320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asko23 Vaata postitust
    Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
    Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.
    Pokkeriprod teevad pühapäeval 20.30 Männiku hallis ja kolmapäeval 19.00 Kalevi staadioni kunstmurul trenne. Hüppa läbi!

    Kommentaar


      Algselt postitas asko23 Vaata postitust
      Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
      Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.
      tundub et tegemist on oma cristiano ronaldoga, edu tiimi leidmisel

      Kommentaar


        Algselt postitas asko23 Vaata postitust
        Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
        Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.
        Ennemgi neid sprintereid seal palliplatsil nähtud. Kappavad oma olematu pallitunnetusega mööda platsi ringi ja proovivad igal võimalusel silmad kinni väravapoole joosta. Võibolla tõesti oled eriline, paraku on aga suurem osa isehakanud välkudest väljakul just sellised:



        jõudu uue klubi leidmisel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
          Ennemgi neid sprintereid seal palliplatsil nähtud. Kappavad oma olematu pallitunnetusega mööda platsi ringi ja proovivad igal võimalusel silmad kinni väravapoole joosta. Võibolla tõesti oled eriline, paraku on aga suurem osa isehakanud välkudest väljakul just sellised:





          jõudu uue klubi leidmisel.
          Ja muidugi need teised madalamate liigade mängijad tehnikakunnid
          Soovitan sul Kalev III proovida, seal teisigi sinu sarnaseid jooksumehi lademetes, seltsis segasem

          Kommentaar


            klubi olemas

            Kommentaar


              tüüpiline "loen ainult pool postitust läbi" suhtumine. jalgpalli osa jätsid ju viimaseks.
              rahvaliigas muidugi nii suurt eelist pole, kuna tavaliselt(vähemalt tartus) mängitakse väikestel väljakutel.
              aga noh, rahvaliigas tuleb ükskõik mis oskus kasuks.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Liituks uuest aastast meeleldi mõne kesklinna lähiümbruse kunstmurul harjutava 4. liiga pundiga, kus treeningutel on suurim rõhk mängulisel poolel.
                Võib julgelt privasse kirjutada.

                Kommentaar


                  Otsin Tartus mõnda harrastajate punti kellega suve jooksul ennast vormis hoida. Ise olen saalihoki vv (kuigi ei tea mis kasu sellest on jalgpallis). Võib julgelt privasse kirjutada või paveltim1991@gmail.com

                  Kommentaar


                    otsin ka tartus klubi ! EElistatud VV aga saan ka igalpool mujal hakkama
                    Kogemuste taha asi ei jää kindlasti!

                    Kommentaar


                      Kas keegi siit käib mängimas Kalamaja Põhikooli hoovis aadressil Vabriku 18?

                      Kommentaar


                        Kui sa oled mänginud jalgpalli ja sooviksid seda teha järgneval hooajal SK Imavere Forss meeskonnas, siis see UUDIS on just Sulle!!!!

                        SK Imavere Forss otsib järgmiseks hooajaks paari uut mängumeest.

                        Info: Alar Arula 59197133 või võtta ühendust facebookis.

                        http://www.skimavere.com

                        Kommentaar


                          Tere! 17-aastane noormees Tallinnast otsiks endale mingit nooremapoolset võistkonda, kus mängida.
                          Tase pole midagi erilist aga saan hakkama. Kirjutage meil ja vaatab mis teha annab Jõudu!
                          "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                          Kommentaar


                            Pärnu JK Poseidon/Nirvaana otsib tulevaks hooajaks enda ridadesse väravavahti. Mängime IV liigas lääne tsoonis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Härrased kes Tartus soovivad end aeg-ajalt liigutada kirjutage või helistage! (kontakt postituse lõpus)
                              Meil enda seltskond väike ja ei saa normaalselt mängida, käime üldiselt kunstmuruväljakutel mängimas ja iga nägu maksab enda eest..(alla 2€ kord)
                              Samas huvitatud ka erinevatest nö. sõpruskohtumistest või koos trenni tegemistest.
                              Või siis tuleks paarikesi üle teisse meeskonda mängima.
                              Proovisime ka 2013 a. rahvaliigas kaasa lüüa, aga tuligi välja see probleem et mehed ei tulnud võistlustele kohale ja ei maksnud vormide eest õigeks ajaks ja loomulikult teisigi hädasid. Üritasime kokku saada, et teha trenne koos aga kui tuli kohale 3-4 nägu siis ilmselgelt polnud meil mingit lootust ka rahvaliigas võidutseta. Muidugi lisaks laiskusele oli ka teisi probleeme (kes läks sõjaväkke, kes välismaale tööle jne).



                              E-post: siim@betula.ee
                              Tel: 56976669

                              Kommentaar


                                3.liiga võistkond Tallinnast võtab vastu uusi liikmeid/mängijaid. Huvi korral kirjutada siia või maxix@hot.ee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X