320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    IV Põhi 2008a.

    Et ons selgunud, mis meeskonnad, millises tsoonis mängivad. Keegi ühinenud? Kes kuskil trenni teeb ja kus liigamängud toimuma hakkavad?

    #2
    Kuule ohmu, sa tead ise väga hästi, et hetkel pole midagi kindlat.

    Muidu oli väga valus?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #3
      Trummi SK osaleb oma vanas headuses.Kedagi ära pole läinud,juurde on tulnud,uusi, ja ka vanu tegijaid on naasnud.Mängime Hiiu staadionil,praegu Kotkas sees.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        #4
        tagasi on tulnud ka Saku, ridades on väga palju muutusi. trenne teeme talvel saalis ning peagi ka laagris. liigamängud hakkavad olema saku naturaalmurul mis on päris korda tehtud.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Qips Vaata postitust
          tagasi on tulnud ka Saku, ridades on väga palju muutusi. trenne teeme talvel saalis ning peagi ka laagris. liigamängud hakkavad olema saku naturaalmurul mis on päris korda tehtud.
          Kevadel võid siia mõne pildi poetada, ma arvan, et paljud tahaksid näha, kuidas upgrade'tud Saku staadion välja näeb
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas norsk Vaata postitust
            Kevadel võid siia mõne pildi poetada, ma arvan, et paljud tahaksid näha, kuidas upgrade'tud Saku staadion välja näeb
            Muru sai aastakese puhkust ja on nüüd ilusalt ühtlane. Rohkem pole vist midagi väga märkimisväärselt muutunud. Saab olema kindlasti üks paremaid naturaalmuruga väljakuid Tallinna lähiümbruses, kus "õlleliigat" mängitakse.

            Kommentaar


              #7
              eriti tore saab seal mängida kui need krosserid ennast seal jälle häälestama hakkavad!
              Vaikne.....

              Kommentaar


                #8
                IV põhi on maailma kõige nõrgme jalgpalliliiga.

                Kommentaar


                  #9
                  Sosku tahab Sakule suure vastutuse peale suruda, aga isegi kui ei ole üks parimaid, on mul hea meel, et seal looduslik muru on. norsk, puhanud staadioni puhul märkab esimesena seda, et seal on aed ümber, mis Hunt, tähendab seda, et motofanatid peavad nüüd mujal sigadusi tegema.
                  www.jalgpall.ee
                  http://www.last.fm/user/lennartk

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    IV põhi on maailma kõige nõrgme jalgpalliliiga.
                    Siiski natuke tugevam kui Sinu trükkimisoskus

                    Kommentaar


                      #11
                      mul läks nihu natsa. aga siiski

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas lennu Vaata postitust
                        Sosku tahab Sakule suure vastutuse peale suruda, aga isegi kui ei ole üks parimaid, on mul hea meel, et seal looduslik muru on. norsk, puhanud staadioni puhul märkab esimesena seda, et seal on aed ümber, mis Hunt, tähendab seda, et motofanatid peavad nüüd mujal sigadusi tegema.
                        tõsijutt, nüüd tuleb ainult leida lahendus rongi mürale, mis vahest ka mööda kimab

                        Kommentaar


                          #13
                          Loodan siiralt, et väljak Sakus on korda tehtud. Vahelduseks ju tore mõni mäng nat. murul ka mängida. Üle eelmine suvi oli olukord ikka päris hull, platsilt sai enne ja mängu ajal kümneid tennispalli suuruseid kivi tükke koristatud. Väljaku jooni polnud üldse näha ja mõnes kohas oli lihtsalt liiv.

                          Kui väljak nüüd tõesti heas seisus, nagu eelpool kirjutatakse, siis ootan suure huviga Sakus mängimist. Tervitused inimestele, kes viitsinud korrastada.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            #14
                            Tublid poisid ,et viitsite naturaalmuruga jännata,aga kui olete 10 aastat mänginud siis saate aru,et ka kehv muru on jalgadele parem kui hea tehis.Mis muudu ,kui jõudu ja edu uuel väljakul.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas norsk Vaata postitust
                              Kevadel võid siia mõne pildi poetada, ma arvan, et paljud tahaksid näha, kuidas upgrade'tud Saku staadion välja näeb

                              Kommentaar

                              Working...
                              X