320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

C2 esiliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I FC Levadia I
    II PJK
    III TJK

    Kommentaar


      vapor,levadia sees hea?

      Kommentaar


        Suht jah. Kiire sööt ja suht jõulised. Aga ei tea milline kooseis neil tuleb.

        Kommentaar


          Mingeid leegioni omasid ma küll 3ndal kohal näha ei taha, vaata millised debiilid nad kasvõi aastalõpukal olid. Laamendasid ja sõimasid kohtunikke ja majtea.
          Algselt postitas rainis007
          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

          Kommentaar


            jja, niipalju siis et keila cup.
            4.Levadia 1
            3.Keila jk 1
            2.Pjk.
            1.Tjk Leegion :@. (N)

            Kommentaar


              finaalis mängisid minu arvates täiesti õiged meeskonnad.....kahju ainult, et Pärnu nii kergelt ära lagunes pärast paari väravat.....muidu oli enam-vähem hea tasemega turniir
              fc pohmell

              Kommentaar


                Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                finaalis mängisid minu arvates täiesti õiged meeskonnad.....kahju ainult, et Pärnu nii kergelt ära lagunes pärast paari väravat.....muidu oli enam-vähem hea tasemega turniir
                Nojah, peale 3 väravat, hakkasid meie mehed lolle kollaseid saama,ja mänguisu kaotama.

                Kommentaar


                  Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aronniin Vaata postitust
                    Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.
                    eitea,sa vist polegi elusees peale ühtegi mängu kohtunikuga rahul olnud,ega nemad pole mingid sajasilmsed, nad kõike ei näe...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aronniin Vaata postitust
                      Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.
                      Üks kohtunik vilistab meistriliiga mänge ka. Teine on natuke madalama tasemega. Minu arust olid mõlemad väga hea vilepartiiga Paar otsust olid sellised 50:50 olukord, nagu Keila värav Pärnule viimasel sekundil, üks penalt jäi ka andmata vist. Kõik kollased mis olid, olid õigustatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pöhhpöhh Vaata postitust
                        Üks kohtunik vilistab meistriliiga mänge ka. Teine on natuke madalama tasemega. Minu arust olid mõlemad väga hea vilepartiiga Paar otsust olid sellised 50:50 olukord, nagu Keila värav Pärnule viimasel sekundil, üks penalt jäi ka andmata vist. Kõik kollased mis olid, olid õigustatud
                        Ega see värav mängu ei päästnud,muidu oleks jah hakkanud tõsisemalt mõtlema.

                        Kommentaar


                          Ma ei mõelnud selliseid jõhkrusi, need vilistati jah tavaliselt ära. Agaaa.. Kaks ründe mängijat jooksevad väravavahile lihtsalt otsa, viga ei ole
                          Algselt postitas rainis007
                          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aronniin Vaata postitust
                            Ma ei mõelnud selliseid jõhkrusi, need vilistati jah tavaliselt ära. Agaaa.. Kaks ründe mängijat jooksevad väravavahile lihtsalt otsa, viga ei ole
                            mismängus see oli?

                            Kommentaar


                              Te võite seda ju oma MSNis edasi arutada. Nagu ma aru saan olete te ju ühest klubist.

                              Kommentaar


                                Maardu - Flora 3-4
                                FCF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X