


      Algselt postitas ek Vaata postitust
      selle vahega et üks viskab kildu aga teise raiuvad surmtõsiselt vastu.
      ja seda on siin alati lõbus lugeda
      nojah, neile on jälle see vahe, et neile alfonsi kild pole naljakas.


      aga kui mul midagi üle viskab, eks ma siis kustutama siin hakkan .

      Kommentaar


        Alfonso motiveerib teisi meeskondi endast väljakul kõike andma, et saaks siis foorumis ka ära panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas ek Vaata postitust
          selle vahega et üks viskab kildu aga teise raiuvad surmtõsiselt vastu.
          ja seda on siin alati lõbus lugeda

          Kui Alvin viskab kildu siis võib ka väita, et kirjutis "Sveik" on melodraama ja "Tuulest viidud" action komöödia.
          Ometi on kas aja jooksul või kriitikute ja lugejate kokkuleppe tõttu eelpoolmainitud kirjutised veidi teistes zanrites.
          Tahan sellega öelda, et meie suure sõbra killud kuulvad üldise arvamuse tõttu siiski debiilsuse valdkonda, mille kohta psühhiaatritel on ka kindlasti mõni kliiniline diagoos välja käia.

          Aga Raivo kild karvaste tagumikkude ja poisi väikese noksi kohta on andekas !

          Kommentaar


            huumor on mitmekesisem kui sveik, aga las ta jääda, vale teema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              nojah, neile on jälle see vahe, et neile alfonsi kild pole naljakas.


              aga kui mul midagi üle viskab, eks ma siis kustutama siin hakkan .
              alfons on teinekord väga ästi ka pand,ükskord isegi ütsin talle,et ta on päris okas(kuigi jah, 2 aastat oma vänta pikendada ja teistel mune maha võtta,on ikka räme kild ja hullult naljakas)...aga seda ma pean sulle,devil,küll ütlema,et see kustutamise asi on siin foorumi juures kõige hullem asi,see kaotab tahtmise siia tulla...milleks meile see jutukeskkond siis,kui suud puhtaks ei saa rääkida,kogu asju on siin ju huumoriga võetud enamustelt...eriti ajasid närvi need paar olukorda,kui sai jumala asjalikke postitusi õhtu läbi tehtud ja arutletud siin ning hommikuks haigutas tühjus...palju jõudu tööle!
              repliigid "shh,ära sega urmarit,ta on nii äge" ja "ära enam peale võta" on ju väga sisukad,teemasse ja tõstavad taset jääme moodsaks
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Mina ei tea haigutustest hommikul midagi, aga kui lihtsalt liiga isiklikuks minnakse siis ...

                Ma olen täiesti nõus, et minu postitused on väga sisutihedad ja tõstavad taset .

                Kommentaar


                  Mina olen küll koguaeg alfonso postitustele surmtõsiselt vastanud ja tunnistan üles, et tihtipeale olen ennast pärast ta järjekordset huumorit magama nutnud...
                  Julmur
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Huvitav statistika Saue JK mängudest:
                    Mängud kernus (7):
                    6 võitu
                    1 viik
                    0 kaotust
                    värvate vahe 23:8

                    Mängud võõrsil ja kunstmurul(15):
                    3 võitu
                    0 viiki
                    12 kaotust
                    22:47
                    winners never quit, quiters never win!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
                      Huvitav statistika Saue JK mängudest:
                      Mängud kernus (7):
                      6 võitu
                      1 viik
                      0 kaotust
                      värvate vahe 23:8

                      Mängud võõrsil ja kunstmurul(15):
                      3 võitu
                      0 viiki
                      12 kaotust
                      22:47
                      Loo moraal on see, et ära kodust välja mine või kui, siis ainult igal viiendal korral

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tanielo Vaata postitust
                        Loo moraal on see, et ära kodust välja mine või kui, siis ainult igal viiendal korral
                        Kuna Saue tegi osalised trennid murul, siis sobis murukate see aasta paremini. Koduväljaku eelis.
                        http://www.sauejk.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Mõlemad on täiesti korrektsed. Võib isegi öelda: "Ära võta enam peale!" või "Ära võta peale enam! või isegi "Ära peale võta enam!" Oleneb täiesti sellest, millist sõna (või fraasi) rõhutada tahetakse.
                          Olgu pealegi, kuid neist variantidest on devili oma kõige viletsam, aga hea, et see vähemalt korrektne on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Mina olen küll koguaeg alfonso postitustele surmtõsiselt vastanud ja tunnistan üles, et tihtipeale olen ennast pärast ta järjekordset huumorit magama nutnud...
                            Julmur
                            Täisbingo...
                            ei tea,kus see peakangelane ise on,valmistub surmtõsiselt viimseks vooruks?
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Eurouniv FC - JK Piraaja 1:4 (1:1)

                              Huntide värav: S. Keert

                              Esimene poolaeg oli täiesti võrdne mäng, teisel väsisime. Aga nagu kogu hooaja jooksul - ise oleme enda suurimad vaenlased. Kui ise peame väravate löömiseks roppu moodu tööd tegema, siis vastasele teeme järjepidevalt ilusaid kingitusi. Piraajale palju õnne teise koha puhul! Huvitav, kas Kesk soovib teise minna üldse?
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Eurouniv FC - JK Piraaja 1:4 (1:1)

                                Huntide värav: S. Keert

                                Esimene poolaeg oli täiesti võrdne mäng, teisel väsisime. Aga nagu kogu hooaja jooksul - ise oleme enda suurimad vaenlased. Kui ise peame väravate löömiseks roppu moodu tööd tegema, siis vastasele teeme järjepidevalt ilusaid kingitusi. Piraajale palju õnne teise koha puhul! Huvitav, kas Kesk soovib teise minna üldse?
                                See motiveeritus, mis nooredgaritest õhkub, ei tohiks jätta kahtlusi. Nad on kuulduste kohaselt juba aastaid ülesse tõusta tahtnud. Minu arust ka selle hooaja meie tsooni parim meeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X