320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gruusia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väljak heas seisukorras.... nii on kirjas mängu ametlikus protokollis.
    No ma ei tea ,milline siis ebarahuldav seisukord välja näeb. Kas niitmata karjamaa, nõgesepõõsaste ja ringi uitavate mullikatega või?
    Ja üldse näeb Arena ja selle ümbrus jälle välja nagu prügimägi. Niitmata haljasalad staadioni ümbruses ,katkised aiad väljakute ümber,mulla ja liivahunnikud parkimisplatsidel ning koledad tribüünialused 8 aastat pesemata akendega.
    Lausa häbi on külaliste grusiinide ees.Oleme Euroopas liidus Laar õpetab grusiine ,kuidas majandust arendada,paremini elada aga endal pole sooja vettki pesemiseks !! Vaeses georgias on ka staadionid paremas seisukorras ,kui meil Eestis.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Kui see Purje selle pusimise asemel paar korda peale ka lööks, oleks päris äge. Loendamatu kord olukordi oli selliseid, kus ta muudkui pusis-ja-pusis-ja-pusis ning siis võeti ta'lt lihtsalt pall ära. Ammmmmmu oleks võinud peale lüüa vöi ära sööta. Muidu tubli poiss, tegi täitsa agaralt tööd.

      Ja palun härra Šišovi mittevägapalju kasutada. Hirm oli lausa kui pall tema juurde sattus. Tõesti noh.

      Jalgpalliliidu ametnikud vöi Jalgpallihaigla vöi ma ei tea kes seda bändiasja seal korraldab - öelge neile, et jalgpallimängu alguses ongi hümni völu selles, et ei ruuli mitteniivõrd bänd (orkester) vaid fännide/publiku ühine laulmine - see on see, mis seob. Üleüldse omalooming ol lahe, aga enne hümni mingi tilulilu on pehmelt öeldes veider. Bänd/orkester peaks olema vaid toetava loomuga. Eile seda polnud. St laske ikka fännidel laulda - kövasti ja natuke valesti.

      Gruusia hümn oli mönus, aga ma nüüd ei teagi, kas see on päriselt selline vöi siis ainult Led-R esituses.

      Kommentaar


        Slava ja Viikmäe ründeduot ei ole näinud isegi hirmsamates unenägudes. Aga mu sõber ütles hästi, et ei maksa Viikmäed kiruda, kuna ta mängis on kehva taseme välja Ei usu, et Rüütli teda enam võtab. Palju kirutud Viggo ja Jellegi isegi ei võtt

        Purje ja Kink(Y) lootust andev see ääremäng meil. üldjuhul jättis mäng hea emotsiooni.

        Anniste ja Dmitrijev olid vanad rahud keskel. Eriti tubli oli tegelt Anniste

        Kommentaar


          Algselt postitas norsk Vaata postitust
          Inspektor luges publikut vist mängu alguses või vaheajal, sest 2500 on liga väike number, pigem oli rahvast 3500 kanti.
          2 tribüüni ning väravatagused lisatribüünid tühjad, mis tähendab, et maksimaalne publikuarv oleks olnud umbes 4500. kuid ka kasutusel olnud tribüünidel oli tühje kohti ning ilmselt olid pooltühjad ka nende tribüünide teised korrused.

          Kommentaar


            Kink on tõesõna (y). Hea, et ta oma kauaoodatud värava sai, ehk hakkas meeldima ja alustab Eesti väravavatesajuga ?

            Kommentaar


              Rahu nüüd , tegime ikkagi endast tugevama meeskonnaga viigi. Kuigi rsk natuke kaotusemaiguga teine.... Ei maksaks unustada , et meie oleme hetkel FIFA tabelis 115. ja grusiinid 81. Väike video pendlast värava tagant - http://www.youtube.com/watch?v=bDMOYrYxsbI

              Kommentaar


                Ma omaltpoolt paluksin jalgpalliliidul mitte kunagi enam mingit bändi panna hümni mängima...see oli ikka nii rõve....oleks ju võinud vähemalt niki laulma sinna panna oleks ka poole parem olnud....ja no viikmäe firmakas esimesel poolajal..mäletan eelmise hooaja flora - tallinna sport karikamängu, kus spordi noored fännid karjusid udule - sa ei saanud rootsis hakkama, sa ei saa eestis hakkama, miks sa üldse mängid veel?...
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                  mäletan eelmise hooaja flora - tallinna sport karikamängu, kus spordi noored fännid karjusid udule - sa ei saanud rootsis hakkama, sa ei saa eestis hakkama, miks sa üldse mängid veel?...
                  Täpselt ,las mängib aga mitte koondises. Anniste vajalikust veel mõistan aga no milleks Viikmäe, loodan et see oli viimane Viikmäe valik koondisesse.
                  >>

