320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Zenjov (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No matsidel on karukägistaja ka ju, niiet pole ime need vead.

    Kommentaar


      Selle oleks võinud Zenjov ära lüüa

      Kommentaar


        vahetati välja, lonklab kergelt... 1 mees karpatõl vähem, kahjuks ei näinud viga, aga kohtunik on minuarust ikka vääga halastanud türklastele, isegi kollast ei näidanud k oli selge sissesõitmine!

        EDIT: TRA TÜRKLASED LÕID ÄRA, 4 minit jäänud..


        Aga ikagi Zenjov oli platsil olles pidevalt pildil ja tegutses väga aktiivselt... kahju, kui edasi ei saada!


        E: HAAAH, lõid tagasi värava ei näinud, kuna kribasin teksti

        Kommentaar


          Aga mille eest see Kuznetsov punase sai, krt mul just pilt käis ära siis?

          Kommentaar


            Kurat küll, nagu Eesti klubid juba.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Selle oleks võinud Zenjov ära lüüa
              ?
              ___

              Karpaty - Galatasaray 0-1 91.min

              ebaõiglane on see mäng..
              >>

              Kommentaar


                uskumatu!!!

                Kommentaar


                  Ja mina mõtlen, et 0-1 ja pole mõtet edasi vaadata...

                  Kommentaar


                    [QUOTE=NIRK;1219130]?
                    ___

                    Zenjov tegi kaitsjale ära pettega ja kiirusega aga värava ees sai kaitse jala vahele.

                    Kommentaar


                      WTF, kui valus!!! VIIK?
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        väga kõva mängu lõpp ja kurat karpaadid väärisid seda viiki. Ja Zenjov on ikka mega hea, kindlalt peab ITA vastu põhis olema

                        Kommentaar


                          taaskord tõestas, et jalgpall on imeline mäng, 2 eestlast Euroopa liigas, kah täitsa tore saavutus. selles liigas ei olegi vist ükski eestlane väljakul käinud või ma eksin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            taaskord tõestas, et jalgpall on imeline mäng, 2 eestlast Euroopa liigas, kah täitsa tore saavutus. selles liigas ei olegi vist ükski eestlane väljakul käinud või ma eksin?
                            alagrupis vist mitte jah.. pole kindel..

                            aga jah Zenjov oli väga aktiivne ja tekitas ikka kaitsjatele tegevust küll.... Raske kohe öelda, kumb põhimees on kas saag või zenjov.... hm...

                            Igaljuhul nüüd siis põhjust EL-i mänge ka vaadata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              taaskord tõestas, et jalgpall on imeline mäng, 2 eestlast Euroopa liigas, kah täitsa tore saavutus. selles liigas ei olegi vist ükski eestlane väljakul käinud või ma eksin?
                              Kui ma nüüd ei eksi, siis Kink sai omal ajal UEFA Cupis väljakule mingisuguse hispaania klubi vastu ... villareal äkki?

                              Kommentaar


                                praegu on emotsioon laes, kahju ainult et lõpus hakkas pilt juksima. Kui ruumi on, siis Serõ on ikka väga hea, ta on loodud kontrate jaoks, mida saaks ka mõne tugevama riigi vastu hästi ära kasutada.Minu arust peaks ta kindel põhikoosseisu mängija olema aga eks treenerid on lollid ka Aga edu Karpatyle alagrupi mängudel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X