320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Belgia - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    ma saan aru, et see laul on unenäost jah. ma ei tahaks Reimi mingil juhul oma unenäkku, samuti nagu ka platsile mitte muus osas on ok.
    Ära karda, Levadiasse teda nagunii ei kutsuta mängima. Teil on ju värske tugevdus Petrenko näol olemas.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ära karda, Levadiasse teda nagunii ei kutsuta mängima. Teil on ju värske tugevdus Petrenko näol olemas.
      kahjurõõm ei ole tegelikult rõõm, urmar
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        #33
        Olen algaja eesti meeskonna fänn ja tahaks minna belgia- eesti mängu vaatama aga kahjuks ei tea kust saab pileteid osta. Kas keegi oskab öelda kust neid saab ?
        soovitan minna www.matkapunkt.ee ja küsida belgia lende. ise käisin nädal aega tagasi belgias ja edasi tagasi oli 3k. Rongijaam on kohe lennujaama 'keldris' ja arvatavasti hind on umbes 15 euri ots. See asi ka, et ma arvan et Liege'sse on võimalik saada iga 30min-1h tagant läbi transfer rongide (st et lennujaamast lähed kuhugi kolmandasse kohta mis on vahemaalt kahe koha vahel, ja siis sealt jaamast istute Liege rongile). Nende rongiliiklus seal on päris pro. Umbes nagu metrood ja igale poole võimalik saada 30min-1h ooteajaga. Peate lihtsalt piletiputkast küsima.

        Laz

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas billy t Vaata postitust
          kahjurõõm ei ole tegelikult rõõm, urmar
          Mis kahjurõõm? See ikka puhas rõõm ju!

          Kommentaar


            #35
            2002. aastal ju Reim oli heas vormis ning see luultus ongi pärit samast ajast. vot.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas bomb Vaata postitust
              2002. aastal ju Reim oli heas vormis ning see luultus ongi pärit samast ajast. vot.
              aga ise ütlesid samas postituses, et mõtlesid "uue luuletuse" välja. vot.
              asenda aga heaga Reim näiteks Kink'iga
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                #37
                See sõna "mõtlesin uue luuletuse välja" läks kogemata copy paste (teemast jalpgalli folkoor) sisse ning kahjuks olin lohakas ja ei märganud seda kustutada enne kui oma kommentaari postitasin.

                Kommentaar


                  #38
                  Sain paar vastust Belgia bussifirmadelt Brüssel-Liege-Brüssel sõidu kohta. Küsisin 20 ja 40-se bussi kohta. Suurt hinnavahet polnudki. Taheti u. 1300 EUR, seega siis vastavalt 1000 ja 500 krooni/sõitja.
                  Hetkeseisuga on meie seltskonna jaoks esimene valik vist 7-kohane rendikas aga tegeleb veel paar nädalat ka teiste variantidega.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    #39
                    Meie grupp 9 inimest oleks ka ilmselt Brüssel-Liege-Brüssel transpordist huvitatud. Samas peaks mingid liinibussid ka käima , kahjuks ei leidnud kuskilt adekvaatset infi õhtuste busside kohta...

                    Kommentaar


                      #40
                      rongiliiklus brüsseli ja liege vahel on samuti hea. kui eesti koondis eelmisel korral lieges mängis maksis üheotsapilet vist 13-15 euri. edasi-tagasi peaks üks suund odavam olema.

                      Kommentaar


                        #41
                        Viimasele rongile lihtsalt ei jõua , kuna mäng lõpeb ca 22.45 ehk siis vast 23.00 saab statalt minema. Rong aga läheb 23.08.

                        Kommentaar


                          #42
                          EJL-is on vist töötajatel kiire üleminekuteperioodi tõttu või mõnel teisel põhjusel juhe üsna kokku jooksnud. Selle kirja järgi, millega saadeti piletiostjate ankeet, toimub mäng oktoobris ja ankeedis on lahter 'transport Londonisse'
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #43
                            Jama olen alles 13 ja ei ole mingit sissetulekut ja ei ole ka veel nii vana aga skandeerin kodus teleri ees EESTI ! EESTI !

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas kollikonn Vaata postitust
                              Jama olen alles 13 ja ei ole mingit sissetulekut ja ei ole ka veel nii vana aga skandeerin kodus teleri ees EESTI ! EESTI !
                              ...see on ikka jama küll jah...aga tubli poiss oled ikkagi!!!
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #45
                                Homme 23.59 lõpeb airbaltic sooduspiletite müük, Riia-Brüssel-Riia suht soodne, arvestades et sõiduni alla kuu aja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X