320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Jeerum küll. Osta endale aju.
    Tundub,et sellest ei oleks abi.

    Kommentaar


      õudsad nääklejad olete ikka. kas normaalselt ei saa räägitud? väljendage annast arusaadavamalt, siis ei tule ka lolle lisaküsimusi.

      Kommentaar


        Otsin ka siis endale Tallinnas IV liiga klubi või mingisugust seltskonda, et koos mängida. Olen 18, 93 sündinud. Jalgpalli trennis pole varem käinud, aga vabal ajal proovin igal võimalusel sõpradega mängima minna ja koguaeg on jube tahtmine mängida, seega tekkis soov otsida mindagi kindlamat, et saaks iga nädal koos mängida/treenida. Olen osalenud ka koolidevahelistel võistlustel. Oskused küll midagi märkimisväärset pole, aga eks iga trenn/mäng viib alati edasi.
        Olen ma üldse õiges kohas oma otsingutega ?

        Kommentaar


          Pokkeriprode taseme vead välja küll, soovitan neid.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Peaks ka end kiiresti mõnda Tallinna tiimi sebima. IV liiga taseme peaks kindlasti välja mängima, III liiga ei tohiks ka üle mõistuse olla, kui veidi mängupraktikat tuleb.

            Võin katta peaaegu kõiki positsioone kui välja jätta keskkaitsja (pole pikkust ega suurust) ja väravavaht.

            Tugevusteks on kiirus, mõlemajalgsus, küllaltki korralik töövõime, oskus ründefaasis head positsioonid leida. Tehniline pagas peaks ka korralik olema kuigi enesekindlus on ehk viimasel ajal probleeme pakkunud nii, et mõnikord suudan lihtsa asja perse keerata ja löögid on ehk paremad olnud. Ründefaasis oleks äärel väga hea mängida, aga kui natuke vormi ja enesekindlust koguda, siis peaksin ka keskel mängujuhina hakkama saama. Tipuründajaks vast väga ei kõlba, vb teiseks ründajaks küll. Kaitsefaasis ei julge end nii agaralt hinnata - pakuks, et taklajana olen päris korralik (kollaseid väga ei tõmbaks), mängulugemine peaks korralik olema, aga toorest jõust võib puudust tulla.

            Nõrkused on siis keskmisest väiksem kehaehitus, praegune enesekindluse puudumine, kehv esialgne vorm (suvel pole nii palju kui soovinuks mängimiseks aega jäänud) ja tihti unustan end maad vaatama selle asemel, et tiimikaaslasi otsida.

            Meeldiks väga kõrgema tempoga tiim, kes pressib kõrgelt ja hoiab palli maas.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust

              Meeldiks väga kõrgema tempoga tiim, kes pressib kõrgelt ja hoiab palli maas.
              Mine siis Ahtamari
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Otsin samuti klubi. Asukohaks Tartu ja selle lähiümbrus. Vanust 25a ja eelnevad kogemused madalamatest liigadest täitsa olemas. Kunagi mänginud noorteliigasid samuti. Viimased paar aastat pole tervise tõttu saanud tõsiselt jalgpalli mängida, kuid hetkel enam probleeme pole.
                Otsiks siis alustuseks kas rahvaliiga või 4. liiga klubi.
                Mail hattrick@hot.ee või siis siia privaatsõnumiga.

                Kommentaar


                  Otsin trenni

                  Tere !

                  Otsin tiimi kus võiks teha trenni ja mängu, mingi IV liiga ma arvan või noh.
                  Nõus maksma ja kui kõik on tore ja vapsee liigas mängida.

                  sj_brower@hotmail.com

                  Kommentaar


                    Tere !

