320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsitakse mängijaid

    Eesti Telefoni meeskond otsib paari-kolme uut pallivõlurit oma ridadesse.050 61 955

    #2
    sorry, aga seda võiskonda ei soovitaks isegi suuremale vihavaenlasele.Suht mõtetu mansa.
    kyhr

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by nwa

      sorry, aga seda võiskonda ei soovitaks isegi suuremale vihavaenlasele.Suht mõtetu mansa.
      Kui see meeskond oleks suht mõttetu, siis oleksid seda kõik neljanda liiga meeskonnad.
      Võibolla oled ise suht mõttetu tüüp!
      24 april, 1999......108th minute

      Kommentaar


        #4
        ma räägin sisekliimast ,üksteisse ,kohtuniku ja vastasmängijatesse suhtumisse.nii palju kui mina tean ei ole ükski mäng möödunud mölata teil võivad ju omad sihid olla aga inimlikuks võiks ikka jääda
        kyhr

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by kotkas

          Eesti Telefoni meeskond otsib paari-kolme uut pallivõlurit oma ridadesse.050 61 955
          Eks ta nii on, et hea meeskonna leiavad huvilised ise üles.

          Kommentaar


            #6
            Mida teab üks suvaline tont meie sisekliimast.Mõtetu mees.

            Kommentaar


              #7
              mis tase teie võistkonnal on, kui vanad mängijad jne.
              koduleht on olemas?

              Kommentaar


                #8
                Kui helistad mulle , siis räägin lähemalt.050 61 955/672 0416 Tarmo

                Kommentaar


                  #9
                  kui tegutsete tallinnas , siis jääb ära.
                  caru

                  Kommentaar


                    #10
                    Hkhmmm, kui sellisel viisil endale mängijaid otsitakse, siis on küll midagi selle satsiga vähe viltu. No offense.
                    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                    Kommentaar


                      #11
                      Mis te mehed jamate Eesti Telefon on ju rikkas firma,alles ta tõstis telefonimaksu.Loodan et iga mängija teenib korralikult pluss tasuta putsad ja analoog telefon??!?
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        ...mis kohale m2ngijaid vaja on?

                        Kommentaar


                          #13
                          Huvitav,huvitav!!!



                          kuuldavasti oli keegi soccerneti kaudu teil trennis käinud!Kuidas oli siis võeti ta vastu?
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            Tundub , et tase ei vasta ootustele.Kojamehel peaaegu õigus. Analoogtelefoni ei anna tasuta.)

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by kotkas

                              Tundub , et tase ei vasta ootustele.Kojamehel peaaegu õigus. Analoogtelefoni ei anna tasuta.)

                              kuna ma käisin seal kohal siis ma eeldan et minu tasemest räägitakse aga ega seal jäisel väljakul eriti hiilata ka ei saa. ma nüüd ei teagi kas tulen pühapäeval või mitte sest tase on võistkonnal tõepoolest päris hea.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X