320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

aastalõputurniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    huvitav, et Flora saidil on inf üleval, aga Soccernetis täielik vaikus

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by cornwall
      Kui ma õieti mäletan siis uued võõrmängijad kaasa aastalõputurniiril ei tee, kuna saabuvad Eestisse alles jaanuaris. See ei pruugi Solbergi kohta käia.
      Ja nii ta oli. Kahju oleks tahtnud musta(Frankeli) mängu näha.

      Kommentaar


        #18
        ning Solbergi kah polnud.

        Mind üllatas,et Levadiat esindas põhimõtteliselt eelmisel hooajal Levadia Tallinna nime all mänginud meeskond. Kuid see-eest mängisid nad Väga hästi Meelde jäi nende parima,minu arvates,nimi - Ruslan Jagudin. Kõik mehed olid täie hingega mängu juures ning rabelesid täie auruga.

        Flora mängust niipalju,et polnud niisama lahmimist... tehti söödumängu ning ma ütlen see tuli väga ilusti kohati välja. Eriti Kuusankoski (pidevas segaduses olid need vennad) vastu (v.a. esimesed paar minutit,kus oli Floral täielik segadus) Saharov jättis lisaks täpsele jalale ka mänguliselt väga hea mulje. Muide, Kisseljov on Floras ning mängis väga hästi. Oleks ma teema all "Eesti tulevikustaarid" vms pakuks teda kindlasti nende hulka

        Haaravad mängud olid Tulevik-Flora (4:4) ja Siauliai-Levadia (3:4).

        Paarist toredast kohast jäite Ott,Yeg ilma... näiteks, kus puuvõred või misiganes nad on lagunema hakkasid või Pohlaku kõrval olnud vanast kommentaatorite kabiini eest reklaam alla kukkus (paarimeetrine lend) :P

        Homme olen mina kohal, loodetavasti mitte ainsana siitmailt.

        Kommentaar


          #19
          Mind üllatas,et Levadiat esindas põhimõtteliselt eelmisel hooajal Levadia Tallinna nime all mänginud meeskond. Kuid see-eest mängisid nad Väga hästi Meelde jäi nende parima,minu arvates,nimi - Ruslan Jagudin. Kõik mehed olid täie hingega mängu juures ning rabelesid täie auruga.
          Vaat asi selles, et turniiril osaleski Tallinna Levadia, liuhtsalt särk oli Maardu oma

          Btw, see eest nägin kuidas Kannik viineripirukat õgides palliga vahtimisse sai
          Kohe saiake kiiremini maos...
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #20
            Kahju ,et siinkirjutajaid nägupidi ei tunne aga ise olen täna kohal ja FCF-i särk seljas, astuge ligi ajame juttu.
            Oleks tore tuttavaks saada.
            Üleeile vestlesin Pärnu Levadia fännidega , enamus eestlased ,paar venelast ja needki rääkisid eesti keelt puhtalt
            Toredad poisid olid,kutsysid suvel Pärnusse fännama.
            Muide eile rääkisin ka Kuusankoski kahe venelasest leegionäriga,klubil on praegu kehvad ajad.
            Mitte materjaalses mõttes vaid ,lihtsalt mängulises. Soome 1
            divisjon lõpus.
            TVMK-tundub võimas olevat. Kui aga TRANS jääb Gruznovist ilma siis neil läheb ikka väga raskeks.
            Levadia kavaldab ,saatsid teise koosseisu aga eks tänane päev näitab,kui tõsiselt keegi seda turniiri võtab. Ise arvan ,et ta on rohkem virgutusvõimlemise eest ning mingeid
            erilisi järeldusi sellest küll teha ei maksaks.
            Kohtumiseni siis spordihallis ja head kaasaelamist.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              TVMK tegi puhta töö! nüüd tulevad teiste selgitused, et see polegi mingi võistlus, vaid niisama ....

