320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Basketsim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Alustasin ka mängimist. Tundub huvitav. Üks sõprusmäng ja liigamäng selja taga - saldoks kaotus ja võit.

    Kas siin saab sõprusmängu kokku leppida ainult nõnda, kui sisestad meeskonna täpse ID? A la mingit suvalist võistkonda otsida ja valida ta ei lasegi? Igatahes, kõik pakkumised oodatud - Saarlane ootab väljakutseid.
    Kui su kasutajanimi seal ka Saarlane, siis võta kutse vastu.

    Kommentaar


      #62
      Keegi oli kiirem, aga panen meeldetuletuse endale sinu ID-ga järgmiseks nädalaks

      E: See oli siis Mikule öeldud. Salajase kutse ma vist võtsin vastu.
      Last edited by Saarlane; 14.02.10, 16:18.

      Kommentaar


        #63
        ID: 20680 - teeme sõprusmängu
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #64
          Kõik ennast siin avalikult eksponeerinud härrased (või enamvähem kõik) said minult sõprusmängukutse. Kes esimesena akseptitud saab, sellel on võimalus kohtuda minu parima viisikuga, kuna järgmise liigamängu jätavad nad suure väsimuse tõttu vahele.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kõik ennast siin avalikult eksponeerinud härrased (või enamvähem kõik) said minult sõprusmängukutse. Kes esimesena akseptitud saab, sellel on võimalus kohtuda minu parima viisikuga, kuna järgmise liigamängu jätavad nad suure väsimuse tõttu vahele.
            Mulle ütleb, et teisi- ja kolmapäeval ei saa friendlyde üle otsuseid langetada.

            E: Kas keegi võiks mulle seletada, mida ja kuidas sealt Oskuste ennustuse alt väljalugeda. Mille järgi ma vaatan, et mida kellelgi treenida vaja on?
            AILTON

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Mulle ütleb, et teisi- ja kolmapäeval ei saa friendlyde üle otsuseid langetada.
              mhmh. homsest saate.

              Kommentaar


                #67
                Hopphopp nüüd väljakutset vastu võtma!

                Kommentaar


                  #68
                  Kuulutage nüüd veel, kes tahab mängida.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kui siin omadega mängime, siis võiks ju seisudest ka rääkida, et kuidas läks või kuidas ei läinud jms
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #70
                      Mina olen kaks nädalat järjest mänginud Insein-oga ja saanud pingelistest mängudest võidud kätte. Ühe viimasel minutil ja kahe punktiga. Teise esimesel minutil ja mingi 40 punktiga.

                      Kommentaar


                        #71
                        Ehki mu meeskond mänguliselt midagi ilusat korda saata ei ole suutnud, võiks ära märkida tantsutüdrukute tublid saavutused. Nimelt on Tanel Teini KK tantsutüdrukud tantsutüdrukute TOP 50'es positsioonil nr 8!

                        Kommentaar


                          #72
                          Mõtlesin, et teen teise klubi veel, et vähe huvitavam oleks ja täna on midagi imelikku toimunud. Äkki on klubisse mingi hunnik hispaanlasi ja muid jollereid tekkinud ja finance all pole neist märkigi, et ma oleks nad ostnud. Sarnaselt saavad kõik mingi 200 palka. Kust nad tulid?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #73
                            Veits ebaloogiline et korra nädalas mäng. Tasemel liigades ikka üle ühe või vähemalt 2 või 3 korda nädalas.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Mõtlesin, et teen teise klubi veel, et vähe huvitavam oleks ja täna on midagi imelikku toimunud. Äkki on klubisse mingi hunnik hispaanlasi ja muid jollereid tekkinud ja finance all pole neist märkigi, et ma oleks nad ostnud. Sarnaselt saavad kõik mingi 200 palka. Kust nad tulid?
                              Karmavõlg kahe klubi omamise eest.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
                                Veits ebaloogiline et korra nädalas mäng. Tasemel liigades ikka üle ühe või vähemalt 2 või 3 korda nädalas.
                                Hooaja alguses on 2 liigamängu nädalas. Teisel poolel asendub üks liigamäng karikamänguga. Kes sealt välja langeb saab alati teha sõprusmänge, kellel selleks muidugi vajadus.(trenn teisele viisikule, lisa sissetulek)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X