320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Selle hooaja parimad ostud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle hooaja parimad ostud

    Kuna kaks kolmandikku hooajast on mööda saanud, küsiks et kes on olnud teie arvates parimad ostud?

    Ise tooks välja sellised nimed nagu Petrov, Torres, Santa Cruz, Sagna ja Anderson.

    #2
    magic marlon

    Kommentaar


      #3
      Premier League parimad ostud see aasta, hmm
      nr1 on kindlasti Torres.
      Santa Cruz on ka üks parimaid oste ja Anderson ning Nani on hästi mänginud...
      Niipalju kui ma viimasel ajal mänge näinud olen tundub ka Anelka väga hea ost.
      Ja noh Sagna siis kah Wenger üldiselt leiab hästi pisikesi kiireid neegripoisse palli taga ajama D: .

      Kommentaar


        #4


        Thread over.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #5
          Tõsi.

          ----

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            magic marlon
            King? Ta ju alles jaanuaris saabus. Kuigi jah, Watfordis ta lammutas, eks leiab väravasoone ka Wiganis üles.

            Kommentaar


              #7
              Görani teine youtube'i ost, Elano võiks ju kah Petrovi kõrval välja toodud saada - samas kumbki pole läbi terve hooaja suutnud pidevalt pildil püsida. Jagielka, niipalju kui ma evertoni olen näind; ei juhtu väga tihti viimasel ajal, et divari mehed suudavad premis läbi lüüa. Tevezi soetamine on ka lõppenud paljude imelike, kuid ülioluliste kollidega. Aga kui üks ja kõigekõige, siis ma pakuks kah Torres.

              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              King? Ta ju alles jaanuaris saabus. Kuigi jah, Watfordis ta lammutas, eks leiab väravasoone ka Wiganis üles.
              hahaha
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Jagielka, niipalju kui ma evertoni olen näind; ei juhtu väga tihti viimasel ajal, et divari mehed suudavad premis läbi lüüa.
                no Jagielkal on see ju juba teine hooaeg Premier'is,
                eelmisel hooajal mängis ühena vähestest kõik mängud 90 minutit kaasa.

                aga jah: Torres, Tevez, Santa Cruz, Sagna, Distin, Petrov, Elano, Jagielka, Yakubu ..

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                  no Jagielkal on see ju juba teine hooaeg Premier'is,
                  eelmisel hooajal mängis ühena vähestest kõik mängud 90 minutit kaasa.
                  nojah, aga mida ma silmas pidasin (tahtmata siinjuures kuidagi mcn-ile nõrgemate klubide suhtes disrespectful tunduda) - on ikka vaks vahet, kas olla põhitegijaid premi eksinud divarisatsis või euroopas mängivas meeskonnas.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis neist ostudest. Otsige parem mõni oma kasvandik, kes vähegi suutnud sel hooajal rändrüütlite paraadil end läbi lüüa. Jamie O'Hara. Mööndustega (varem juba väljakul käinud) Grant Leadbitter ja Michael Johnson. Väga suurte mööndustega (varem divaris säranud) Gilles Barnes.
                    James Vaughan, Craig Gardner ja Matt Derbyshire sisuliselt juba ei kvalifitseeru.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mis neist ostudest. Otsige parem mõni oma kasvandik, kes vähegi suutnud sel hooajal rändrüütlite paraadil end läbi lüüa. Jamie O'Hara.
                      Well done mcnamara. Tema puhul samuti on tulnud välja Ramose geniaalsus, et vaatas alguses ringi natuke ja kuu aja pärast andis noorukile debüüdi ja Arse*** vastu detsembris "full debüüdi".

                      Väike täpsustus, enne kui saatanakummardajad kommenteerima jõuavad. Spursi jõudis Jamie küll alles 2003.aastal 16.aastaselt ja suhteliselt metsistununa, ega Arse*** noorteakadeemiast tulnutest tavaliselt normaalset inimelulooma ei saa, õnneks tema puhul oli ta veel nii noor, et andis vormida Inimeseks.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #12
                        Aga sitemad ostud?? Pakuks - Voronin, Bianchi, nufc garrdio, bent, ahjaa ja veel mõned kutid nufc cacapa

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          Aga sitemad ostud?? Pakuks - Voronin,
                          Voroninit ei ostetud. Talle maksab 'pool lihtsalt (ülemäära palju) palka.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            minu jaoks on nii parim kui sitem soetus siis lipsuga meeste hulgast. parim sai üleeile karikat katsuda ja halvim on kusagil kirdes.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              David Nugent, Kaobul - sitad ostud

                              Sagna on osutunud suurepäraseks ostuks, Santa Cruz on tasemel

                              Kommentaar

                              Working...
                              X