Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane Head kohad kus näha jalgpalli

kas NTV+ Jalgpall või Sport1

Sport1
    > Inglismaa ja šoti-jalgpall
    > Ingliskeelne
    > Normid kommentaarid
    > Nii kokkuvõtted,väravad, parimad väravad,ajalugu, täispikad mängud.

NTV+ Jalgpall
    > Kommentaatorid ytlevad "kogemata" igasuguseid sõnu
    > UEFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > Euroopa liigade parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > FIFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > KAHJUKS VENEKEELNE

SOOVITAGE midagi veel

Professionaal Kasutaja tanielo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Novõi Kanal

Vähemalt laupäeviti kell 17 näitab Premier League'i
    http://www.nc.com.ua

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Loetlen ka siis enda omad

Inglismaa liiga:
    Supersport, Canal+ Poland, Novy Kanal, C+ Blauw, Tele+ Nero, Supersport 2, NRK1, RTL 5, mõni Kiosque kanal (tavalisent nr.4), Premiere Sport 1,

Meistrite liiga:
    pohhui tegelikult - Superdomi kanalid näitavad kõiki mänge otse.

UEFA:
    vastavalt graafikule, uute mängude ülekandjaid pole veel kirjas, kuid tegemist tavaliste kanalitega - need, mis näitavad ka liigat.

Itaalia liiga:
    Tele+ Bianco, Premiere Sport 2, HRT-TV3, Canal+ Niebieski, Canal+ Blauw, Stream SC1, SC2, SC3, SC4, SC5, Milan Channel, Inter Channel. Palco kanaleid pole uurinud.

Hispaania liiga:
    Taquilla 1,2,3,4,5, Supersport, Telemadridm Viasat Sportv, Canal+ Blauw, Tele+ Nero, Canal+ Spain, Supersport2

Saksamaa:
    Premiere Sport 1, TV Danmark 1, ART Sports, Supersport 2 ning loomulikult taas Superdomid

Prantsusmaa:
    Canal+ France, TPS Star, Multivision 1,2,3,4,5,6,7 ja Kinosque 3,4,5,6,7,8,9 (viimased kaks kanalit nitavad üheaegselt samu mänge).

Ülejäänusid otsin vastavalt vajadusele.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sport1
    > Inglismaa ja šoti-jalgpall
    > Ingliskeelne
    > Normid kommentaarid
    > Nii kokkuvõtted,väravad, parimad väravad,ajalugu, täispikad mängud.

NTV+ Jalgpall
    > Kommentaatorid ytlevad "kogemata" igasuguseid sõnu
    > UEFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > Euroopa liigade parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > FIFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > KAHJUKS VENEKEELNE
    parandan veidi.
    Sport1 EI näita Inglise liigat. Ainult Shoti liigat ning Feyenoord Magazine'i jalgpallist. Kommentaaride pärast ärge vaevuge seda kanalit hankima...
    Mis puudutab ajalugu siis mingisugust saadet ajaloo-jalgpalli kohta kui sellist seal ei ole. Näidatakse vaid klippe, kus tegelasteks on kümnekonna (ehk rohkem,ehk vähem) aasta tagused mängijad.

NTV+Futbol näitas hooaja algul kahjuks vaid Bundesligat ning Serie A-d, kuid aja möödudes on lisandunud nii Premier League, La Liga (seni ainult hilisõhtused kordused) ning ka Hollandi liiga <--- igati tore. Muid saateid ma sealt üldiselt ei jälgi, kuid on väga huvitavaid klippe ka sealt näha (koomilised,parimad,kehvemad jne.).

KAHJUKS vene keelt nii hästi ei jaga,et esimese matsuga aru saaks kõikidest nendest väidetavalt toredatest ütlustest aga väga huvitav on ikkagi kuulda reaktsioone (võrdlus Mardisaluga?).

