320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas non Vaata postitust
    ertz. tugevda põlvi
    ammmm, ei saa aru

    Kommentaar


      otsin endale hetkel võistkonda tallinnas äkki on kellegil midagi pakkuda, olen suuteline mängima igalpool, kõige nõrgem positsioon on vasak kaitse ning viimasel ajal üldse kaitses nõrgalt tegelenud, kui vaja võin isegi mõned mängud väravas mängida, kuna olen pidanud päris mitmes liigamängus seal olema
      karm värk on see jalgpall

      ja ega see elu ka parem pole

      Kommentaar


        Mõnes klubis oleks veel vaja mängumeest? IV-liiga oleks alguseks hea, oskusi pole veel niipalju, et kõrgemal mängida.

        Kui kuskil midagi mänginud olen, siis suurematel üritustel kui läheme peale kaitsva orientatsiooniga - paremkaitset, kui rohkem ründama, siis poolkaitse.

        Vanust: 20
        Pikkus: 190 cm
        kaal: vähe

        Mustamäe-Kristiine-Nõmme meeskondadest oleks huvitatud.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
          Mõnes klubis oleks veel vaja mängumeest? IV-liiga oleks alguseks hea, oskusi pole veel niipalju, et kõrgemal mängida.

          Kui kuskil midagi mänginud olen, siis suurematel üritustel kui läheme peale kaitsva orientatsiooniga - paremkaitset, kui rohkem ründama, siis poolkaitse.

          Vanust: 20
          Pikkus: 190 cm
          kaal: vähe

          Mustamäe-Kristiine-Nõmme meeskondadest oleks huvitatud.
          liha sööd?

          Kommentaar


            Katsub nüüd teemasse jääda. (Loomulikult söön, imevigureid igasuguseid tehtud, kuid kui ei tule juurde, siis ei tule)
            See lõputu võrrand..

            Kommentaar


              Tere !

              Otsin endale võistkonda Tallinnas. Enne mängisin 4 hooaega Tapa võistkonna eest. Enne seda oli ka üks aasta noorteliigat.
              Peale gümnaasiumi lõpetamist läksin ülikooli ja Tapal eriti trennis käia ei saa.
              Nüüd siis otsin omale uut võistkonda, kus saaks stabiilselt mängida.
              Põhipositsioonid on parem kaitse ja poolkaitse.
              Vanus : 19
              Pikkus : 184

              Kommentaar


                Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                Tere !

                Otsin endale võistkonda Tallinnas. Enne mängisin 4 hooaega Tapa võistkonna eest. Enne seda oli ka üks aasta noorteliigat.
                Peale gümnaasiumi lõpetamist läksin ülikooli ja Tapal eriti trennis käia ei saa.
                Nüüd siis otsin omale uut võistkonda, kus saaks stabiilselt mängida.
                Põhipositsioonid on parem kaitse ja poolkaitse.
                Vanus : 19
                Pikkus : 184
                Eks sa ürita Iglikuriiga ühendust võtta,neil kohe kindlasti vaja selliseid mängijaid nagu sina

                Kommentaar


                  Algselt postitas VJK Tapa Vaata postitust
                  Eks sa ürita Iglikuriiga ühendust võtta,neil kohe kindlasti vaja selliseid mängijaid nagu sina
                  Miks sa ise Igiliikurisse ei lähe ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                    Miks sa ise Igiliikurisse ei lähe ?
                    Neil õhtuti trennid,ma ei jõua lihtsalt,muidugi mängiks hea meelega seal .

                    Kommentaar


                      endal ka soov alustada see aasta 4´st liigast, laupäeval sai soccernet'i eest juba ühel turniiril mängitud, ei tea veel kuhu minna aga eks see selgub.
                      muidu mänginud olen üle 10 aasta, olen isegi kaks korda koondisetreeningutel käinud, u18 siis, kuid see selleks ("kõrgjalgpall ei huvita enam"), positsiooniks siis kas vasak äär või tipurünne

                      Kommentaar


                        keegi oskab soovitada mingit klubi tallinnas. trenni jaoks. aasta mängisin TVMK's noorena ja kusagil 2a. tagasi tegin aasta ka flora noortes. 18a. 186cm. enamasti mänginut paremat äärt. äitähh.

                        Kommentaar


                          Mõnes klubis oleks veel vaja mängumeest? IV-liiga oleks alguseks hea, oskusi pole veel niipalju, et kõrgemal mängida.

                          Kui kuskil midagi mänginud olen, siis suurematel üritustel kui läheme peale kaitsva orientatsiooniga - paremkaitset, kui rohkem ründama, siis poolkaitse.

                          Vanust: 20
                          Pikkus: 190 cm
                          kaal: vähe

                          Mustamäe-Kristiine-Nõmme meeskondadest oleks huvitatud.
                          Käisin nüüd mingisuguses trennis, kus oli vähemalt üks 4. liiga mees ning see nüüd andis kõvasti motivatsiooni juurde (oskused polnud eriti kehvemad), et olen ka avatud 3. liiga meeskondade pakkumistele.
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Mismõttes vähemalt üks neljanda liiga mees, ülejäänud mängisid siis kõrgemal, või amatöörid hoopis? Ja mis meeskonnaga trenni tegid üldse?

                            Kommentaar


                              Amatöörid, enamasti, Elioni spordiklubiga tegin koos trenni. Üks neljanda liiga mees oli kindlalt olemas, teiste kohta ei tea.
                              See lõputu võrrand..

                              Kommentaar


                                Kas keegi teeb trenni kuskil mustaka ja kristiine kandis w?
                                Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

                                http://fcigiliikur.com/

                                Fc Igiliikur
                                Jk Järvakandi Tribling
                                FC Flora kehtna jalgpallikool

                                Kommentaar

                                Working...
                                X