320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib ka täitsa vabalt olla rahvaliiga sats .
    sigpic

    https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

    Kommentaar


      trezeguet.. mitte midagi halvaga, aga need jooksuajad ei maksa mitte midagi palliplatsil. räägi pigem rohkem sellest mida oled noorteliigades korda saatnud, küll siis ka huvi tuleb. nii palju kui mina olen kergejõustiklasi palliplatsil näinud, siis on enamus jubedad puujalad. tõesta et sina ei ole

      Kommentaar


        Olen Operi JK 96-es olnud läbi aastate resultatiivsem väravakütt. Koos turniiridega tuleb pea 50-55 väravat kokku. (Seda siis pm nelja aasta jooksul 2005-2009, kuna 2003-2004 oli turniire vähe ja liigat polnud üldse).
        Hetkel olen kindlasti tänu 3 aastasele pausile pisut roostes, kuid vorm on üsna korralik.
        sigpic

        https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

        Kommentaar


          vot sellest oleks pidanud alustamagi

          Kommentaar


            Rääkisin vist tõesti aia asemel aiaaugust. Eks näis nüüd kas keegi on huvitatud.
            sigpic

            https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

            Kommentaar


              tervist otsin kohta kus jalkat mängida (189/92) olen 25 aastat vana jalkat mängid vahelduva eduga koolist saati kuskil liigades mängid pole. Mängida meeldib ründes või keskel poolikus.Tore oleks kui kuskil viljandi lähedal

              Kommentaar


                Tervist!

                Olen jalgpallihuviline. Natuke ikka mänginud ka. Seda siis IV liiga satsi trennides paar suve tagasi. Praegu vorm kõige parem
                ei ole. Otsin peale tööpäeva mingit korralikku füüsilist tegevust ja mida muud selleks paremat teha oleks, kui jalgpalli mängimas käia.
                Nädalas korra-kaks-kolm oleks valmis käima. Liigamängudest osa vähemalt alguses ei tahaks võtta, sest mänguvorm ega oskused veel nõutud taset välja ei vea.
                Mis on plussiks?
                Plussiks on see, et igas trenniks olen üks esimesi, kes kohal ja tahtmisest puudu ei jää.
                Positsioon?
                Positsiooni eelistus on väljakul. No tegelikult va. väravavaht, sest ei ole kõige kindlamate kätega. Tööd rügan meeskonna nimel korralikult teha.
                Füüsis?
                Kunagi (loe ca 4 aastat tagasi) olin päris heas vormis ja 60m läbisin 7,8 sekundiga. Kaugushüppes olen ka maagilise 6 meetri piiri kunagi kätte saanud.
                Hetkel sellest muidugi eriti palju enam alles pole, sest kaalu on kogunenud selle ajaga võrreldes oma 15 kg.
                Trenni tehes läheb kindlasti asi paremaks.
                Asukoht?
                Asukoht Tallinn - eelistus mustamäe, aga kuna auto olemas, siis jalgpalli pärast ei ole raske ka Tallinna piires ringi liigelda.
                -
                Kristjan

                Kommentaar


                  Algselt postitas kristjan09 Vaata postitust
                  Tervist!

                  Kaugushüppes olen ka maagilise 6 meetri piiri kunagi kätte saanud.
                  Tundub kõva diver , aga edu
                  Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                  Kommentaar


                    4. liiga klubi Tartus otsib väravavahti. Huviline võiks saata foorumisõnumi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Tere!

                      Pakun ennast vv-ks,aga olen ollnud üle poole aasta eemal jalgpallist,põlve vigastuse pärast.Viimase 2he nädala jooksul tehtud kergetest trennidest tundub,et oleks võimeline taas platsile naasma .VV-na olen mänginud pea 6 aastat,usun,et olen võimeline oma suure tahtmisega puuri tühjana hoidma,iga meeskonna eest .Aga ütlen kohe ära,et pole nõus mingeid makse maksma,kellel hädasti vv-d vaja,tulen proovile.Soovin vaid sõbralikku ja kuulekat meeskonda
                      Num:56255672
                      nimi:Margo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        4. liiga klubi Tartus otsib väravavahti. Huviline võiks saata foorumisõnumi.
                        Ikka ja tähemärgid.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Rahvaliiga sats Haabersti Jalgpalliklubi otsib mängijaid !

                          Võta ühendust Privaatsõnumiga.

                          Tervitades Rene. .

                          Kommentaar


                            Mõni IV liiga punt pealinnast pakuks ehk treeningvõimalust? Pea viimased aasta aega on taas palli liigutatud, nii, et seis pole ülemäära kehv. Mustamäe või Kristiine kant sobiks nagu rusikas silmaauku.

                            Kommentaar


                              Mõni II-LIIGA KLUBI VÄRAVAVAHTI EI OTSI ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N.I.G.G.A Vaata postitust
                                Mõni II-LIIGA KLUBI VÄRAVAVAHTI EI OTSI ?
                                EI meistriliigasse ei taha kohe otse või välismaale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X