Meistrite Liigat näitab tõesti, samuti järgmistel päevadel kordusi teistest mängudest ( "täispikad" ).
    UEFA Cupi nad üldiselt ei näita niipalju kui mina tean. Ainult Venemaa klubide mänge.

Kui valida siis NTV+Futbol ületab Sport1 mäekõrguselt. STV näitab neid mõlemat kanalit. Kes seega teisi taevakanaleid ei soovi mingitel põhjustel siis STV-st piisab...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tõsi Sport1 näitab tõesti soti liigat, aga vanu klippe(1992-1999)[ÜKSKORD 1983] näitab kyll, kui vaja Inglise liiga omi.
    Ei mahu pähe miks ma (SPORT1)pealt nägin mängu Chelsea-Liverpool??????

NTV+ Jalgpall sealt näitab kõige rohkem Bundes ja Serie-A liigat. See on hea

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

vot... seda ma ei teadnudki,et Chelsea-Liverpooli sealt näitas. Aga pole hullu, NTV näitas samuti Sport1 igatahes regulaarselt Premiershipi küll ei näita.

On üks teine Vene kanal NTV kõrval, mis veel laupäeviti (!) Premiershipi näitab.... ei tea, kuidas pikalt see nimi kõlada võib aga lühidalt on ta teleekraanil H (aga äkki ongi see täispikk nimi?).

NTV+Futboli süsteem on selline,et näitavad nad vastavalt sellele, kuidas tähtis see või too mäng on... Ei saa öelda,et näitab Bundesligat või Serie A-d rohkem... Premiership kuulub raudselt nende hulka. Primera Liga aga kipub ikka hilisõhtustesse kordustesse jääma, kuigi põhimõtteliselt on ka mõni tund varem tühje auke (Hispaania liiga mängud on teavasti hiljem kui ntx. Itaalia,Saksa või Inglise tavapäraselt).

Nüüd, kus mul isegi Teletext kuhugi pärapõrgusse kadunud on (mitte ühelgi kanalil pole enam ) on nendest kanalitest kõvasti abi olnud (oleks ka Teletextiga)

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Teletext kadunud?Kas yldse ei tule midagi ette ,kui vajuatad või tuleb must taust ja ylanurgas number ,mis peax lehe numbrit kajastama.Kui seda ei tule ,siis lihtsalt puldil nupuga mingi kamm,aga kuna ma usun ,et see tuleb,siis on teleka textidekooder p..s, mis on esmakordne mda ma olen kuulnud.Üldiselt on nii,et kui näitab pilti ,siis on ka teletext kindlalt olemas .Sellega tahan öelda ,et ära sa jumala pärast kanalit kuidagi syydistama hakka ,kuna teletext tuleb automaatselt koos pildiga.

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Aramis

Teletext kadunud?Kas yldse ei tule midagi ette ,kui vajuatad või tuleb must taust ja ylanurgas number ,mis peax lehe numbrit kajastama.Kui seda ei tule ,siis lihtsalt puldil nupuga mingi kamm,aga kuna ma usun ,et see tuleb,siis on teleka textidekooder p..s, mis on esmakordne mda ma olen kuulnud.Üldiselt on nii,et kui näitab pilti ,siis on ka teletext kindlalt olemas .Sellega tahan öelda ,et ära sa jumala pärast kanalit kuidagi syydistama hakka ,kuna teletext tuleb automaatselt koos pildiga.
    See ei ole alati nii! Ühel mu sõbral on 2 telekat ning mõlemal on text ajapikku p****e läinud! Kusjuures firmad on telekatel ka erinevad.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Vasakusse ülanurka tuleb lehekülje numbri koht ette. Muud ei tule midagi. Tekstidekooder? mis ma sellega peale hakkan siis? Nagu ma aru saan seda fixida ei saa,et pean uue hankima?

