320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Samuti oleks kena kui keegi ei karjuks su peale kui palli kolmandat korda aia taha saadad või suurest õhinast üle tüki aja saadud söödu peale omavärava lööd.
    lõbus soov tegelikult, aga realistlikult võttes.. suhteliselt utoopiline soov

    Kommentaar


      kle rahvaliigaski saad sellise asja eest sõimata kui niipalju aiataha saad palle ja veel omaväravat tahad kahh lüüa
      b-day

      Kommentaar


        Algselt postitas kala2 Vaata postitust
        kle rahvaliigaski saad sellise asja eest sõimata kui niipalju aiataha saad palle ja veel omaväravat tahad kahh lüüa
        seda sa teed ju IV-s mängides ka

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          seda sa teed ju IV-s mängides ka
          Prasikene,proovi nüüd ükskord taisarv mehi kokku saada, et saaks mangu teha ja et ma sulle jalapeale saaks astuda
          b-day

          Kommentaar


            Mõte oli selles, et on mehi ja terveid satse kus suhtutakse asja nii surmtõsiselt, nagu oleks tegemist Põhja-Korea rahvuskoondisega ja keegi hoiaks kodus vanaemal AK47 otsa ees ning kaotuse korral pühitakse terve suguvõsa maamunalt ja saadetakse mängija koonduslaagrisse. Iga vääratuse korral valitseb õhkond nagu oleks nüüd kõik vähemalt ühest nõbust ilma jäänud.. Mul õnnestus näiteks pool aastat slaavlastega saalis mängida ja nood olid vahel valmis isegi trennis, kus väravaid ei loetud, üksteisele kätega kallale minema. Selliseid kooslusi heameelega väldiks.

            Ootan endiselt pakkumisi. Jalgpallikooli kogemust pole, aga kusagil 3 aastat olen vahelduva eduga palli veeretanud. Kõige mugavamalt tunnen end taga vasakul, või ka paremal.

            Kommentaar


              Algselt postitas kala2 Vaata postitust
              Prasikene,proovi nüüd ükskord taisarv mehi kokku saada, et saaks mangu teha ja et ma sulle jalapeale saaks astuda
              Ära nüüd PraS-ile sellist juttu küll aja, muidu näed seda hooajaeelset kontrollkohtumist Suemaga sama palju, kui oma kõrvu
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                njh, see oleks küll hea kui saaks paar okrda nädalas kuskilgi palli veeretada ja ei ole mingisugust kamandamist, lihtsalt tullakse kokku ja üritatakse miskit, et ei oleks nii, et teatud kellaajal pead tingimata kohal olema, sest mina enda päevi ei kujuta ette, teinekord läheb tööl kella 22ni välja ja selline sats võiks küll olla kuskil, et kui saad siis saad. käiks ja jookseks ka hea meelega kaitses vähekene ringi. Päevad lahevad pikemaks ja võib ka törts hiljem palli veeretada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas almar Vaata postitust
                  njh, see oleks küll hea kui saaks paar okrda nädalas kuskilgi palli veeretada ja ei ole mingisugust kamandamist, lihtsalt tullakse kokku ja üritatakse miskit, et ei oleks nii, et teatud kellaajal pead tingimata kohal olema, sest mina enda päevi ei kujuta ette, teinekord läheb tööl kella 22ni välja ja selline sats võiks küll olla kuskil, et kui saad siis saad. käiks ja jookseks ka hea meelega kaitses vähekene ringi. Päevad lahevad pikemaks ja võib ka törts hiljem palli veeretada.
                  ee... mis Rahvaliigast järgmine level on? Hoov?

                  Kommentaar


                    Ma näen siin võimalusi klubidele lisaraha teenida. Täiskasvanutel on võimalik õppida ujuma, käia aeroobikas, omandada idamaiseid võitluskunste, kuid maailma populaarsemas spordiala endale nullist selgeks teha ei ole võimalik. Häda on ilmselt selles, et kogu jalgpallisüsteem on tulemustele üles ehitatud. Trennid on ainult kuni 18 aastastele, et leida klubidele uusi mängijaid, kellega jälle omakorda erinevates liigades ilma teha. Selle kõrval eksisteerib täiesti teine sihtgrupp, kellel oleks vaja lihtsalt paar korda nädalas sporti teha. Erinevalt monotoonsest ujumisest ja jõusaalist on jalgpall ühele keskmisele eesti mehele ideaalne sportimisvõimalus. Lisaks keha treenimisele on selles mängus ka hasart. Kui hantlite tõstmisest võib kiirelt tüdineda siis mänguilu on see mis hoiab pallimängu küljes kinni.

                    Kommentaar


                      Ertz, ma ei saa sinu iroonilistest küsimustest aru, äkki seletad lahti?

                      Kommentaar


                        Loll küsimus, kuidas sellel FC Nõmmel läks ?
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas almar Vaata postitust
                          Ertz, ma ei saa sinu iroonilistest küsimustest aru, äkki seletad lahti?
                          no kurat... mõte oli selles, et kui sa tahad suvalisel ajal jalgpalli mängida, täpselt siis kui sulle sobib, mitte kui mingil satsil trenn toimub vms, siis oleks sulle ilmselt sobilik mingi hoovis mängiv bande, kellega siis pimedas liituda, kui töö lõpetad. mitte midagi halvaga, aga suht tobe tekst oli sul. jätab mulje, nagu sul poleks üldse mingit enesedistsipliini.

                          Kommentaar


                            Tere

                            Jätkuvalt on Pirita Reliikvial suur-suur mure väravavahiga. Meil käib trennides 20 meest ja teistele kohtadele on korralik konkurents, kuid väravavahi positsioon on jätkuvalt vaba.

                            Kel võimalus trennides käia ja soovib hea treeneri käe all areneda, harrastusjalgpalli mängida ja lihtsalt hästi aega veeta, siis andke endast kindlasti märku.

                            Kontakt:
                            Einar
                            5189176

                            Kommentaar


                              Kedagi, kes rannajalkast huvitatud, leiab siit?Ootan nö. CV-d
                              trey says:

                              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                              Kommentaar


                                Küsimus...

                                Kas leidub (rahvaliiga/ IV) meeskonda, kes otsib enda ridadesse mängijat (Ründaja-parem äär- keskväli)?

                                Kunagi sai TVMK's ja Levadia's trennis käidud (enne kui arst tõsise jalgpalli mängimise välistas). Peale seda küll jalgpalliga jätkanud kuid vähem tõsisemalt ning pigem enda lõbuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X