320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
    Ma ei tea kas tasub ütlemist aga mainin ära:

    Nimelt Sloveena-Eesti mängul istusid minu taga britid, neil olid mingid FA vormid seljas, huvitav kas olid mingi konkreetsed asjapulgad või nautisid mängu ? Ühesõnaga elasid nad eestlastele tuliselt kaasa oma brilliantsete väljendidega "get in there" ja "it's a mad hauss out there". Muidugi oli nende põhi jutt Kostja tegutsemine keskväljal.
    B8 sektor ?
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Kostja aitab pigem Keskerakonna ülisitta mainet pisut parandada. Ja kui mitte seda, siis keskerakonna tegevuse ja olemuse mittetolereerijaid (mind sealhulgas) veits reaalsusesse tuua: mitte kõik tema liikmed ei pruugi olla rumalad korruptandid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Laz Vaata postitust
        ...Samas, kui ta läheb Operi ja Balta teed kunagi, siis respekt langeb tohutult.
        ''Liikmeks astumise aeg 17.09.2002'' - Äriregistri andmetel.

        Ehk siis pole Operi ega Baltaga sarnane, et raha pärast liikmeks oleks hakanud... Ja vaevalt, et Kostja ka poliitikukarjääri lähiajal plaanib...
        Aga jah, delfidebiilikutel on nüüd pidu kui palju ja kardetavasti jagub seda tatipritsimist siiagi... (loodetavasti siiski mitte...)

        Samas tundub imelik, et meie ''kvaliteetajakirjanikel'' sellise fakti avastamiseks nõnda kaua aega läks.

        Kommentaar


          Algselt postitas -madli- Vaata postitust
          ''Liikmeks astumise aeg 17.09.2002'' - Äriregistri andmetel.

          Ehk siis pole Operi ega Baltaga sarnane, et raha pärast liikmeks oleks hakanud... Ja vaevalt, et Kostja ka poliitikukarjääri lähiajal plaanib...
          Aga jah, delfidebiilikutel on nüüd pidu kui palju ja kardetavasti jagub seda tatipritsimist siiagi... (loodetavasti siiski mitte...)

          Samas tundub imelik, et meie ''kvaliteetajakirjanikel'' sellise fakti avastamiseks nõnda kaua aega läks.
          Kvaliteetajakirjanik justnimelt ei avaldaks seda suhteliselt mõttetut fakti. Kvaliteetajakirjanik teab, mida avaldab...

          Teadsin minagi seda fakti.

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            B8 sektor ?
            B2 expert sektor.
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Ehk siis tegemist oli sel hetkel 18 aastat 1 kuu ja 1 päev vana noormehega.

              Kommentaar


                ei imestaks, kui mingi massilise koolivärbamisega tegemist oli
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  kerige perse oma erakonna jutuga.

                  Kommentaar


                    sport, eriti jalgpall ja poliitika palun lahus hoida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Ma ei tea kas tasub ütlemist aga mainin ära:

                      Nimelt Sloveena-Eesti mängul istusid minu taga britid, neil olid mingid FA vormid seljas, huvitav kas olid mingi konkreetsed asjapulgad või nautisid mängu ? Ühesõnaga elasid nad eestlastele tuliselt kaasa oma brilliantsete väljendidega "get in there" ja "it's a mad hauss out there". Muidugi oli nende põhi jutt Kostja tegutsemine keskväljal.
                      U23 mängis Inglismaaga see päev, et ma pigem arvan et tegemist oli selle mänguga seoses olnud Inglastega, kes kutsuti ka A-Koondist vaatama.
                      Vassiljevile ei sobi Inglismaa liiga stiil. Pigem Itaalia ja Saksamaa, ka Hispaania. Neis 3 liigas mängitakse pigem söötu, Inglismaa on jõulisem ning Vassiljev oma pisikese kasvuga jääks seal hätta. Kõik Eesti rünnakud käivad läbi Vassiljevi, et loomulikult räägitakse temast kõige rohkem. Kusjuures Kostja hind on eeldatavalt suurem kui see oli Tarmo Kingil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Vassiljevile ei sobi Inglismaa liiga stiil. Pigem Itaalia ja Saksamaa, ka Hispaania. Neis 3 liigas mängitakse pigem söötu, Inglismaa on jõulisem ning Vassiljev oma pisikese kasvuga jääks seal hätta. Kõik Eesti rünnakud käivad läbi Vassiljevi, et loomulikult räägitakse temast kõige rohkem. Kusjuures Kostja hind on eeldatavalt suurem kui see oli Tarmo Kingil.
                        Vassiljev ise tahab küll Inglismaale minna... tema leping lõppeb järgmine aasta juunikuus ja seega iga klubi saab taga teha eellepingu tema eest maksmata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          U23 mängis Inglismaaga see päev, et ma pigem arvan et tegemist oli selle mänguga seoses olnud Inglastega, kes kutsuti ka A-Koondist vaatama.
                          Vassiljevile ei sobi Inglismaa liiga stiil. Pigem Itaalia ja Saksamaa, ka Hispaania. Neis 3 liigas mängitakse pigem söötu, Inglismaa on jõulisem ning Vassiljev oma pisikese kasvuga jääks seal hätta. Kõik Eesti rünnakud käivad läbi Vassiljevi, et loomulikult räägitakse temast kõige rohkem. Kusjuures Kostja hind on eeldatavalt suurem kui see oli Tarmo Kingil.

                          Kas Kostja oma pisikese kasvuga Serbia ambaalide vastu jäi hätta? Ma leian, et Inglismaa liiga(d) ei oleks sellisele mehele mitte midagi ületamatut. Ka Tarmo Kink ei ole teab mis suurt kasvu mees aga saab hakkama Inglismaal, lõikab endiselt teravalt sisse ja kõmmutab ohtlikult, mitte küll veel nii palju kui me tahaksime näha. Minul isiklikult on Kostjasse meeletult usku, kaks meest kelle klubi tugevus ja enda isiklik tase paigast on, on Kostja ja Raio. Mehed väärivad enamat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            kerige perse oma erakonna jutuga.
                            Milleks selline reaktsioon? Pole ju kuigi palju räägitud ja jutt on valdavalt neutraalne. Ja vajunukski juba ära. Ma pole siin soccernetis palju kommenteerinud - kas on veel mingid asjad, millest rääkida ei tohi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas seenemaias Vaata postitust
                              Ma pole siin soccernetis palju kommenteerinud - kas on veel mingid asjad, millest rääkida ei tohi?
                              Usk, poliitika, alkokeeld tribüünidel ja kanep. Kui keegi veel ütleks, et mokatubakas on paha, siis saaksimeuue teema juurde.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                No ma arvan küll, et Inglismaale minek oleks vale samm. Ta võib seal hakkama saada, aga ma arvan, et ta võiks eelkõige vaadata tehnilisemalt mängivate liigade poole (ehk siis Itaalia, Saksamaa ja Hispaania). Olen küll veidi biased, aga Itaalia oleks ideaalseim valik - arvestades, et see on neist kõigist kõige tehnilisemalt nõudlik ning Sloveenia jalgpall on siiski oma tugevaid mõjutusi saanud. Ning on näha, et Sloveenia jalgpallist on lihtne Itaalia omasse sisse sulanduda (Ilicici näide sellest suvest... Vassiljev võiks vabalt Saapamaal samamoodi väga kiirelt tuntud nimeks tõusta).
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X