Professionaal Kasutaja mikk avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Orginally posted by cornwall

On üks teine Vene kanal NTV kõrval, mis veel laupäeviti (!) Premiershipi näitab.... ei tea, kuidas pikalt see nimi kõlada võib aga lühidalt on ta teleekraanil H (aga äkki ongi see täispikk nimi?).
    tavapäraselt).
    See "H" on Novyi Kanal, tegelikult Ukraina kanal, kuigi jalgpalliülekanded on vene keeles. Inglise liigat näitavad nii laupäeval kui pühapäeval.
    Y R A

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

NTV FUTBOL on täiesti vaatatav kanal seal näidatakse võrdselt nii bundesligat kui ka serieA ja premierit.peale selle on kokkuvõtted kõikidest mängudest ning tähtsmaid mänge näidatakse alati ning kordab ühte sama mängu vähemalt 3 korda ning Champion League mäng näitatakse ka .Uefa cupi mänge saab jälgida eurospordi vahendusel.
    Midagi eriti eksteemset pakub foxsport: tsiili, argentiina liiga
    ning ka usa karikamänge olen seal näinud!ning ükskord avastasin seal (sügisel) Eesti-Iiri mängu!
    coqito ergo sum.

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Teadmiseks Mikule:Novy Kanali ülekanded on ukraina keeles. Nii, et tõsine eksootika Eriti huvitav oli eelmisel laupäeval, kus Leeds-Newcastle'i mängu ajal rääkis põhikommentaator ukraina, kohalekutsutud külaline(Ukraina koondislane Andriy Husin) aga vene keeles.
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Natuke ka teistest uutest vutivaatamise kohtadest Tallinnas.
    Minu tuttav ,endine korvpallur Aleksei (Tamma) Tammiste
    peab MUSTAMÄE TPÜ uuesti renoveeritud spordihoones baari
    ning kutsub sinna kõiki vutihuvilisi vaatama. Tal on NTV-futbol ja ka inglise liigat näitav kanal.
    ÕLU on suht odav 20.-eeki. MUSTAMÄE JA MARJAkuttidel oleks see soodne asukoht ka Õismäelastele.
    Kas keegi teab ? Kubok Sodruzhestvat näitab NTV-st või mitte?
    FCF Forever

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kas keegi teab ? Kubok Sodruzhestvat näitab NTV-st või mitte?
    Sodruzestvat hakkab näitama Vene ORT, alagrupimängudest näidatakse päevikuid päeva lõpus. Otse näidatakse poolfinaale ja finaali
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

mul on juba uuemad andmed,et NTV- futbol näitab 19 jan
    kell 12 eesti aeg FCFja valgev. meistri mängu. KÕIK ON OODATUD Mustamäel TTÜ-spordihoone pubis, suur telekas ,õlu 20.- ja omanik sõber.
    FCF Forever

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Martin

Itaalia liiga:
    Tele+ Bianco, Premiere Sport 2, HRT-TV3, Canal+ Niebieski, Canal+ Blauw, Stream SC1, SC2, SC3, SC4, SC5, Milan Channel, Inter Channel. Palco kanaleid pole uurinud.
    Martin

Mis satelliitide pealt sa neid rabad?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eeee, tähendab. Põhimõtteliselt erineb ning hoopis tähtsam on see, et mis kaart sul seal tüüneri jaoks on.

Saadan sellise kokkuvõtte, et äkki siis on selgem:
    IRDETO/BETACRYPT:
    1. Premier World (Astra 19,2E):
    Kick 1-4 & Superdom’id - kõik Ch League ja Bundesliga mängud ning “nädala mäng” Premierist, Primerast, Serie A’st, Division 1’st ja Austria Bundesligast + veel aasta põnevamad mängud Šotimaalt ja Hollandist. Lisaks veel mõned WC 2002 Eur valikmängud. Türgi omad kohe kindlasti J. Noh ja kordusi tuleb juba oksendamiseni. Paistab, et suve jooksul tahetakse kõik mullused CL mängud veel paar korda ära näidata. Eelimsel hooajal näidati ka Brasiilia ja Argentina sarja, kuid peale uut aastat pole enam tulnud. Eks paistab mis sügiusel toimuma hakkab

