320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin 4-3 liiga klubi Tallinnas. Mänginud IV liigas 4 aastat.
    Platsil mänginud äärel ja keskväljal. Vanust 23.
    Huvi korral kirjuta postkasti

    Kommentaar


      Algselt postitas R3mka Vaata postitust
      Otsin meeskonda,kes mängib 3-4 liigat ja võtab asja väga tõsiselt,meeskond võiks olla motiveeritud ja väga suure meeskonnatöö võimeline,kuna minu arust kõige tähtsam on ikkagi meeskonnatöö,ilma selleta on meeskond suhteliselt kasutu

      Ise hakkasin kunagi 6-aastaselt jalgpalli mängima ja kui olin 16,siis pidin tänu põlvevigastusele lõpetama,nüüd olen pikka aega mõelnud taas jalgpalli mängima hakata ja olen täiesti valmis mängima hakkama - kasvõi kohe,trennid võiksid toimuda ikka õhtupoolikul(7-8 ajal ja Tallinnas).
      Olen mänginud FC Floras ja TJK-s.
      Olen mänginud Eesti Meistriliigas(noorte ajal),saime oma meeskonnaga 2 eesti meistriliiga tiitlit ja juuniorite EM-l kolmas koht!
      Kui kellegil on midagi pakkuda,siis kirjutage mulle postkasti ja räägime seal täpsemalt edasi!
      Ilusat päikest kõigile! (:
      Saatsin PM

      Kommentaar


        Tere, Otsin samuti klubi kellega liituda - mängisin viimati jalgpalli 10 aastat tagasi - viimasel ajal rohkem lapsega kõksinud niisama aga jalgpall meeldib ja vabaaega on kah - vanust on muidugi ka 35 mul juba ja vormi pole ollagi. Trennid võiks toimuda Tallinnas (ükskõik mis rajoonis - olen liikuv inimene). NB! Äkki on ikka mõni rahvaliiga klubi kuhu selline pensionäär nagu mina mahuks

        Kommentaar


          kas tõesti mitte ükski meeskond Tallinnas ei vaja omale ühte lisamängijat?

          Kommentaar


            FunBox, soovitan sul ise mõne meeskonnaga kontakteeruda. Siit endale võistkonna leidmine on üsnagi vähetõenäoline.
            sigpic

            https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

            Kommentaar


              Seda ma kartsingi aga otsustasin ikkagi proovida Kui küsida tohib siis kas siin kuskil on ka olemas kogu list näiteks rahvaliiga meeskondadest?

              Kommentaar


                Algselt postitas FunBox Vaata postitust
                Seda ma kartsingi aga otsustasin ikkagi proovida Kui küsida tohib siis kas siin kuskil on ka olemas kogu list näiteks rahvaliiga meeskondadest?

                Kommentaar


                  Tänud

                  Kommentaar


                    Hei jalkasõbrad !
                    Jutt selline ,et on pakkuda klubi paarile mängjale.Panime just pundi kokku ja plaan minna järgmine hooaeg rahvaliigat mängima seniks on aga treeningud ja erinevad turniirid .Trennid toimuvad arvatavasti snhelli staadionil
                    Kui huvi siis ootan teie kirju

                    Kommentaar


                      Hei, potentsiaalsed mängijad.

                      TÜ Fauna meeskond otsib endale sügisringiks väravavahti, kes käiks kohal nii trennides kui ka mängudel (üllatus, üllatus).

                      Fauna meeskond mängib lõuna regiooni kolmandas liigas. Liiga tase on täitsa korralik ja selle pärast oleks vaja ka tasemel väravavahti.

                      Kui sa oled huvitatud selle positsiooni endale saamisest, siis ootame sind alguses trenni, teisipäeviti kell 19:00 ning neljapäeviti kell 19:30 Ülikooli staadionil, ning pärast seda vaatama, kas hakkad ka liigas mängima.

                      Huvilistel mulle siiasamma foorumi kasutaja mailile kiri saata.

                      Tänan.
                      "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                      Kommentaar


                        Kui suur tõenäosus on siit leida omale mingisugune sats, kellega saaks koos trennis käia? Tartumaal.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Kas mõni tore Tartu sats, kes teeb 4-5 korda nädalas trenni, tahaks sügisest endale juurde üht trennihuvilist? Võistkonna tase pole nii väga oluline, pigem entusiasm mängijates-treeneri(te)s ja reaalne treening, mitte lihtsalt mängimine. Võistlustel teie eest osaleda ei sooviks, aga trennis käiksin päris hea protsendiga kohal ning aitaksin ülejäänud tiimil tervikuna areneda. Vastastikune kasu seega
                          Sellise üleskutsega liituks veel kolm mängijat. Seega, 4 kutti otsivad Tartus häid trenne. Võistlustelt osa ei soovi võtta.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Sellise üleskutsega liituks veel kolm mängijat. Seega, 4 kutti otsivad Tartus häid trenne. Võistlustelt osa ei soovi võtta.
                            +1 varsti saaks siit oma tiimi kokku panna...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas check Vaata postitust
                              +1 varsti saaks siit oma tiimi kokku panna...
                              Tegelikult tuleks sellest EJLi teavitada. Ise olen seda juba korra teinud, ehk proovivad teised ka. Äkki nad leiavad ka vahendeid, et Tartus trenne tegema hakata. Tallinnas nad juba teevad.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Tegelikult tuleks sellest EJLi teavitada. Ise olen seda juba korra teinud, ehk proovivad teised ka. Äkki nad leiavad ka vahendeid, et Tartus trenne tegema hakata. Tallinnas nad juba teevad.
                                EJL trennid on vähe teise suunitlusega, eesmärk ei ole mitte suvalisele täiskasvanud mehele sponsor olla ja talle vabaks ajaks tegevust organiseerida vaid Tallinnas tööd tegevale kuid kuskil mujal piirkonnas liigat mängivale mehele või naisele pakkuda nädala sees trennivõimalust.
                                Jalgpallihaigla Liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X