320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kui kalju III mängib kolmanda idas ning kõrgemale ei tõuse, siis ei tõuse ka teie kuskile olenemata esikohast. kalju III tõusu eelduseks on kalju II edu teises liigas

    Kommentaar


      #32
      Eks sügisel ole näha, millisel Kaljul veel tõuseb!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        kui kalju III mängib kolmanda idas ning kõrgemale ei tõuse, siis ei tõuse ka teie kuskile olenemata esikohast. kalju III tõusu eelduseks on kalju II edu teises liigas
        Tõusta ei keela kellegil. Lihtsalt duublid nad üksteisele olla ei saaks enam.

        Kommentaar


          #34
          Mul endal ka juba kõik need Kaljud ja Raulid sassis Ja kõigil tõuseb ka veel...
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            #35
            roosa särgiga peabki tõusma

            Kommentaar


              #36
              niipalju siis et tallinna sport,sc enter ja tallinna united panevad jõud kokku ja tulevad siis 4 põhja mängima
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                niipalju siis et tallinna sport,sc enter ja tallinna united panevad jõud kokku ja tulevad siis 4 põhja mängima
                ohh-saa,kindel favoriit on sündinud!
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #38
                  miks nii siis?

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                    niipalju siis et tallinna sport,sc enter ja tallinna united panevad jõud kokku ja tulevad siis 4 põhja mängima
                    uus tiim: tallinna united sportscenter (ühinenud spordikeskus)

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      miks nii siis?
                      kuulda oli,et treener-mängija a.arbeiter jne... seks nii siis . Lisaksin,et Sport oli eelmine aasta kindel 3.nda võitja ja tasemelt oleks küündinud kindlalt kõrgemalegi.Kas ta peaks endale õlleliigas madalaid sihte panema?
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #41
                        no ma eeldan, et spordi põhitäkud küll 4 ei hakka mängima... või eksin? enteri venand sadasid alla eelmisel aastal ja united siuke suht hea... favoriit.. aga mitte nüüd küll nii kindel jne.. minumeelest. a ega mina ei tea muidugi asjadest tegelt suurt midagi.

                        Kommentaar


                          #42
                          nojah,mina ka ei tia...kõikse parem oleks,kui asjaosalised ise kommiks...enteri vasta sai olympicuga eelmine aasta kolmandas mängitud,kaotus ja viik,tõsine sats,nii noored kui vanad,kes neil olid,mängisid tublilt,tundus tugevam,kui ajax,selle aasta suveräänne liider neljandas...ma lihtsalt arvan,et alla esikoha nad endale eesmärgiks ei sea,erinevalt näit.mercuryst,soccernetist või trummist,kelledel meeldib lihtsalt ilus olla ja õllega olla ju nõu,uod ai miin
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #43
                            sokkerneti miinimumeesmärk on 8 koht, kõik kohad sellest kõrgemale on täielik ebaõnnestumine, kohad kaheksandast allapoole on aga ainult boonus!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              aega on veel...eks kui registreerimiseks läheb,siis näeb kes jääb....siiski enamik spordi tuumikust peaks kokku jääma
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                ma lihtsalt arvan,et alla esikoha nad endale eesmärgiks ei sea,
                                Julgeksin isegi pakkuda, et sellise koosseisuga on eesmärgiks 100% võidud ( ja mitte midagi alla selle).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X