2. Canal Digitaal (Astra 19,2E):
    a) Canal+ 1 & 2 - CL, Eredivision, Premier, Primera ja Serie A. Väga operatiivne kookuvõte nädalalõpu mängudest – algab kohe peale pühapäeva õhtust Serie või Primera mängu (so suveajal ca kl 22:30).
    b) Nederland 1-3 - CL, UEFA Cup ja mõned WC 2002 Eur valikmängud
    c) RTL 5 - UEFA Cup, Amstel Cup ja Hollandi koondis

3. Stream (Hot Bird 13E):
    a) Campionato Stream e SC 1-5 (serie B ja C jaoks kasutatakse veel ka hunnik teisi kanaleid) - “oma osa” Serie A’st, B’st ja C’st.
    b) Calcio Stream e SC 6 - Bundeliga “nädala mängud”, WC 2002 L-Ameerika valikmängud (kõik) ning lisaks veel vutti “kogu maailmast” nt nagu Tsiilist ja Hiinast ja muidugi korratakse kõikke nii, et 24 h kenasti vutiga täidetud saaks
    c) Sport Stream - muu spordi kõrvalt ka mõned kordused Seriest, Bundesligast ja WC valikmängudest.

4. Nova (Hot Bird 13E):
    a) Super Sport & Super Sport 2 - kreeklaste oma liiga, Premieri nädala mängud ja meenutused varasematest aastatest, Hispaania ja Portugali Primerade “nädala mängud”, natuke UEFA karikat ja pea kõik WC 2002 L-Ameerika valikmängud.
    b) nt ET-1, Alter, Mega jne - CL ja Kreeka koondis

SECA e MEDIAGUARD:
    1. Canal Digitaal - vt ülevalt

3. D+ (Hot Bird 13E):
    Tele+’d & Palco’d & Milan Channel & Inter Channel - “oma osa” Serie A’st ning “nädala mängud” Premierist ja Primerast

4. Canal Satellite France (Astra 19,2E):
    a) Canal+’d & Kiosque’d - kogu Division 1 + valikuliselt CL, Premieri ja Serie A’d.
    b) France 2 & 3 - Coupe de la Ligue
    c) Eurosport France - Division 2 ja prantslaste osalusega UEFA Cup

