320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta športa, avtomobilov in trendov


    Selline uudis siis Sloveeniast.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Ma kahjuks slovenia keelt ei mõista.
      Sa tundud oskavata, äkki tõlgid?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Võimalik, et jätkab Sloveenias, aga klubiks Ljubljana Olimpija.
        AILTON

        Kommentaar


          Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta športa, avtomobilov in trendov


          Nii palju kui google translate võimaldab, siis saan mina aru, et hoopis tiitlikaitsja Koper on uus tööandja.

          Kommentaar


            Tunduski pisut kummaline, et läheb veel kehvemal positsioonil olevasse klubisse. Koper oleks muidugi rahuldav variant, saab ehk medali kaela ja Euroopas end tõestada.
            Me peame rahul olema et koondisele nii vajalik mees kasvõi Sloveenia liiga paremikus mängib, seda enam, et sealsest liigast tulnud mängijad on oma koondisega suutnud jõuda MM finaalturniirile. Unistused mõne Itaalia või Saksa kõrgliigavõistkonna põhitegijana on hetkel siiski veel pisut liialt helesinised(ok, mööndusena mõni pisut lahjema kaliibriga klubi), kindlasti muidugi mitte Vassiljevi enda jaoks.

            Edit: Tundub et Nafta olukord on väga kehv: http://www.prvaliga.si/novice/?id=1096
            Translator ei andnud just parimat tõlget, seega ehk keegi aitab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Edit: Tundub et Nafta olukord on väga kehv: http://www.prvaliga.si/novice/?id=1096
              Translator ei andnud just parimat tõlget, seega ehk keegi aitab?
              Sisu põhimõtteliselt selline, et ka praegune klubi esimees on tagasi astunud. Kui mu mälu ei peta, siis seoti just temaga lootused Nafta pankrotist päästa. Nüüd juba eks-esimees Magdic ütleb, et täitmata lubaduste tõttu ei ole tal võimalik enam klubi juhtimist jätkata. Mis edasi saab on segane, kuna klubist kommentaare ei anta.

              Kommentaar


                Kostja siis pidi Genoasse siirduma, mis aga viimasel minutil ära jäi.
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                  Kostja siis pidi Genoasse siirduma, mis aga viimasel minutil ära jäi.
                  kus su andmed pärinevad?

                  Kommentaar


                    ..naised saunas rääkisid...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar




                      Sloveenia meedia väidab nii.
                      Lõvi helistab põlevale ringile:
                      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                      Kommentaar


                        et siis uus 2,5 leping sloveenias. igati ennustatav ja hea tulemus mehele. sai võimetele vastava lepingu, alternatiivid oleks olnud küpros ja aserbaidsaan.

                        Kommentaar


                          Olen pettunud! Räägiti Serie-A-st.. aga lõpuks maandus ikka tagasi Sloveenias.
                          Sloveenia liiga pole teab mis kõva.. meie aasta jalgpallurile pole piisavalt väärikas koht see(minu arust)

                          aga no loodame tõuseb uues klubis ka põhitegijate hulka.
                          EDU!

                          Kommentaar


                            Kostja tahtis ju mitte Naftast ära minna, vaid Sloveeniast, kuhugi tugevama liigasse ja ups..sama Sloveenia, ainult teine klubi...
                            ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              Sloveenia liiga pole teab mis kõva.. meie aasta jalgpallurile pole piisavalt väärikas koht see(minu arust)
                              Sinu jutu järgi oleks Piiroja pidanud juba aastaid tagasi konkureerima Premieri parimate kaitsjatega?

                              Kommentaar


                                olen ma seda väitnud?
                                vabandust aga on siis sloveenia liiga kõva?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X