320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas albertu Vaata postitust
    3nda liiga lõunapiirkonna keskkaitsja soovib leida endale klubi Tallinnas, soovitavalt 3-4 liiga.
    Kui oled huvitatud regulaarselt trennis käimisest ning positiivsete tulemuste saavutamisest siis Saue JK võtab su ka jutule.
    winners never quit, quiters never win!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tule täna kell 19.00 kalevi kunstmurule ja FC Soccernet vaatab su üle.
      pane privaatsõnumisse mingid kontaktandmed
      COME ON YOU REDS !

      Kommentaar


        #78
        Seoses algava hooaja ja senise väravavahi ajateenistusse kutsumisega otsib Oper JK meeskonda uut väravavahti. Huvi korral helistada meeskonna treenerile Erki Keskülale telef.51 01 181 või kui see pole võimalik mingil põhjusel siis kirjutada mulle PM-i.
        Trennid toimuvad hetkel kolmapäeviti Männikul algusega kell 19:00

        Oodatud on ka pikemaajalise treeningu- ja vähemalt III liiga kogemustega mängumehi.
        __________________
        Parem kahetseda seda mis tehtud,kui seda mis tegemata on jäänud.

        Kommentaar


          #79
          Lihtsalt trenni ei saa tegema tulla kuskile tallinnas?
          Soovitavalt kunstmurul:P

          Kommentaar


            #80
            Esimest korda kuulen, et keegi eelistab kunstmurul mängimist õigele väljakule.
            Mul just vastupidi, gal juhul mängiks jalgpalli edasi kui keegi vaid õigel murul trenni teeks ja mängiks.

            Kommentaar


              #81
              no praegusel aastaajal ei tee sul keegi vist trenni murul.

              Kommentaar


                #82
                ise oleks huvitatud 3-4 liiga tiimidest..pole aastaid jalkat toksinud ja kusagil liigas mänginud..äkki keegi pakub võimalust..kasvõi trennis..kolmapäev ja ndv ei sobikuna siis muud trennid aga muidu käsipoolkaitse koha peale

                Kommentaar


                  #83
                  ma olen ka huvitatud 3 liiga tiimidest,võin mängida nii kaitses kui poolikus.

                  Kommentaar


                    #84
                    Kui viitsid Tallinnast 5km välja sõita, siis tule Sauele.
                    winners never quit, quiters never win!

                    Kommentaar


                      #85
                      ka mina otsin klubi. Enamasti olen mänginud poolkaitset ja ründajat. Asun Tallinnas ja tahaksin alguses kasvõi ainult trenni teha, sest pole juba mõni kuu palli puutuda saanud.

                      Kommentaar


                        #86
                        keegi Tartus ka 19 aastasele jalgpalli huvilisele trenni oskab soovitada? Ennem mänginud 3. ja 4. lääne liigas, enamasti kaitses, aga nüüd pole üle aasta palli puutunud..et sobiks selline harrastajate koht rohkem kus lõbupärast mängida saaks:P

                        Kommentaar


                          #87
                          Otsin 4-5 liiga tiimi kus trenni teha ja mängida. Tulnud kerge paus ja asusin tallinna elama ning oleks tore leida koht trenniks ja mängimiseks (rünnak/poolkaitse)

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                            Otsin 4-5 liiga tiimi kus trenni teha ja mängida. Tulnud kerge paus ja asusin tallinna elama ning oleks tore leida koht trenniks ja mängimiseks (rünnak/poolkaitse)
                            5 liigat pole olemas kahjuks , muidu edu

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas maartin Vaata postitust
                              keegi Tartus ka 19 aastasele jalgpalli huvilisele trenni oskab soovitada? Ennem mänginud 3. ja 4. lääne liigas, enamasti kaitses, aga nüüd pole üle aasta palli puutunud..et sobiks selline harrastajate koht rohkem kus lõbupärast mängida saaks:P

                              Kui huvi on jätkuvalt veel olemas siis võid tulla Annelinna kunsmuruväljakule koos JK Luunja meeskonnag treenima .Treening ajad on järgmised Esmasp. 20.30 ja neljapäeval 20.00 seega kui huvi on astu läbi ja ehk õnnestub sul ka algavaks hooajaks meie meeskonna liikmeks saada. Kuna meil veab treeningud läbi treener siis loomulikult teeb tema valikutes ikkagi lõpliku otsuse aga kui sa näitad ennast positiivselt siis ma usun, et üks vajalik kaitsemängija oleks meile hea täiendus.

                              Kommentaar


                                #90


                                loomulikult tean et 5 liigat ple pidasin ikka silmas 3-4 liigat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X