320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Spade
    Lööd palju väravaid ka?
    Rahvaliigas 2012 alagrupis 6
    Rahvaliigas 2013 alagrupis 6
    Rahvaliigad 2014 alagrupis 4

    Kommentaar


      Tere!
      Otsin punti Tallinnas, kes teeks ka talvel trenni väljas kunstmurul. Ma olen 19.aastane ning varem mänginud 3.liigas. Eelistatud positsioon on äärekaitses, kuid viimasel ajal olen mänginud ka kaitsva pooliku kohta.
      Oodatud on kõik pakkumised.

      Kommentaar


        Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
        Tere!
        Otsin punti Tallinnas, kes teeks ka talvel trenni väljas kunstmurul. Ma olen 19.aastane ning varem mänginud 3.liigas. Eelistatud positsioon on äärekaitses, kuid viimasel ajal olen mänginud ka kaitsva pooliku kohta.
        Oodatud on kõik pakkumised.
        Selline rumal küsimus aga miks sa tahad talvel väljas kunstmurul trenni teha? Reeglina kunstmurude omanikud talvel eriti peale ei lase. Ehk mida sa välistada tahad? Sees mängimist või saalimängu? Hallid kunstmuruga on ka ju täiesti olemas.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Je, tänks, unustasin seda lisada. Saalis ei tahaks väga mängida, sest varasem kogemus on näidanud, et see ei mõju mu jalgadele hästi. Kuskil hallis kunstmurul oleks ideaalne.

          Kommentaar


            Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
            Je, tänks, unustasin seda lisada. Saalis ei tahaks väga mängida, sest varasem kogemus on näidanud, et see ei mõju mu jalgadele hästi. Kuskil hallis kunstmurul oleks ideaalne.
            Castovanni Eagles teeb trenni kotka hallis N ja P. Charma Mööbel Männikul - 3.liiga satsid.... võta ühendust. Castovanni eestvedaja on siin samas foorumis PraS'i kasutajanime all

            Kommentaar


              No teglikult Sportland ja Nike arena talvel trenne täis ju. Ja Kotka hallis treenimine on tegelikult põhimõtteliselt sama, mis põrandal mängimine, jube kõva on see väljak.

              Kommentaar


                Tere,


                Mina ja mu välimaalasest tuttav ( Leedukas) otsime klubi. Mõlemad oleme kaitsvad mängumehed. Ise olen mänginud jalgpalli noorest peale ja enamasti kaitsvates rollides, viimati mängisin FCF TLÜ eest 2012.aastal. Kes otsivad endale mängijaid, siis palun andke FB kaudu teada ( Meelis Luhtla) .

                Kommentaar


                  Tere!

                  Otsin endale jalgpallimeeskonda, kes treeniks u. 3 korda nädalas õhtustel aegadel, et end rohkem liigutada kui kontorist rooli taha ja koju. Tase võiks olla selline harrastajatasemel, mis ei eelda tippvormi. Enda vorm on suhteliselt ümmargune. Mängisin aktiivselt viimati u. poolteist aastat tagasi, nüüd sooviks asja uuesti käsile võtta.
                  Kokku mängukogemust klubitasandil 10 aastat, kuid seda juba üpris ammusel ajal. Vanust 25.
                  Ei panusta sellele, et saaksin käia võistlustel, olla meeskonnas vms. vaid asjaolule, et saaks lihtsalt mängida mõnusa seltskonnaga palli.
                  Asukoht võiks jääda Mustamäe, Kristiine, Nõmme, Pääsküla, Laagri või kesklinna vahetusse lähedusse. Samas ei ole ka Pirita võõras!

                  Kui leidub pakkujaid, võib sellest teada anda nii privaatsõnumi kui ka foorumi teel.

                  Tervisi!

                  Kommentaar


                    Tere!
                    Otsin meeskonda, kus mängida.Võiks jääda Kristiine või kesklinna kanti. Pole oluline, kas mängitakse liigat, rahvaliigat v tehakse niisama trenni, tahaks lihtsalt mängida. Hea oleks, kui trennid toimuksid paar-kolm korda nädalas õhtusel ajal. Ootan kõikvõimalikke pakkumisi.

                    Kommentaar


                      Pärnu JK Poseidon Nirvaana otsib omale uueks hooajaks mängijaid! Sel aastal otsime omale esindusmeeskonda nii kaitsvat kui ka ründavat poolkaitsjat, üht ründajat, üht äärepoolikut, üht paremkaitsjat ning väravavahti.

                      Lisaks otsime mängijaid kõikidele positsioonidele oma Rahvaliigas mängivale duubelmeeskonnale.

                      Kes on huvitatud, saatku mulle kiri silver@jkposeidon.ee või PM siinsamas foorumis. Siis saate edasise info.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tervist!

                        Otsin klubi kust edasi tõusta. Olen 97 sündinud, vasaku jalgne, elan pelgulinna kandis(Tallinn). Olen 7a tagasi tegelenud jalgpalliga 5 aastat keskründena ja parema tiivana. Hetkel ei mängi kusagil ja pole 7a tegelenud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Neymar10 Vaata postitust
                          Tervist!

                          Otsin klubi kust edasi tõusta. Olen 97 sündinud, vasaku jalgne, elan pelgulinna kandis(Tallinn). Olen 7a tagasi tegelenud jalgpalliga 5 aastat keskründena ja parema tiivana. Hetkel ei mängi kusagil ja pole 7a tegelenud.
                          Hakkasid kahe aastasena mängima?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GristoGiig Vaata postitust
                            Hakkasid kahe aastasena mängima?
                            Ei, umbes 4 aastaselt, kuna käisin veel mööda klubisi nii, et püsivalt hakkasin 5 aastaselt mängima aga 10/11 aastaselt lõpetasin

                            Kommentaar


                              Tere.

                              Otsin punti kus saaks käia palli tagumas!
                              Jalgpalli kogemusest nii palju, et olen mänginud rahvaliiga võiskondades ning samuti käinud ka jalgpalli trennis 2-3a.
                              Asun Tallinnas.

                              Huvi korral saatke mulle priva!
                              “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                              Kommentaar


                                SK Imavere Forss otsib enda meeskonda uusi mängijaid, kui sooviksid mängida algaval hooajal II liigas koos meiega siis võta ühendust!! Kui soovid rohkem infot või soovid meiega liituda siis kiri Alar Arula fb postkasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X