                  Kommentaar


                    "Me olemegi selline koondis, kes väga palju väravaid ei löö. Sellepärast ei tasu väga halada, et nüüd kolm võimalust luhta läksid," arvas oma 106. maavõistluse pidanud Viikmäe.

                    sellist jama on küll raske komenteerida

                    Kommentaar


                      Kole mäng oli

                      Mina lahkusin platsilt küll suht halva emotsiooniga. Grusiinid olid enne meie väravat väga kehvad. See, et nad enne paar korda löögile pääsesid, ei olnud nende meisterlikus, vaid meie kaitsjate äärmiselt kehv töö. Sellist Gruusiat oleks me pidanud võitma. Mäng algas täitsa normaalselt, aga Viikmäe räme eksimus paistis kõigil tuju ära võtvat.

                      Sishovi, Viikmäed ja Zahot on juba peedistatud, ma peedistaks teisi kah. Mis Atsiga on juhtunud? Levadia eest mängides lükkas sageli ühe puute sööte ja lahendas kiiresti olukordi. Nüüd aga hakkas palli saades seda hoidma ja sellega mingeid mõttetuid trikke tegema.

                      Meie väravalööja Kink oli (vähemalt tribüünidelt vaadates) see mees, kelle vähesest võitlushimust keskväljal meile löödud värav alguse sai. Tükk aega passis lahtist palli enne kui seda võtma suvatses minna. Ja siis oli loomulikult juba hilja.

                      Piiroja kukkus kastis kaunilt (ja asja eest) aga Norra liiga jääb tema laeks kui ta kaitses olles palli ainult auti peksab.

                      Sellise mänguga tuleb Balti turniirilt korralik lutt nii Lätilt kui ka Leedult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tank Vaata postitust
                        Mina lahkusin platsilt küll suht halva emotsiooniga. Grusiinid olid enne meie väravat väga kehvad. See, et nad enne paar korda löögile pääsesid, ei olnud nende meisterlikus, vaid meie kaitsjate äärmiselt kehv töö. Sellist Gruusiat oleks me pidanud võitma. Mäng algas täitsa normaalselt, aga Viikmäe räme eksimus paistis kõigil tuju ära võtvat.

                        Sishovi, Viikmäed ja Zahot on juba peedistatud, ma peedistaks teisi kah. Mis Atsiga on juhtunud? Levadia eest mängides lükkas sageli ühe puute sööte ja lahendas kiiresti olukordi. Nüüd aga hakkas palli saades seda hoidma ja sellega mingeid mõttetuid trikke tegema.

                        Meie väravalööja Kink oli (vähemalt tribüünidelt vaadates) see mees, kelle vähesest võitlushimust keskväljal meile löödud värav alguse sai. Tükk aega passis lahtist palli enne kui seda võtma suvatses minna. Ja siis oli loomulikult juba hilja.


                        Piiroja kukkus kastis kaunilt (ja asja eest) aga Norra liiga jääb tema laeks kui ta kaitses olles palli ainult auti peksab.

                        Sellise mänguga tuleb Balti turniirilt korralik lutt nii Lätilt kui ka Leedult.
                        Asajalik komm ja eriti hästi ütlesid Piiroja kohta.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Väljak heas seisukorras.... nii on kirjas mängu ametlikus protokollis.
                          No ma ei tea ,milline siis ebarahuldav seisukord välja näeb. Kas niitmata karjamaa, nõgesepõõsaste ja ringi uitavate mullikatega või?
                          Ja üldse näeb Arena ja selle ümbrus jälle välja nagu prügimägi. Niitmata haljasalad staadioni ümbruses ,katkised aiad väljakute ümber,mulla ja liivahunnikud parkimisplatsidel ning koledad tribüünialused 8 aastat pesemata akendega.
                          Lausa häbi on külaliste grusiinide ees.Oleme Euroopas liidus Laar õpetab grusiine ,kuidas majandust arendada,paremini elada aga endal pole sooja vettki pesemiseks !! Vaeses georgias on ka staadionid paremas seisukorras ,kui meil Eestis.
                          Täiesti õige jutt, väga räämas on seal kõik.
                          Aga Arena väljakule vist "rahuldavat" ei pandagi, ehk ainult varakevadel. Esindusstaadion või nii
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            "Me olemegi selline koondis, kes väga palju väravaid ei löö. Sellepärast ei tasu väga halada, et nüüd kolm võimalust luhta läksid," arvas oma 106. maavõistluse pidanud Viikmäe.

