320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
    Ahh mis sa rahmeldad, noored poisid t2kku t2is, las otsivad endale v2ljundit jalgpalli n2ol. Parem ikka, kui kodus pelleris pihku taovad v6i m66da linna ringi patseerivad ja kellegile kolakat annavad!

    Ole nyyd, mul ei ole midagi selle vastu, et noored poisid vutti tahavad teistega m2ngida. Ei saa aru, miks ise omale m2ngupaik v2lja ei valita? Vaatavad, mis klubid/meeskonnad omale m2ngijaid otsivad, kes kuskil liigas on, kui palju tuleb kevadel/sygisel/suvel m88da Eestimaad ringi r2ndamist, kus on kodum2ngud ja siis helistada, kysida kus trennid on ja mis kellaaegadel. Absoluutselt ei heida kuttidele siin ette, et neil suhtumist pole, et nad ise ei kontakteeru klubidega.. Lihtsalt klubiasjapulgana ma hoiduks sellistest inimestest.. N2rvi ajab ju, kui neljap2eva 6htul 10 minutit enne trenni algust teatakse Sulle, et olen pinxi m2ngimas, v6i lasketiirus v6i olen sekund tagasi saanud ilgelt raske (aju)palaviku.

    Kui te kutid t6siselt omale meeskonda otsite, siis arvestage, et p6hiline, mida klubid otsivad on te suhtumine ja pyhendumus, mida oma trennikaaslastele annate - kedagi ei huvita, et Sinu arvates on Sul s88dut2psus sitaks hea ja et Sinu arvates on Su peam2ng parim. Huvitab hoopis see, et Sul on aega 2 korda n2dalas meeskonnaga trenni teha kuskil Mustam2e majade vahel ning kord n2dalas ka m2ngule s6ita saad kuhugi.. Aga see ongi Sul enne endal teada, kuhu, millal, mis kellaajad..

    Kommentaar


      Tere!Kui oled huvitatud Tartu Löögis mängimisest,siis annan sulle esindaja numbri.saadan selle privas sulle

      Kommentaar


        Algselt postitas devilboy Vaata postitust
        Tere!Kui oled huvitatud Tartu Löögis mängimisest,siis annan sulle esindaja numbri.saadan selle privas sulle
        oleks tänulik sisi saaks peale tööd hellata kohe;

        Kommentaar


          Algselt postitas devilboy Vaata postitust
          Tere!Kui oled huvitatud Tartu Löögis mängimisest,siis annan sulle esindaja numbri.saadan selle privas sulle
          Kus ja mis päeviti trennid on ?

          Kommentaar


            Kristiine JK ootab uusi liitujaid!

            Võtame algavaks hooajaks meeskonda mõned uued mängijad, kes soovivad heas seltskonnas kaks korda nädalas kõvasti trenni teha, koos jalgpalli mängida ning kellel ei ole kahju selle kõige eest ka rahaliselt panustada.

            Mängime IV liiga põhja piirkonnas. Trenni teeme Kalevi Keskstaadioni kunstmurul E ja N kell 19.

            Võta meiega ühendust ja räägime kõigest täpsemalt.

            Kui oled huvitatud, siis anna endast teada: info@kristiinejk.ee

            Kommentaar


              Otsiksin meeskonda kus vutti taguda Pärnust.
              Ise olen 16, kuid kasvult vast mehemõõdu annan välja 187cm ja 80kg
              Jalkat vahelduva eduga tagunud 3-4 aastat
              Sobiksid kõik positsioonid peale väravavahi.
              Mängida saaksin argipäeviti iga päev, osad nädalvahetused on kahjuks kinni(kuna ei ela pärnus, siis käin iga teine nädalavahetus kodus)

              Kommentaar


                Algselt postitas abso Vaata postitust
                Ise olen 16, kuid kasvult vast mehemõõdu annan välja 187cm ja 80kg
                Kas sa oled natuke tüsedam või oled tugevam?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Kas sa oled natuke tüsedam või oled tugevam?
                  ei pea ennast küll tüsedaks, rinnalt läheb 70kg, 60m aeg on 8,5 ja 1km oma 3:40, pole just kõige paremad, kuid mingigi vorm on olemas. (pole ka intensiivselt trenni teinud üle aasta) Seega kui nüüd korralikult tegema hakata läheb see vorm kindlasti paremaks

                  Kommentaar


                    187/80 on terve sportliku inimese normaalmõõt ju Ära lase Alfonsost end häirida.

