320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaeg küll alles lõppes, kuid riputan siia siiski juba nüüd üleskutse, et 2012 hooajaks otsib Viimsi FC Igiliikur vägagi mitut uut mängijat. Miks juba nüüd? Aga sellepärast, et tore oleks kui võimalikud liitujad saaksid juba läbi talve meiega trenne kaasa teha, et kevadeks oleks ka midagi kokkumängu sarnast tekkinud. Seega kui huvi on järgmine hooaeg IV liiga idatsoonis medali peale mängida, siis võta julgesti ühendust. Kontaktid leiad kodulehelt.

    Kommentaar


      palju igiliikuris liikmemaks on?

      Kommentaar


        Soodsat võimalust algaval talvehooajal koos mõne harrastajate pundiga trenni teha? Mustamäe kant oleks parim variant.

        Kommentaar


          Otsin trenni Tallinnas. 17-aastane, pikkust 185. Mänginud seni palju futsali ja tavavutti. Rahvaliigas olin kindel põhivend ja andsin viie mänguga kolm väravasöötu. Trumpideks on plahvatuslik kiirus (nt 60m aeg 8,0), töökus, agresiivsus, mängu lugemine (leian tihtipeale terava passi), suur tahe ja motivatsioon. Hetkel nõrkusteks kops ja üldiselt vähene mängupraktika.

          Positsioonidest mängin lõhkuv/ehitav poolkaitset ja tervet paremat äärt, enim ääreründaja kohta.

          Kõik pakkumised oodatud
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Mul on natukene huvi tegelt meeskonnaga mängimisega.
            Ise muidu alustasin jalkaga suht hilja, olen trennis käinud kuskil 2 aastat.
            Pole olnud ühtegi mängu kirjas, sellepärast oleks suht huvitav, kui saaks mängida, oleks mingi huvitav vaheldus ja kogemus.
            “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

            Kommentaar


              Otsiks meeskonda Tallinnas. Soovitavalt Haabersti kandis. Olen 20 aastane varem mänginud 3 ja 4 liigat põhjtsoonis. Praegu väga vormist väljas, pole jalgpalli liigataseml aasta mänginud. Mängisin kõike va keskkaitse, väravavaht. Trumbiks platsinägemine, söötmine ja tahe sööta. Otsiks tiimi, kes mängib enamus palle maast.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Otsiks meeskonda Tallinnas. Soovitavalt Haabersti kandis. Olen 20 aastane varem mänginud 3 ja 4 liigat põhjtsoonis. Praegu väga vormist väljas, pole jalgpalli liigataseml aasta mänginud. Mängisin kõike va keskkaitse, väravavaht. Trumbiks platsinägemine, söötmine ja tahe sööta. Otsiks tiimi, kes mängib enamus palle maast.
                Mine Barcasse, seal pole väga kogukas kuumakse minuteada.

                Kommentaar


                  Väga vormist väljas, kuid trumbid on kätte jäänud. Kõik on Sinu kätes, mees!! Mine saali mängima, seal mängitakse enam jaolt maast lühikesi sööte..

                  Kommentaar


                    Otsiks meeskonda tallinnas, ise olen lasnamäel, olen trennis käinud 2 aastat ja käin siiani, pole kordagi mängu kirja saanud.
                    Olen vv, kuid heameelega tahaks proovida olla väljaku mängija,kui mõelda mängude peale.
                    Tugevusteks refleksid ( vv ) nii palju kui väljakumängija olen olnud olen ma tähele pannud loovust, tahtejõudu, liikuvust, kaitsmist.
                    Tahaks ennast proovile panna, mingi huvitav vaheldus ja kogemus oleks see.
                    Olen 17, niiet kõike annab arendada
                    “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbols Vaata postitust
                      Otsiks meeskonda tallinnas, ise olen lasnamäel, olen trennis käinud 2 aastat ja käin siiani, pole kordagi mängu kirja saanud.
                      Olen vv, kuid heameelega tahaks proovida olla väljaku mängija,kui mõelda mängude peale.
                      Tugevusteks refleksid ( vv ) nii palju kui väljakumängija olen olnud olen ma tähele pannud loovust, tahtejõudu, liikuvust, kaitsmist.
                      Tahaks ennast proovile panna, mingi huvitav vaheldus ja kogemus oleks see.
                      Olen 17, niiet kõike annab arendada
                      Kui lasnam2el asud, siis proovi kindlasti Ajaxit, v2ravavahina saab seal kindlasti l6bus olema

                      Kommentaar


                        Irw
                        Ma usun et Ajaxi vv oleks soovinud ka olla hoopis väljaku mängija mängudes
                        “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                        Kommentaar


                          Ja ega see tähenda et, kui lasnal asun ei pea kohe klubi lasnamäel asuma
                          Võib ka väljaspoolt, kuid ikka mitte hullul kaugusel :P
                          “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                          Kommentaar


                            Ma ei pea silmas ainult liiga võiskondi, võiks ka rahvaliigat ka mängida
                            Kuigi, kas kui liigas tahetakse mängida, kas siis peab mängija litsentsi saama?
                            “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                            Kommentaar


                              Siis peab mängija litsentsi tegema, selle eest tuleb 1x aastas väike tasu maksta.

                              Kommentaar


                                Sooviks liituda mõne Pärnu meeskonnaga, kes mängib madalamat liigat (IV, III).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X