                            sellist jama on küll raske komenteerida
                            Ise ei saa hakkama,kuid Viikmäe ikka aga ajab kohe terve meeskonna peale jutu. Teeb tervet koondist maha selle lausega.
                            >>

                            Kommentaar


                              Mängu algus oli ju täitsa ilus, Eesti surus grusiinid oma väljakupoolele ja loogilise jätkuna tekkis ka Viikmäel ülihea väravavõimalus, mida puujalg ei suutnud muidugi ära kasutada. Oleks sisse löönud, oleks hoopis teine mäng tulnud. Aga oleks ei loe, loeb mängijate tase.

                              Aga kui ründajatel taset pole, siis seda lihtsalt pole. Sama võib öelda Zahovaiko kohta, kes ei suutnud teisel poolajal õhust palli väravasse suunata. Vabandused olid mõlemal mehel muidugi halenaljakad, küll pall põrkas natuke või ei tulnud eriti mugavalt. Loodan, et Viikmäed ja Zahovaikot ma koondises enam ei näe. Loodaks Teeveri, Vosko ja Operi peale. Või siis panna Kink puhtaks ründajaks. Variante on.

                              Kõige huvitavam Rüütli käik oli minu jaoks Klavani mängitamine vasakkaitses. Isegi pärast Rooba sisse tulekut jäi Klavan kaitsesse ja Rooba äärde. Huvitav kas see on märk sellest, et "pika söödu meistri" Kruglovi koht vasakkaitses läheb Klavanile? Täitsa võimalik, mäng algab kaitsest ja ehk on Rüütli eesmärk eelkõige kaitse pidama saada ja Klavani mängitamine kaitses loodetavasti parandab seda. Eilne mäng tal siiski kõige paremini välja ei tulnud aga vist oli lihtsalt kehva päev.

                              Üldiselt olen siiski mõõdukalt positiivne tuleviku suhtes.

                              Väravas on olemas heas vormis olev Londak (kes meenutab oma liigutuselt ja olemuselt väga Poomi). Tagalas on meil veel raudvara Mart Poom ja oma koha vajadusel kindlasti välja mängiv Kotenko. Ning siis veel unustatud vene liiga mees ka. Väravavahi koha täitmisega ei tohiks küll probleeme tekkida.

                              Kaitseliinis oleks meeldiv näha sellist nelikut: Klavan, Stepanov (või Bärengrub), Piiroja, Jääger.

                              Keskpoolikus on probleeme muidugi kõige rohkem. Eile Dimitrjev ja Anniste ikka eriti välja ei vedanud. Tundub, et ilma Vassiljevi kreatiivusesta oleme keskel ikka hädas nagu mustlased mädas. Mis siis veel saab kui Fabergas ja co vastu tulevad...

                              Ääreründajatena ja puhaste ründajatega minu arust on pilt veidi parem. Purje, Kink, Lindpere, Oper, Saag, Vosko, Teever - valikut ja vangerdamisvõimalusi Rüütlil on.

                              PS. Mulle LedR väga meeldis, pärast rockstarsis kontsert oli lausa vapustavalt hea! Kuigi jah, hümni laulmise koha peal peaks mõtlema kuidas ja kas bändi kaasata. Publiku häält polnud seekord kidra soundi tagant üldse kuulda. Nii mõnigi kord on hümni laulmise koht jäänud mängu parimaks hetkeks ... teeks siis vähemalt seda hästi.
                              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                              http://www.jkpiraaja.ee/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                                tra mis pask see oli....krt nyyd juba rüvetatakse riigi hümni...
                                sa oled koomik!!!
                                Kas hümni võib mängida ainult orkester?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X