320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Viiendas või kuuendas klassis. Võitsin. Ei olnud muidugi väga kaklus, maadlus rohkem. Ise norisin, süü ajasin vastase kaela. Häbi on.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      #17
      Mõne aasta eest üks narkojoobes noorsand arvas ühistranspordis, et on vaja mul silm siniseks lüüa, kuigi ma olla 'ta elu päästnud'. Kakluseks siiski ei läinud, aga noorsand visati järgmises peatuses bussist välja. Nii et kaotus-kaotus olukord.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #18
        Mõned aastat tagasi kaks tüüpi läksid kaklema. Üks oli enda tuttav ja teist tüüpi teadsin ka. Üks neist keeras ikka täiesti ära. Absoluutselt kõik poisid ümberringi vahtisid ja ergutasid lihtsalt, läksin vahele ja sain ise litaka vastu kätt. See oli muidugi selline poiste kaklus, mitte täismeeste oma.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
          Mõned aastat tagasi kaks tüüpi läksid kaklema. Üks oli enda tuttav ja teist tüüpi teadsin ka. Üks neist keeras ikka täiesti ära. Absoluutselt kõik poisid ümberringi vahtisid ja ergutasid lihtsalt, läksin vahele ja sain ise litaka vastu kätt. See oli muidugi selline poiste kaklus, mitte täismeeste oma.
          Kehv seltskond juhtus siis lihtsalt olema. Kui tavaliselt keegi ikka kakleb ja tegu on omade tuttavatega, siis tuleb ikka vahele minna ja olen läinud ka. Ning tavaliselt ei ole ma olnud ainuke, kes vahele läheb.

          Ise pole ikka mitu aastat kellegiga kakelnud. Viimane kord mingi "kaklus" oli, jäin ikka peale.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #20
            mingi põhikooli 6.klassis, oli pigem rüselus, väänasin tal käe selja taha ja nii see lõppes. Alates põhikooli lõpuklassidest pole mul eriti probleeme olnud kuna mingi aukartus on vist tuttatel mu vastu ja ega võõrad pole ka plõksima tulnud. Ise ka olen rahulik ja tüli ei nori. see et pole kunagi korralikult kakelnud on pannud mind tihti mõtlema et millised mu piirid on ehk kuidas hakkama saaks jne.
            AILTON

            Kommentaar


              #21
              Mina pole mitte kunagi kakelnud. Tegelikult ka.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                mingi põhikooli 6.klassis, oli pigem rüselus, väänasin tal käe selja taha ja nii see lõppes. Alates põhikooli lõpuklassidest pole mul eriti probleeme olnud kuna mingi aukartus on vist tuttatel mu vastu ja ega võõrad pole ka plõksima tulnud. Ise ka olen rahulik ja tüli ei nori. see et pole kunagi korralikult kakelnud on pannud mind tihti mõtlema et millised mu piirid on ehk kuidas hakkama saaks jne.
                lihtne teada saada. mine lasso baari, hakka valimatult naisi näperdama ja küsi, et kas tonksu annavad.. kindel mats, et hiljemat 15 minuti pärast saad oma võimeid tõsiset proovida

                Kommentaar


                  #23
                  küll teil on hästi läinud.

                  minul tuli erinevaid, ee, vägivaldseid füüsilisi kontakte põhikooli jooksul ette ilmselt rohkem kui .. omajagu.

                  ma mõtlesin, et see on igati tavaline nähe, aga ju siis mitte.

                  Kommentaar


                    #24
                    Noh kaklustest rääkides nägin eile öösel (kella 1 paiku), kuidas üks vend oli pikali ja teine peksis jalaga vastu nägu ja üks vaatas niisama pealt. Mehed olid muidugi purjus. Aga kui peksja korra kukkus, siis see, kes peksa sai jooksis kohe minema(õige kah) ja ei hakanud kohe vastu peksa.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      Noh kaklustest rääkides nägin eile öösel (kella 1 paiku), kuidas üks vend oli pikali ja teine peksis jalaga vastu nägu ja üks vaatas niisama pealt.
                      Räägid endast kolmandas isikus?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Räägid endast kolmandas isikus?
                        Äkki oli see kolmas lihtsalt kohtunik?

                        Kommentaar


                          #27
                          politsei sul oli kohtunik

                          Kommentaar


                            #28
                            näha jah, et sa pole kunagi kakelnd. ilmselt oli nii, et 2 mehe vahel olid mingid arusaamatused ja hakkasid kaklema, kolmas oli selle sõber, kes jalaga näkku peksis(tema roll on see, et kui vastane juhtub sõbrast üle olema, siis kahekesi saavad ikka jagu.. aga sellel hetkel oli kõik ok, kuna tema mate koputas teisele kannaga pähe)

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Vägivald on väikestele tüdrukutele!
                              Põhimõtteliselt nõustun.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                lihtne teada saada. mine lasso baari, hakka valimatult naisi näperdama ja küsi, et kas tonksu annavad.. kindel mats, et hiljemat 15 minuti pärast saad oma võimeid tõsiset proovida
                                Lasso baar on superkoht. käisin seal umbes 5 aastat tagasi FC Golli hooajalõpu peol. mingi vend ei suutnud ega suutnud baaris otsustada, millist napsu osta. õpetasin, et kuna tal niikuinii vahet pole siis ostku kõige odavamat. pärast seletasin umbes 10 minutit et see ongi sedasorti huumor ja lõpuks ei saanudki peksa.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X