320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii naljakas olukord kaks trolli vaidlevad üksteisega. Eits ja Kesha .
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

    Kommentaar


      Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
      Nii naljakas olukord kaks trolli vaidlevad üksteisega. Eits ja Kesha .
      Su definitsioon, mis "vaidlus" on, on sama lai nagu tead-küll-kelle tead-küll-mis-koht.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        ma arvan et sa saad ise ka aru et barcast ei ole vassiljevi puhul nagu üldse mõtet rääkida. sellised klubid on välistatud tema jalgpallurikarjääris. aga ma arvan et ka praegune klubi on tema taseme jaoks juba liiga kõrge ja seal jääb ta ilmselt pigem pingipoisiks. koondises on samuti kõige nõrgem lüli poolkaitse ja jääbki selleks kuni tuleb uus peatreener ja hakkavad mängima sellel positsioonil arenemisvõimelised mehed.

        Kommentaar


          Seda ma kartsingi...
          Üheltpoolt pole Vasiljevi puudumine kuigi suur üllatus- mees kosub pärast vigastust ja füüsis ei ole tõenäoliselt veel ideaali lähedane.
          Mees alustab pingilt ja vajadusel sekkub teisel poolajal. Sellist vajadust aga ei teki, Amkar teeb ilusat mängu. Noh võibki mõelda kõik on loogiline ja katastroofi pole. Küll saab teistes mängudes välja.
          Aga, tegelikult ei pruugi ju saada:
          Amkari uus treener tegi esimese asjana kohe mängu Amkar 1 VS Amkar duubelmeeskond. Esimeses mängisid valdavalt pingipoisid. Duubel võitis 3:2. Pärast seda mängu ütles treener, et Amkari päästjaid tuleb otsida noorte Permlaste seas, kes duublis mängivad.
          Hiljem saab mängukeelu neljaks mänguks Amkari üks staar ja kõikide lemmik keskkaitsja Georgi Peev. Kõlavad lootused, et Vassiljev saab teda ilusti asendada. Enne mängu annab treener ühe suurema intervjuu, kus telefoni teel küsitakse talt Vassiljevi kohta. Treener vastas: "jah, ka tema on hea mängija" - see kõlas nii nagu, et kui mu päästmise plaan ei õnnestu, siis on ka Kostja olemas, aga praegu ma küll teda sinna plaani ei lisa.
          Tuleb mäng: Vassiljev pingil ja ei pääsegi platsile. Amkar, kelle ridades ka duublist võetud noored, teeb väga ilusa ja enesekindla mängu. Üle pika aja saab fännidelt kiita ka keskväli. Ning ühe fänni öeldu: "kui Kniževitš sellise mänguga jätkab, jääbki Vassiljev pingile." paneb kustu ka viimased lootused, et Vassiljev mängima pääseb.
          Väga kahju, oleks Vassiljev seda mängu kaasa teinud, usun et pajud oleksid seda võitu just tema arvele kirjutanud. Sest see eufooria, mis enne mängu toimus ja Vassiljevile lootmine olid ikka päris suured. Nüüd on aga kõik väga hästi ka ilma temata... ja milleks midagi muuta?
          Kas nüüd on meil ka Permist üks alati värske vend võtta?

          Kommentaar


            Algselt postitas eits Vaata postitust
            koondises on samuti kõige nõrgem lüli poolkaitse ja jääbki selleks kuni tuleb uus peatreener ja hakkavad mängima sellel positsioonil arenemisvõimelised mehed.
            naq kes?
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Kostja laul võiks olla analoogne Steven Davise (NI) laulule, kui rääkida lähiajalisest inspiratsioonist.

              My Steven Davis

              Originaal on siis "You are my sunshine"

              Kommentaar


                hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eits Vaata postitust
                  hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.
                  Oota, mees. Sa väidad, et Rähn oleks keskpoolikus arenemisvõimelisem ja parem mängija kui Vassiljev?!?!? . Ega sa umbses ruumis seinu ei värvinud vms?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eits Vaata postitust
                    hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.
                    Dugan tegi ka Kuressaare vastu hea mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eits Vaata postitust
                      pingipoisi roll on tema taseme juures enamvähem maksimum millele võib loota
                      aga ega sinusugune türapea ongi kogu eesti jalgpalli vastu ja kujutan ette kus sa läksid hullult närvi ,et eesti edasi sai.Krt vägisi jääb mulje,et eits on Peep Pahvi kasutaja soccernetis.Sa vist oled ikka paadunud kossupederast.Kas Kostja lõi sinult naise üle?Oi väga vabandan,et sind solvasin sa ju oled pede!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eits Vaata postitust
                        hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.
                        Hilarious (is the right word?) :O

                        Kommentaar


                          ärge pange tähele, eitsil on lihtsalt põhimõte: iga (enese)reklaam on hea peaasi, et tähelepanu saab.

                          Kommentaar


                            http://foorum.soccernet.ee/search.php?searchid=548176 lugesin eitsi postitusi ja nagu arvata oligi ega tal midagi tarka ütelda olegi. Suudad siin teisi alaarenenuteks sõimata ja Eesti jalgpallureid maha teha. Tule räägi sellest näost-näkku. Täna see võimalus kell 19:30 algab viimsi kunstmurul trenn, vean ennast kohale. Jään ootama.

                            Kommentaar


                              lexxx, niikaua kui on olemas foorumid, siis eksisteerivad ka imbetsillid, kes end seal välja elavad, nende möla tähelepanemine on kui õli tulle valamine. nagu liputajad, kes siis kui neid tähele ei panda, kukuvad pillima.

                              kostja on eesti oma vääriskivi ja seda ei muuda ühegi sitanikerdise piiksumine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                lexxx, niikaua kui on olemas foorumid, siis eksisteerivad ka imbetsillid, kes end seal välja elavad, nende möla tähelepanemine on kui õli tulle valamine. nagu liputajad, kes siis kui neid tähele ei panda, kukuvad pillima.

                                kostja on eesti oma vääriskivi ja seda ei muuda ühegi sitanikerdise piiksumine.
                                Hästi öeldud.
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X