320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere.

    Otsime algavaks hooajaks oma rahvaliiga meeskonda väravavahti. Peaks olema varasem kogemus väravavahina. Kui oled huvitatud, kirjuta mulle sõnum ja suhtleme siis edasi.

    Mängime Tallinnas.

    Kommentaar


      Jalgpalliselts ootab oma meeldiva kollektiiviga liituma kindlate kätega väravavahti, kes nopib karistusalas palle nagu soojal suveõhtul puu otsast kirsse.
      Loomulikult on klubisse oodatud ka väledate jalgadega ääremängijad, tuumapommlöögiga ründajad, turske raamiga keskkaitsjad ja muud stereotüüpsed pallivõlurid. Kõige esimene trenn on kõigile tasuta ja väljakult minema ei saada me kedagi, päriselt! Kohtumiseni!

      Klubiga soovitame lähemat tutvust teha meie kodulehel ning silma saab peal hoida ka meie facebookis ja twitteris. Kontakti saate meiega luua näiteks kirja teel jalgpalliselts@gmail.com.

      Kommentaar


        Otsin klubi

        Tere,

        mõtlen siin, et oleks tore natukene jalgpalli taaselustada ja kuna üleminekuaken hakkab ka vaikselt pilukile minema, siis ehk on aeg.
        Tegelikult olen äärmises spetsiifikas ja jube tore oleks, kui leiaks Kalevi staadionil (ka harjutusväljakul) treeniva meeskonna, kes otsib endale lisa (kodu on umbes 103,7 meetrit staadionist). Mõned aastad olin kodumaalt ära ja palli katsusin harva, kuid vana rasva on rohkem, kui sellest kehast oodata võiks!

        Liigatasemel ei olegi nii suurt olulisust - hea meelega esiliigadesse enam ei tahaks minna,(vana rasv vajab liiga sügavalt otsimist), ning ka seetõttu , et seal mängides peab mõnikord vanaema sünnipäevalt varem ära minema. Teisest neljandani ja sealt veel äkki ka rahvaliigasse, kus pole veel õnnestunud mängida, kuid toredas meeskonnas - miks mitte.

        Selle asemel, et hetkel veel jalgpallilisest portaalist hakata kõike klubisid kirjadega pommitama, mõtlesin siin torkida - ehk õnnestub!
        Võib alati privaatsõnumi saata või ka siia vast kirjutada.

        Parimat

        Kommentaar


          Rahvaliiga meeskond JK Pärnu Pallurid ootavad oma ridadesse uusi mängijaid, kui on huvi või soovi siis paluks kirjutada auliskuusem2e@gmail.com

          Kommentaar


            Pole küll õige koht aga ehk keegi targematest oskab vastata. Kui ma mängin kolmandas liigas siis kas ma samal ajal võin ka rahvaliiga meeskonda esindada ja seal mängida?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
              Pole küll õige koht aga ehk keegi targematest oskab vastata. Kui ma mängin kolmandas liigas siis kas ma samal ajal võin ka rahvaliiga meeskonda esindada ja seal mängida?
              Võid küll. Peaasi et selliseid nagu Sina ei oleks konkreetse mängu protokollis rohkem kui 2, kes mängivad 3-4.liiga tiimi eest.

              Kommentaar


                Fc Sssolutions otsib endiselt mängijaid juurde.
                Loe lähemalt:https://www.facebook.com/Sadesportss...type=3&theater

                Kommentaar


                  Tere.

                  Olen eelnevate 3/4 liiga kogemustega poolkaitse/kaitse, kes otsib tallinnasse rahvaliiga/4 liiga satsi.

                  Kiireim kontakt: 56997298 - Henri või kiri postkasti/siia samasse.

                  Kommentaar


                    Tere! Kaitsemängija sooviks Tallinnas regulaarset trennis käia. Kõik pakkumised oodatud. Ehk rahvaliigas veel viimsteks mängudeks mõni mängija puudu?

                    Kommentaar


                      Loo JK otsib oma ridadesse uusi liikmeid. Tasemelt ootame 4. ja kõrgema liiga kogemusega mängumehi. Oodatud on ka noorteliigades mänginud 15-17 aastased noored. Eelduseks on regulaarne treeningutel osalemine. Praegune meeskond koosneb peamiselt 16-35 aastastest meestest.
                      Hetkel mängime 3. liiga Ida tsoonis.

                      Treeningud toimuvad Tallinnas LSPK uuel kunstmurul ja Wismari staadionil.

                      Treeningajad:
                      E. 18:15 Wismari staadion, Wismari 15a.
                      T. 19:30 LSPK, Pae 1. 1/2 väljak.
                      K. 20:30 LSPK, Pae 1. Terve väljak.

                      Treener: Vladimir Tsistjakov

                      Registreerimine ja lisainfo: eerik@fctiigrid.ee, 58 092 967

                      Kommentaar


                        Vastloodud Põhja-Tallinna JK kutsub trenni algajaid ja noori vihaseid vutimehi alates 15 eluaastast. Oodatud on ka kogemustega mängumehed. Treeningud toimuvad esialgu E ja K kell 17:30, Karjamaa PK staadionil(Kopli 92). Kui Sõle kunstmuruväljak valmib siis liigume ka treeningutega sinna.

                        Kuumaks: September ja Oktoober on tasuta!

                        Infot saab: pohjatallinnajk@gmail.com, 56852005

                        Kommentaar


                          FC IceBears otsib väravavahti.
                          Trennid toimuvad Tallinnas, 2 korda nädalas, Õismäel ja kesklinnas.
                          Ühendust võta siin või kirjuta e-mailile: fcicebears@gmail.com
                          https://www.facebook.com/FCIceBears/

                          Kommentaar


                            Sooviks osa võtta saalijalgpalli treeningutest.
                            Eelistatavalt Kristiine kandis.

                            Kommentaar


                              Kes saalis Rahvaliigat mängida soovib Tallinnas, siis külastagu antud linki!
                              Trennid kesklinnas.

                              Esimene trenn juba kolmapäeval 26.10!!!

                              Kommentaar


                                Tere!

                                Alustaks meeskonnaotsinguga juba varakult pihta.
                                Sooviks leida 4. liiga meeskonda Tallinnas kelle trennid hakkaksid kõige varajasemalt 20:30.
                                Kardan, et tegemist on mission impossible-ga, aga proovima ju peab.
                                Endast:
                                Olen mänginud nii 3. ja 4. liigat, eelmine hooaeg tegin ettevalmistust Levadia II-ga, kuid aegade klappimise tõttu ei saanud edasi mängida ja ka see hooaeg jäi natuke lühikeseks.
                                Kui keegi otsib oma meeskonda äärepoolikut või 10 positsioonile täiendust siis hit me up.
                                Sooviks lihtsalt edasi mängida oma lõbuks, aga ka trenni teha, et päris vana rasva peal ei viitsi ringi lasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X