320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 II Liiga 2008 91-94

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Treeneri kavatsus oli pigem selline et need kes on 92 a sündinud või nooremad need lähevad kuhugi 4 liiga klubisse nt linnugripp vms ja need kes 91 lähevad kalevi .

    Kommentaar


      Algselt postitas Prokiller Vaata postitust
      Treeneri kavatsus oli pigem selline et need kes on 92 a sündinud või nooremad need lähevad kuhugi 4 liiga klubisse nt linnugripp vms ja need kes 91 lähevad kalevi .
      Mnjaa ja siit ta tuleb,varumeestepink ma pean silmas kui 91 Kalevi siirduvad,pigem võiks koguvärk 4 liigast alustada. Puhtalt minu arvamus,aga ok.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        parem oleks A1 mängida

        Kommentaar


          Algselt postitas 2pac- Vaata postitust
          parem oleks A1 mängida
          Mnjah ja lisaks IV liiga
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Mnjah ja lisaks IV liiga
            Täpselt nagu tegi Joker 91 ,mängib A2 esiliigat ja meeste IV liiigat,ja on saadud suurepäraselt hakkama.
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              mul üldiselt vahet ei ole kuhu ma lähen hetkel, mul aega veel mängida 2 aastat noortes, kui mängiksin.Aga meeste IV liiga oleks vist tõesti hetkel parim varjant vms.

              Kommentaar


                kui on olemas meeskonnas üks tõeline liider + hea väravavaht
                siis saavad 90-91 poisid ka ilusasti hakkama 3das liigas.

                Kommentaar


                  FC Abja A2 klassi võistkond käis A klassi turniiril Tallinnas Ajaxi cupil,kokkuvõteks saavutati viie võistkonna seas neljas koht,aga paraku pidime ka turniiri mängima ühemehelises vähemuses.

                  Meie mängud turniiril:

                  Nõmme JK Kaljuga 2:1(Gert,Kristjan)
                  TJK Legioniga 0:4
                  JK Ajaxiga 1:6(Gert)
                  JK Keilaga 2:2(2x Gert)

                  Mänguaeg: 2x20min

                  Kaotasime kolmanda koha viimases mängus,oli vaja võitu,aga suutsime 2:0 edu mahamängida ja sellega näpsas JK Keila kolmanda koha, parema väravatevahega,aga nuh jah eks ta 10-kesi raske muidugi oli. Üldiselt oli turniiri kohtunikud sisuliselt 0 lähedased.

                  Meie võistkonna parim mängija Kristjan.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    16.10. 17.00 JK Lasnamäe Ajax - FC ABJA 6:2(1:2)

                    FC Abja väravad: 5' MIKK METTUS,26' KERMO KÜTT(P). Ajaxi väravad 38'55'68'74'85'88'.

                    Mängisime 10-kesi,väga hea esimene poolaeg,teisel poolajal lisandus lampi 3 Ajaxi venda,kuigi algselt oli üks varu aga ok kustusime ise ära,meie vv väga kehv mäng,kohtunik oli üllatavalt hea aga jah tuleb veel üks mäng vastu pidada, siis ka joon alla A2 s , järgmisel hooajal enam noorteliigat ei mängi.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      16.10. 17.00 JK Lasnamäe Ajax - FC ABJA 6:2(1:2)

                      FC Abja väravad: 5' MIKK METTUS,26' KERMO KÜTT(P). Ajaxi väravad 38'55'68'74'85'88'.

                      Mängisime 10-kesi,väga hea esimene poolaeg,teisel poolajal lisandus lampi 3 Ajaxi venda,kuigi algselt oli üks varu aga ok kustusime ise ära,meie vv väga kehv mäng,kohtunik oli üllatavalt hea aga jah tuleb veel üks mäng vastu pidada, siis ka joon alla A2 s , järgmisel hooajal enam noorteliigat ei mängi.

                      See meil vist esimene kord kus me kohtuniku kohta ei vingu ? :d
                      Kuigi paar viga ikka tegi aga muidu ikka siiamaani parim kohtunik .

                      Kommentaar


                        Viimane mäng FC Abjal neljap kell 15.00 Karksi-Nuia Gümn staadionil Tallinna JK Dünamoga.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          FC ABJA - Tallinna JK Dünamo 2:2(1:1)

                          FC Abja väravad: 1' KRISTJAN ANIJÄRV,90' GERT SEEGEL. JK Dünamo 22'69'.
                          Tänan kõiki võistkondi,kes mängisid,järgmisel hooajal tõenäoliselt FC Abjat ei näe noorteall mängimas.

                          EDIT: JK Dünamo ka ei mängi järgmisel hooajal enam.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar

                          Working...
                          X