              Kommentaar


                #22
                Ruslan Jagudini kohta niipalju, et 22rmiselt ebasympaatne m2ngija on. Miks, kysivad rahvahulgad. Vastan. Vilistasin kunagi m2ngu, kus ta osales. Iga otsuse peale oli mingi ytlemine, ka tema kasuks l2inud otsuse kohta. Kukkus maru kergelt. Siiamaani imestan, miks ma tema puhul ainult yhe kaardiga piirdusin.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Jaan

                  Ruslan Jagudini kohta niipalju, et 22rmiselt ebasympaatne m2ngija on. Miks, kysivad rahvahulgad. Vastan. Vilistasin kunagi m2ngu, kus ta osales. Iga otsuse peale oli mingi ytlemine, ka tema kasuks l2inud otsuse kohta. Kukkus maru kergelt. Siiamaani imestan, miks ma tema puhul ainult yhe kaardiga piirdusin.
                  saada teine postiga järele

                  Kommentaar


                    #24
                    Järgmine aasta võiksid aastalõputurniirist osa võtta juba mõned huvitavamad klubid (2.Bundesligast või 2. või 3. Inglise Divisiomist või mujalt...)
                    See aasta nagu välismaalased erilist koknurentsi ei pakkunudki, järgmisel aastal võiks asi huvitavamaks muutuda. Ehk võtab FC Floragi siis asja tõsiselt

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Ott

                      Järgmine aasta võiksid aastalõputurniirist osa võtta juba mõned huvitavamad klubid (2.Bundesligast või 2. või 3. Inglise Divisiomist või mujalt...)
                      See aasta nagu välismaalased erilist koknurentsi ei pakkunudki, järgmisel aastal võiks asi huvitavamaks muutuda. Ehk võtab FC Floragi siis asja tõsiselt
                      Flora võttis ju ka selle aasta turniiril asja tõsiselt, aga paraku olid teised seekord paremad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Ott

                        Järgmine aasta võiksid aastalõputurniirist osa võtta juba mõned huvitavamad klubid (2.Bundesligast või 2. või 3. Inglise Divisiomist või mujalt...)
                        See aasta nagu välismaalased erilist koknurentsi ei pakkunudki, järgmisel aastal võiks asi huvitavamaks muutuda. Ehk võtab FC Floragi siis asja tõsiselt
                        Paraku Inglismaalt sel ajal küll ühtegi meeskonda kutsuda ei saa. Aaastavahetuse ringis ju sealne mängudegraafik väga tihe... Aga tõepoolest, Bundesliga tiimid ju mängivad sel ajal saalivutti! Tõsi, siis on vist vaja ka korralikke rahalisi preemiaid.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Tugevamate külaliste saamiseks võiks kiigata ka ida poole. Vene ja Ukraina kõrgliigaklubide osavõtul oleks turniir palju intrigeerivam. Rahvusvahelise turniiri võiks siis ka Suurhallis pidada.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #28
                            Ma millegipärast arvan, et EJL'l puuduvad rahalised võimalused kutsuda miskeid tugevamaid klubisid. Eks see on nendele siia tulnud klubidele rohkem niisama "puhkusematk".
                            Selle aasta soomlased olid ju eriti nõrgad - kaotasid nad vist kõik mängud ja mängude kava oli neil nii sätitud, et esimesel päeval vist 5 mängu ja teisel päeval kohe alguses kiirelt kaks mängu ära ja koju minema. Soomes lõppevad ju mängud hiljem kui meil ja ilmselt oli ka neil puhkus. Küllap tuldi puhkama ja ostoksille.
                            Nii Leedu kui Läti võistkonnad oli suhtkoht noored.

                            Tippklubid ei vaevu siia tulema. Muidugi võiks aga reaalsus on karm onju?

                            Näide Eestist. Vaadake Narva Transi tulemusi. Esimesel päeval kolmest mängust 7 punkti ja teisel päeval neljast mängust 1 punkt! Kes vähegi mõelda viitsib saab ise ka aru, mida Narva mehed Tallinnas tegemas käisid. Ma ei heida seda neile ette, aga point on see, et seniks kuniks pole vastavaid rahasid, et autasustada võitjad ei hakka keegi seda ka VÄGA tõsiselt võtma.

                            Samas TVMK mängis hästi. Mulle see meeldis :-)

                            Suurhallist rääkides. Mis mõte on maksta üüri sellise üüratu saali eest kui isegi Kalevi hall ei ole täis. Publikuhulka ma mõtlen. Kalevi hallis oli ju selgelt näha, et ikka jube suur hulk publikut olid needsamad mängijad ise.

                            Käige ikka mängudel Mina käin!

                            Kommentaar


                              #29
                              aga mina näiteks oleks suurhalli seda vaatama läinud kui seal oleks toimund!
                              nad vist ainult minu pärast ei tahtnud seda seal korraldada

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by Jyrka

                                aga mina näiteks oleks suurhalli seda vaatama läinud kui seal oleks toimund!
                                Aga ole nii kena ja selgita mulle. Miks on Suurhallis parem vaadata kui Kalevi hallis?
                                Mitte ei saa aru....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X