5. Canal Satelite Digital (Astra 19,2E):
    Meil on nähtavad Taquilla’d 3; 4; 5; 9; 12 ja 13 - Primera Division

6. Cyfra+ (Hot Bird 13E):
    a) Canal+’d - Poola liiga, Premier, Primera ja Serie A
    b) TVP 1 & 2 - Poola koondis

VIACCESS:
    1. Viasat (Sirius 5E ja Thor 1W):
    a) Ticket’d - Allsvenskan
    b) kõik TV 3’d - CL
    c) Viasat Sport - CL, Bundesliga, Inglismaa koondise kodumängud ja valikuliselt WC 2002 L-Am valikmängud
    d) Viasat Plus - Bundesliga
    e) 3+ ja TV3 Dan - Faxe Kondi Liga
    f) NRK 1 - Tippeligaen, Norra koondis, FA Cup
    g) DR 1 & 2 - Taani koondis
    h) ORT1 - Venemaa tšempionat ja koondis
    Sügisel olid CL näitamiseks veel ka Viasat Xtrad, mis näitasid küll sama mängu mis “emakanal” (3’d või Viasat Sport), aga vaheajal ja peale mänu hakkasid kohe kogu vooru väravate ja võimalustega pommitama. Eks näeb mis tänavu saab.
    Lisaks levib kuulujutt, et Viaccess ja Conax läevad aasta jooksul kokku. Siis võib juhtuda, et hakkab ka Skandinaavia C+’sse nägema!
    2. TPS (Hot Bird 13E):
    a) TPS Foot ja Multivision’id - kogu Division 1
    b) TF 1 - CL ja Pranstuse koondis
    c) France 2 & 3 - vt ülevalt
    3. NTV+ (Eutelsat 36E + “mini” ka Hot Bird 13E):
    a) NTV+ Futbol - oma tšempionat, CL, Eredivision, Bundesliga ning mõned Premieri, Primera, Serie A ja WC 2002 Eur valikmängud.
    b) ORT1 - vt ülevalt
    c) NTV ja veel mõned - CL
    d) NTV International - laup ja/või pühap hilisõhtul lindilt päeva kohaliku tšempionadi mäng
    Edasi mõned “minipaketid”, mille puhul võib aegajalt koodidega probleeme olla, kuna “meistrimehed” ei viitsi nende koodimuutusi pidevalt jälgida. Seepärast püüa nendega hästi läbi saada, kui neid kanaleid vahel harva vaadata vaja.
    4. HRT (Hot Bird 13E):
    HRT 1-3 - Horvaatia koondis
    5. SBC (Hot Bird 13E):
    SF 1&2, TSR 1&2, TSI 1&2 - Šveitsi liiga ja koondis
    6. RTV Slovenia (13E):
    TV Slovenia 1 & 2 - koondis

Veel feede!
    36.0°E Eutelsat W4 NTV Plus - Viaccess
    28.2°E Astra 2A/2B/2D & Eurobird Sky Digital - Videoguard (pidi olema ülitäpselt saarele suunatud ning on meil vist vaid väga suurte pannidega nähtav. Lisaks vaadatakse ka vist ainult originaalkaartidega)
    19.2°E Astra 1F/1G Canal Satélite Digital - Mediaguard
    19.2°E Astra 1F/1H Premiere World - Betacrypt (Irdeto edasiarendus)
    19.2°E Astra 1G/1H CanalSatellite France Freq - Mediaguard/Viaccess (Kiosque'd ainult 1.-ga)
    19.2°E Astra 1G/1H Canal Digitaal Satelliet - Mediaguard/Irdeto
    13.0°E Hot Bird 1/4 Cyfra+ - Mediaguard
    13.0°E Hot Bird 2/3 D+ - Meediaguard
    13.0°E Hot Bird 2/3/4 Nova - Irdeto
    13.0°E Hot Bird 2/4 Stream - Irdeto
    13.0°E Hot Bird 4/5 TPS - Viaccsess
    13.0°E Hot Bird 4/5 NTV International (mini) - Viaccsess
    5.0°E Sirius 3 Viasat - Viaccess
    1.0°W Thor 2/3 & Intelsat 707: Canal Digital - Conax (piraatkaart peaks üle 10'000 maksma - rikkamad inimesed võivad osta)

Siit järeldub, et kõige jälgimiseks on vaja 3 2 peaga taldrikut või 1 pööratavat. Mina ise eelistaksin esimesena Irdeto moodulit + kaarti (ja vastavaid kanaleid), kuna sakslased näitavad(sid) teiste liigasid kõige rohkem.

KINDLASTI PEAB AGA VÄLJA UURIMA, KAS MOODUL IKKA SAAB BETACRYPTI'GA HAKKAMA! Noh ja taldrik peaks sellisel juhul olema 2 peaga (1 Astrale, 2. Hot Birdile).

Loodan, et oli abi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

martin...jah, ohh, jumal hoidku mina näen siin nõmmel 8 maapealset kanalit ja sugugi ei kurda. kui kõik sinu mainitu koju jookseks siis ma läheksin peris hulluks.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Martin no müts maha su ees.
    Sul on ilmselt vutivaatamise kanalitest parim võimalik ülevaade. Hea teada tulevikus ,kui omal uut taldrekut hakkan sättima.
    FCF Forever

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane tegija kanal

tegija on ka 7tv. www.7tv.ru

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi