320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Toompea otsib algavaks hooajaks mängijaid. Huvi korral kirjuta jyrgen4@gmail.com

    Kommentaar


      Kommentaar


        Viljandimaal mõni klubi või rahvaliiga klubi otsib mängijaid?

        Kommentaar


          Huviline, kes sa oled huvitatud 2x nädalas (E ja N) Tallinnas trennis käimisest (neist 1x nädalas treeneriga) ning soovid esialgu ka rahvaliigat mängida, siis võta ühendust!

          Kommentaar


            Türi Ganvix JK II liiga võistkond otsib enda ridadesse väravavahti. Huvikorral palun teadanda meiliaadressil vitali.gansen@mail.ee

            Kommentaar


              III liiga lääne tsoonis pallivale Lihula JK-le kuluks ära väravavaht.
              E-mail: sibul.madis@gmail.com

              Kommentaar


                Tervist!

                Otsin endale tulevaks hooajaks Tallinnast klubi. Kuna olen rahvaliiga klubi [FC Puhkus Mehhikos (mängis 2015. aasta karikas 1:2 3. liiga klubi Soccernetiga)] omanik, siis kõrgemat kui III liiga mängida ei soovi/tohi.
                Endast niipalju, et olen põhiala poolest kergejõustiklane (sprint+keskmaa, olin ka 2015. aastal Eesti U20 rekordi püstitanud 4x400m satsis), jalgpalli mänginud noortetasandil 2003-2008 Operi JK-s ründajana ning seejärel olen meeste tasandil lõbupärast mänginud IV liigas Piraaja duubli eest, kui ka aidanud SK Tääksi U19 võistkonda. Positsiooniks väljakul on eelistatavalt PK;PÄ või R. Rahvaliigas olen enamasti väravavaht, kuid eelistatavalt sooviks liigas mängida teisi positsioone, aga võin ka vajadusel VV rolli täita.
                Väikese miinusena tooksin välja selle, et kuna olen hetkel aega teenimas, siis enne juunit kahjuks palli platsile asja pole.

                Parimat!
                sigpic

                https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

                Kommentaar


                  Tauri, kirjutasin sulle.

                  Kommentaar


                    Tere,

                    Võibolla on juba hilja aga otsiks 2 liiga klubi kus ennast proovile panna.
                    Enamus ajast mänginud 3 liigat.
                    Possid kus saan hakkama Äärekaitse,äärepoolik, kaitsev poolik.

                    Nimeks Allan Einamaa

                    Kommentaar


                      Miks Lellest ära tulid?

                      Kommentaar


                        Tahaks proovida kõrgemal mängimist ja ennast arendada veel.
                        Samas 3W tundub päris tõsine seeaasta.

                        Kommentaar


                          Lelle kaotas väärt mehe igaljuhul

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
                            Lelle kaotas väärt mehe igaljuhul
                            Usutavasti osad Atli mängijad kes Raplamaa JK III liiga satsi ei mahu lähevad ehk just Lelle punti.

                            Kommentaar


                              3W on tõesti väga tugev sel aastal Kui vaadata juba et Kolosov,Veskimäe ja Huttunen on registreeritud Nõmme II,kuigi arvan et hakkavad siiski II liiga Nõmmet rohkem esindama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
                                3W on tõesti väga tugev sel aastal Kui vaadata juba et Kolosov,Veskimäe ja Huttunen on registreeritud Nõmme II,kuigi arvan et hakkavad siiski II liiga Nõmmet rohkem esindama
                                Läänemaa, Raplamaa, Zeniit ja Nõmme peaks esimesed kohad ära jagama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X