320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Glipz Vaata postitust
    mul selline mure, et ühes mängus sai väravavaht punase kaardi ja nüüd enam ei saa mängu jätkata ja ka teist värvavahti mängu panna. Ma paneks mängu kinni aga mul on päris pikalt savimata jäänud. Keegi saab aidata??
    Pane väljakumängija väravasse?

    Kommentaar


      #32
      selline küsimus, et kui ma ise olen klubi omanik siis kas ma saan palgata ka manageri enda meeskonda vms??

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Glipz Vaata postitust
        selline küsimus, et kui ma ise olen klubi omanik siis kas ma saan palgata ka manageri enda meeskonda vms??

        minuteada ei saa, kunagi vist isegi proovisin.

        Kommentaar


          #34
          Mul on selline probleem, et vastased panevad kaotusseisus peale high determinationi ja siis tavaliselt lyyakse värav või hullem saan pähe. Kysimus on selline et kuidas ma ise saaks panna determinationi high peale???

          Kommentaar


            #35
            kas fifa manager 2008 demos saab ise mängida ühe mehe eest? vastake kes teab

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Chobram Vaata postitust
              Ilma update patchita on saast ja ilma 3d m2ngumootori updateta veel m6ttetum. Kui need asjad tehtud, siis kannatab t2itsa m2ngida.

              *Chobram - hetkel p6hja iiri 2. liiga 1.
              Kust neid uptdate saada...äkki saaksid aidata?

              Kommentaar


                #37
                Tere,mul selline jama,et esimene hooaeg läks ideaalselt,aga teisel hooajal...mehed hakkavad leveleid kaotama ei suuda võita,väravaid lüüa jne...
                kellegil aimu kuidas ära hoida lvlite kaotamist?

                Kommentaar


                  #38
                  Niih, minul kah jamad nüüd. Nimelt tegin oma klubi ja jõudsin nüüd Põhja Iiri premieri välja. 5 hooaega olen liiga kinni pannud ning euroopas läheb ka hästi, kuid ei suuda oma reserve ja noori liigasse saada. Osade premieri klubide reservmeeskonnad mängivad 1. ja 2. liigas, kuid minu omad mitte kuskil. Mis mul puudu on ning kuidas seda jama parandada?

                  Kommentaar

                  Working...
                  X