                    Otsin samuti klubi või siis niisama koht kus saab mängida, IV liiga ma pakun.
                    Olen nõus maksma.
                    e-mail: sjbrower@hotmail.com
                    Aitäh

                    Kommentaar


                      Otsin samuti klubi. Elan Tallinnas. Vanust 18a ning eelnev kogemus on ainult 2 rahvaliiga mängu ja koolidevahelised. Positsioon oleks väravavaht või kaitse. 187cm pikk, kehaehitus kõhnem, nagu Piiroja .
                      Plussid on mängu lugemine, tiimi mängijate otsimine leida vabasi auke kuhu pall sööta.
                      Miinusteks on väravavahina vähene suhtlemine ning lahtilöögid pole küllaltki tugevad(mängid palle rohkem maast.)
                      Meil mar6kaev@hotmail.com või siia siis privaatsõnumiga
                      Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Loom- Vaata postitust
                        Otsin samuti klubi. Asukohaks Tartu ja selle lähiümbrus. Vanust 25a ja eelnevad kogemused madalamatest liigadest täitsa olemas. Kunagi mänginud noorteliigasid samuti. Viimased paar aastat pole tervise tõttu saanud tõsiselt jalgpalli mängida, kuid hetkel enam probleeme pole.
                        Otsiks siis alustuseks kas rahvaliiga või 4. liiga klubi.
                        Mail hattrick@hot.ee või siis siia privaatsõnumiga.
                        JK TARTU LööK,proovi sinna saada

                        Kommentaar


                          Otsin klubi. Asukohaks Tallinn. Vanus 19a ja eelnev kogemus rahvaliigast. Jalgpalli trennides nooremas eas käidud 1-2 aastat.
                          Väravavahi positsioonil mängin.
                          Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                            Otsin klubi. Asukohaks Tallinn. Vanus 19a ja eelnev kogemus rahvaliigast. Jalgpalli trennides nooremas eas käidud 1-2 aastat.
                            Väravavahi positsioonil mängin.
                            Nõmme Kalju III trenni ootame sind kolmapäeval kell 20 või neljapäeval kell 19
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Peaks ka end kiiresti mõnda Tallinna tiimi sebima. IV liiga taseme peaks kindlasti välja mängima, III liiga ei tohiks ka üle mõistuse olla, kui veidi mängupraktikat tuleb.

                              Võin katta peaaegu kõiki positsioone kui välja jätta keskkaitsja (pole pikkust ega suurust) ja väravavaht.

                              Tugevusteks on kiirus, mõlemajalgsus, küllaltki korralik töövõime, oskus ründefaasis head positsioonid leida. Tehniline pagas peaks ka korralik olema kuigi enesekindlus on ehk viimasel ajal probleeme pakkunud nii, et mõnikord suudan lihtsa asja perse keerata ja löögid on ehk paremad olnud. Ründefaasis oleks äärel väga hea mängida, aga kui natuke vormi ja enesekindlust koguda, siis peaksin ka keskel mängujuhina hakkama saama. Tipuründajaks vast väga ei kõlba, vb teiseks ründajaks küll. Kaitsefaasis ei julge end nii agaralt hinnata - pakuks, et taklajana olen päris korralik (kollaseid väga ei tõmbaks), mängulugemine peaks korralik olema, aga toorest jõust võib puudust tulla.

                              Nõrkused on siis keskmisest väiksem kehaehitus, praegune enesekindluse puudumine, kehv esialgne vorm (suvel pole nii palju kui soovinuks mängimiseks aega jäänud) ja tihti unustan end maad vaatama selle asemel, et tiimikaaslasi otsida.

                              Meeldiks väga kõrgema tempoga tiim, kes pressib kõrgelt ja hoiab palli maas.
                              Kaljusse!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Tere,

                                Tartu Quattromed otsib tipuründajat. Järgmisest hooajast mängime EMV III Liiga lõunatsoonis. Huvi korral saab ühendust võtta kuldar.koiv@quattromed.ee aadressil või numbril 55646514.
                                Kuldar Kõiv

                                Kommentaar

                                Working...
                                X