320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa Manager 2008

    Et kas keegi mängib ka seda hetkel(polnud sellist teemat,niiet ise tegin,tutvustust mängule teeb keegi teine). Ise aga pelan hetkel Barcelonaga ja läksin ka Inglismaa rahvuskoondise peatreeneriks. Hetkel aga vähe mänginud ja esimestest tulemustest on, et võitsin Inglismaaga Andorrat 12:0.

    #2
    palun linki!

    Kommentaar


      #3
      Rumal poiss. See ei ole mingi online manager mäng
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #4
        Mulle need Fifa Managerid ei istu. 3D'd on nii võimatu mängida.. lõin ükskord omavärava, kui tahtsin äärt vahetada.... :/

        Kommentaar


          #5
          Sai kah seda mängu näpitud. Inglise liigast korjas mind ülesse Sutton. Liigas oleme 10. kohal ning mina suurim väravakütt (h). Sain 10 nädalaks nüüd vigastada ning tuleb vist noortemeeskonnast mõni noor tõsta esindusmeeskonda mingiks ajaks.
          Täitsa tore vaheldus mingiks ajaks kindlasti.

          Kommentaar


            #6
            Mulle see mäng meeldib, tundub parem kui Football manager (fmi fännid, ärge pange pahaks, kuid igal ühel on oma arvamus)... ise hetkel ärin meeskondadega suht pidevalt (2-dat hooaega, nõrkade klubidega ärin, muud varianti pole)... hetkel Serie B meeskonna chairman (ei mäleta, mis klubi) viimasel positsioonil (peale detsembrikuud, ise tulin kah detsembrikuu lõpus), niiet saab suht raske olema, kuid loodan, et suudan meeskonda kindlalt langemisest päästa. Terve meeskonna müüsin maha ja asemele võtsin vanad (kuid see-eest odavad) mängijad, paar mängijat tuli ka noortesüsteemist. Mõne aja pärast räägin, mis toimunud.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
              Mulle see mäng meeldib, tundub parem kui Football manager (fmi fännid, ärge pange pahaks, kuid igal ühel on oma arvamus)... ise hetkel ärin meeskondadega suht pidevalt (2-dat hooaega, nõrkade klubidega ärin, muud varianti pole)... hetkel Serie B meeskonna chairman (ei mäleta, mis klubi) viimasel positsioonil (peale detsembrikuud, ise tulin kah detsembrikuu lõpus), niiet saab suht raske olema, kuid loodan, et suudan meeskonda kindlalt langemisest päästa. Terve meeskonna müüsin maha ja asemele võtsin vanad (kuid see-eest odavad) mängijad, paar mängijat tuli ka noortesüsteemist. Mõne aja pärast räägin, mis toimunud.
              Fifa manageris saab olla chairman ? Ma arvan et siiski manager.
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                #8
                Seal on ka võimalus klubi ära osta

                Kommentaar


                  #9
                  Suttoni tüürijuurest lasti mind siis lahti. Sain ise kaks rasket vigastust ning mängupilt ei olnud kah hea.
                  Kohe pakkus mulle kohta Welling. Esimeses mängus viik 0:0 ja üllatus üllatus 41. minutil mina vigastatud jälle.
                  Kurat ma ei saa aru miks kohtunik ei vilista!

                  Kommentaar


                    #10
                    Mängin ühe sõbraga kahekesi mina Werderiga, tema HSVga.Siiani 3 hooaega mängitud ja neljas poolepeal.Kolm korda saksa liiga olen ära võitnud ja ühe champions league.

                    Hetkel selline koosseis:

                    Wiese

                    Naldo,Mertesacker,Alciedes

                    Klavan(crossing 99,speed 98 (H)) M.Sissoko Vranjes Sagna
                    Messi
                    Bendtner, DosSantos


                    Üksi mängides tegin 2 hooaega tottenhamiga ja seejärel lõin oma klubi.Esimene hooaeg REgional Southis jäin väravatevahega edasipääsust ilma.Teine hooaeg aga panin liiga kinni.Nüüd Regional Nationali liider.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
                      Mängin ühe sõbraga kahekesi mina Werderiga, tema HSVga.Siiani 3 hooaega mängitud ja neljas poolepeal.Kolm korda saksa liiga olen ära võitnud ja ühe champions league.

                      Hetkel selline koosseis:

                      Wiese

                      Naldo,Mertesacker,Alciedes

                      Klavan(crossing 99,speed 98 (H)) M.Sissoko Vranjes Sagna
                      Messi
                      Bendtner, DosSantos


                      Üksi mängides tegin 2 hooaega tottenhamiga ja seejärel lõin oma klubi.Esimene hooaeg REgional Southis jäin väravatevahega edasipääsust ilma.Teine hooaeg aga panin liiga kinni.Nüüd Regional Nationali liider.
                      Äkki räägid kust sa võtsid raha Messi jaoks?

                      Kommentaar


                        #12
                        Keegi ütleks, et kuidas saab/millal saab rahvuskoondise peatreeneriks(pakutakse kohta)...ise pole pikka aega saanud mingisugustki kirja,et pakutakse kohta rahvuskoondise peatreeneriks...?
                        Ega kellegil pole save-game kus ta on rikkur(ma mõtlen ikka,et üle 200 milli või on mõni võimas klubi,et väärtus üle 200 milli)...ise proovisin,aga sain 100 milli alles...

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                          Äkki räägid kust sa võtsid raha Messi jaoks?
                          Diegost ja borowskist jäin ilma, sealt ka raha tuli...diegol oli minimum release fee peal 66M

                          Hetkel muidu siis 5 hooaega läbi ja jäin esimesest liigavõidust ilma

                          Kooseis oli siis

                          Valdes

                          Naldo Mertesacker Kurtulus

                          Klavan S.Sow E.Brenner Sagna
                          Messi
                          Pato Cristiano

                          Ei tea mis oli aga terve hooaeg kaitsega probleem, ronisid ette jne.Uuel hooajal tegin suurpuhastuse, nüüd siis koosseis:

                          Urve Kuris

                          Naldo Y.A.Ahn Kurtulus

                          Klavan S.Sow E.Ratnikov Brose
                          Messi
                          Pato Tunc

                          Kuris Ahn Sow Brose ja Tunc omad noored....vahetusest ootavad kah suur kuhi oma noori, kelle varsti sisse topin.

                          Kommentaar


                            #14
                            Soovitage,mis klubi võtta

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                              Soovitage,mis klubi võtta
                              Chelsea, või äärmisel juhul Manchester United.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X