                    Kommentaar


                      Et vaataks ka kõik pakkumised üle tallinna meeskondadele. olen 22 aastane ja jalgpalliga olen tegelenud üle 10 aasta. seal hulgas olen mänginud II ja III-das liigas. Kui tahate täpsemat infot minust siis ootan kirju hot122@hot.ee. Hetkel ei hakka siin oma asjadega uhkustama

                      Kommentaar


                        Kas on veel mõni Tallinna klubi kes komplekteerib veel meeskonda algavaks hooajaks ning kes soovib oma ridadesse veel ühte pallurit. Olen 22 aastane. Kogemust peaks mul olema. Olen mänginud nii II kui ka III-das liigas. Üleüldse olen jalgpalliga tegelenud üle 10 aasta. Ei hakka siin häid külgi välja tooma. Kui kellegil on huvi siis ootan kirju postkasti, vastan meeleldi kõigile küsimustele. hot122@hot.ee

                        Kommentaar


                          Reedel(16.03) tahaks trenni teha,et kas keegi teeb kuskil tallinnas trenni väljas juba ?
                          Kui ja,siis saatke PM.

                          Kommentaar


                            Tere. Otsin kohta kus jalkat mängida, olen 26 aastane 179/70 ja mängind üle 10 aasta amatöörtasemel, ühe perioodi olin ka kohas kus trenn oli iga päev. Ilmselt kuskile liigasse ma esialgu ei liituks aga kuna enda "õuepunt" on liiga kokku vajund siis oleks tore, kui kellegil oleks ruumi korra või 2 nädalas ühe mängija jaoks

                            Ootan vastuseid, võiks nt privasse kirjutada.

                            edit: asukohaks Tallinn

                            Kommentaar


                              Kes huvitatud mängimisest kolmandas liigas ajagu ennast pühapäeval kell 12.00 Jüri staadionile. Täpsem inf mulle priva või pandri@hot.ee
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Tervist.

                                Otsin endale Tallinnas või selle läheduses IV liiga satsi. Olen 16 aastane (180/60) ning olen mänginud 6 aastat noorteliigades(2003-2009). Kuna tegelen kergejõustikuga, siis treeninguteks on mul nädalas vaba vaid 3 päeva (1 argipäev ja nädalavahetus).
                                Eelistan ründaja või äärepooliku positsiooni, kus oleks võimalik kiirusega midagi ära teha. Samuti saan hädapärast hakkama ka väravavahina. Trumpideks on kiirus ja vastupidavus.
                                Kui keegi peaks olema huvitatud, siis palun saadke privaatsõnum .

                                [60m - käsiaeg 7.5, elektriaeg 7.9]
                                [200m - 25.62]
                                [800m - 2.14.69]
                                [5000m - 21.15 (hetkel 20.00 lähedane)]

                                E:/ Olen Operi JK 96-es olnud läbi aastate resultatiivsem väravakütt. Koos turniiridega tuleb pea 50-55 väravat kokku. (Seda siis pm nelja aasta jooksul 2005-2009, kuna 2003-2004 oli turniire vähe ja liigat polnud üldse).
                                Hetkel olen kindlasti tänu 3 aastasele pausile pisut roostes, kuid vorm on üsna korralik.
                                Last edited by D.Trezeguet; 08.04.12, 15:46. Põhjus: Täiendus
                                sigpic

                                https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X