320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saatsin sõnumi teile.

    Kommentaar


      Tervist.

      Otsiks ka omale meeskonda, kus treenida. Asukohaks Tallinn. Vanust on mul 19 ning spordiga olen tegelenud viimased 2,5 aastat igapäevaselt, põhiliselt küll jooksmisega/pikamaajooksuga. Jalgpalli olen mänginud 7 aastat, kuigi ka, osaliselt. Eelistatud positsioon - kõik muu peale väravavahi.

      Kommentaar


        Maccabi (III ida) otsib mängijaid kõikidesse liinidesse 2.ringiks.
        Soovi korral kirjutage info@maccabi.ee või siia.

        Kommentaar


          Tervist.
          Olen 23a 194cm pikk, 107 kg ning mõtlesin ehk kellelgi mõnda satsi pakkuda Tallinnas. Mõned head aastad tagasi sai ka flora süsteemis mängitud kuid vigastuse tõttu jäi asi katki. Nüüd mõtlesin, et prooviks uuesti alustada. Kõikse paremini mängin kaitsvat poolkaitsjat just oma kasvu pärast ning kuna platsi taju üpriski hea, siis suudan nii mõnegi resultatiivse söödugi välja mängida. Teine positsioon oleks paremal äärekaitses . Kõikse valulikumad kohad on väravavaht ning keskkaitsja ( kuigi oma kasvu juures sobiks just keskkaitsesse kuid no ei tule seal see mäng välja)

          Kommentaar


            Tervist otsiks ka omale klubi kusagil tallinna kandist.
            Eelnevalt m2nginud III.liigas ja IV.liigas
            vanuseks 20.
            E Pluribus unum

            Kommentaar


              Tervist!
              Otsin Tartus satsi, kellega trenni teha ja vajadusel ka mängida (sobivad mõlemad varjandid). Olen 23 a 184 cm ja 85 kg. Varasem mängukogemus olemas. Kellel huvi, võib kirjutada ps.
              Tänud!

              Kommentaar


                Tervist!
                Otsiks Tartus mingit trenni, kus oleks võimalik käia lihtsalt trenni eesmärgil, et ennast vormis hoida. Ise olen 19 aastane ja olen 7 aastat jalgpalliga tegelenud. Kui leidub pakkumisi siis võib mulle kirjutada.

                Mikk

                Kommentaar


                  JK Nirvaana otsib endale puurilukku!

                  Plaanis on mängida järgmisel hooajal IV.W liigat. Asume Pärnus.

                  Kes tunneb huvi, siis esimene võimalus oma sobivust meie tiimi jaoks testida on 1.-2. november Tartu MV, kus vajame väravavahi teeneid.

                  Kes aga tuleval hooajal Pärnus meiega liigat mängida ei taha, kuid tahaks meiega Tartu MV mängida, neil on samuti võimalus endast märku anda.

                  Meie põhiväravavaht neil kuupäevadel meid aidata ei saa ning tulevaks hooajaks on tarvis väravasuule konkurentsi.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Plaanis on mängida järgmisel hooajal IV.W liigat. Asume Pärnus.
                    Kiiduväärt otsus!!

                    Kommentaar


                      FC Pokkeriprod kutsub endale mängijaid trenni. Novembrist teeme kolmapäeviti Kalevi uuel kunstmurul 19:00 ja pühapäeviti Männiku kilekatuse kunstmurul 20:30.

                      Kommentaar


                        Uus võistkond Tallinnas otsib mängijaid. Võistkond Tallinnas, kes hakkab tuleval aastal mängima 4. liigat, kodustaadioniga Kalevi uuel kunstmurul, otsib mängijaid tugevadamaks kõiki positsioone. Kuni jaanuari lõpuni teeme saalitrenne Inglise Kolledži saalis ja enne saali minekut on võimalus tund aega võhmatrenni saada sealses ujulas. Veebruarist alustame välistrennidega 1 kord nädalas. Alates Märtsist 2 korda nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti. Kui on huvi osaleda uues projektis võtke ühendust emaili teel: jalgpalliselts@gmail.com Või telefoni teel 5553 5570.

                        Kommentaar


                          Tänud klubi olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asko23 Vaata postitust
                            Otsin klubi kus Veebruarist-märtsist alustada treeningutega. Sisetreeningud hetkel teen ise kuna teen väga palju vastupidavust ja kiirust. See aasta olin Eesti MV II 100m 10.73. Jalgpalli treeninguid ka tehtud piisavalt. Kellel huvi võtke ühendust, ei teagi kas Eesti liigas teist nii kiiret on
                            On ikka ja ega ainult väljakul edasi tagasi tuulepeana jooksmisest ka mingit tolku pole...jalgpalli mängitakse palliga muide
                            nr 12

                            Kommentaar


                              klubi olemas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas asko23 Vaata postitust
                                Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
                                Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.
                                Võin omalt poolt kinnitada, et Asko udu ei aja.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X