320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karl120 Vaata postitust
    Otsin siis suveks klubi, kus liigat mängida! Võiks olla Tallinna, viljandi, pärnu või läänemaa religioonis!! Ise olen 1999aastal sündinud ja mänginud alates 1 klassist ehk 7 aastat! Joosta jõuan, lüüa oskan ja söötu annan! Otsin ainult suveks, et mängida kuskil klubis, kuna enda klubi ei osale liigas! Pakkuge pm.
    *Regioon
    Raplamaa JK (99) ei sobi, mángivad liigat?! Ainus konks on see, et see asub Raplamaal

    Kommentaar


      Tervist, sooviks Tartus trennis hakata käima, olen teinud trenne erinevate liigadega, Füüsiline vorm on hea, sporti teen aktiivselt.
      Kirjutage PM või siia samasse kui on midagi pakkuda.

      Lugupidamisega,
      Raido

      Kommentaar


        Seoses oma eelmise klubi laialiminekuga otsib väravavaht Tallinnas klubi kus mängida ( olen natuke vormist väljas aga paari trenniga saab ka selle korda ). Eelnevalt olen mänginud 3 liigas lõunas ning 3 ja 4 liigas põhjas. Sooviks mängida mõnes 4 liiga või rahvaliiga meeskonnas ( võin olla ka väravavaht nr. 2 peaasi, et saaks trenni teha ja koos teiste jalgpallihuvilistega jalgpalli mängimist nautida ).
        Tänud

        Kommentaar


          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
          *Regioon
          Raplamaa JK (99) ei sobi, mángivad liigat?! Ainus konks on see, et see asub Raplamaal
          Tegelt Rapla sobiks küll, kuna õde ja vend elavad Kohilas, mis sellele suht lähedal!!

          Kommentaar


            Algselt postitas gk543 Vaata postitust
            Seoses oma eelmise klubi laialiminekuga otsib väravavaht Tallinnas klubi kus mängida ( olen natuke vormist väljas aga paari trenniga saab ka selle korda ). Eelnevalt olen mänginud 3 liigas lõunas ning 3 ja 4 liigas põhjas. Sooviks mängida mõnes 4 liiga või rahvaliiga meeskonnas ( võin olla ka väravavaht nr. 2 peaasi, et saaks trenni teha ja koos teiste jalgpallihuvilistega jalgpalli mängimist nautida ).
            Tänud
            Fc Igiliikur otsib
            Eero +3725048072

            Kommentaar


              Algselt postitas leib Vaata postitust
              Fc Igiliikur otsib
              Eero +3725048072
              Täitsa tõsi. 1 kuu enne hooaja algust oleme seisus, kus pole satsis ühtegi tervet väravavahti.
              Kui kellegil on huvi appi tulla ja IV liiga idatsooni esikolmiku kohti rünnata hooajal 2013, siis palun võta ühendust, räägime tingimused läbi!

              Eero Kelder 5048072

              Kommentaar


                to RaiTss Tere,kas on ka liiga mängimise soov sul muidu w?

                Kommentaar


                  Jah, tahaks liigat ka teha.

                  Kommentaar


                    Eston Villa otsib ka enda ridadesse teravaid noormängijaid. Nii, et kel soov liigat mängida, see võib ühendust võtta.
                    Saada PM või helista 56 46 66 61

                    Kommentaar


                      Tere
                      Kas Raivar laevalt siin??
                      siin Janek Laevalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas troble Vaata postitust
                        Tere
                        Kas Raivar laevalt siin??
                        siin Janek Laevalt
                        Mina Raivar, ja maalt

                        Kommentaar


                          Kus kohas Eston villa mängib ja mis vanusegrupis??

                          Kommentaar


                            fc soccernet otsib väravavahti. huvilistel palun võtta ühendust telefoni teel 5211280.

                            Kommentaar


                              IV liiga klubi Tartus otsib samuti väravavahti. Huvi korral PS.

                              Kommentaar


                                FC Tartu II meeskond vaataks sind muidu üle,kui soovid.pühapäeval,kell 14 on Tamme staadioni kunstil trenn.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X