320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-18 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ootaks küll, et Luxemburg lööks meile 3 väravat..

    Kommentaar


      See sama Luxemburg sai minu arust Eliitringi.

      Kommentaar


        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
        See sama Luxemburg sai minu arust Eliitringi.
        Sai jah ja ilmselt seetõttu kujutavad nad end endiselt U-17 koondisena, kuid peale Eliitringi lõppu on nad paratamatult juba U-18 koondis.

        Kommentaar


          No sellest 92 koondisest polegi miskit väga loota, need vennad ei suuda isegi enne koondisemänge pidutsemisest loobuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            No sellest 92 koondisest polegi miskit väga loota, need vennad ei suuda isegi enne koondisemänge pidutsemisest loobuda.
            Täpselt. Paari põhikoosseisu meest peaks ennast tõsiselt kokku võtma..
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              ja arvate, et U19 oli parem?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Ma arvan, et enne koondisemänge need poisid ei pidutsenud. Või noh, ma vähemalt loodan. Aga sellised need siinsed pallurid on. Oleks vaid pärast kohtumisi, oleks juba hea

                Seepärast tundubki, et Lõvi poisid olid trenninarkomaanid, tegelt tegid normaalselt, lihtsalt praegused ei viitsi peale soengu tegemise midagi teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ma arvan, et enne koondisemänge need poisid ei pidutsenud. Või noh, ma vähemalt loodan. Aga sellised need siinsed pallurid on. Oleks vaid pärast kohtumisi, oleks juba hea

                  Seepärast tundubki, et Lõvi poisid olid trenninarkomaanid, tegelt tegid normaalselt, lihtsalt praegused ei viitsi peale soengu tegemise midagi teha.
                  Vaevalt, et lõvid nüüd kõik trenninarkomaanid olid, lihtsalt Ubakivi pani karmid koormused peale ja utsitas julmalt. Nagu üks Lõvide mängija, praegune treener, mulle kord ütles: tänapäeval ei tuleks selline asi kõne alla, lapsevanemad teeksid kisa, lehed kirjutaksid ja sõimaks jne. Umbes sama asi mis sõjaväega tänapäeval ja vene ajal.Demokraatiaks nimetatakse.

                  Kommentaar


                    1.oktoobrks kutsuti kokku U18 kogunemine, kus mitmed noored saavad esmakordse võimaluse end koondise treeneritele näidata

                    Kommentaar


                      Ajuvaba, Eesti U-18 on Soome U-17.
                      U17 (-93) Suomi – Viro, Eerikkilän Urheiluopisto, ke 10.2.2010 klo 13.00

                      Kusjuures Eesti on vist ainuke riik, kus noortekoondiste U-märgistamine on teiste riikidega nihkes.
                      Milleks selline segadus?

                      Kommentaar


                        Siin on arvestatud valikturniiride aega ja tingimusi(s.t. et finaalturniiri aastal saavad mängijad nii vanaks kui on märgitud U- järele). Soomlastel on ka see U-17 nimi ainult selle pärast et kvalifitseerusid selle aasta eliitringi. Poleks nad sinna saanud oleks ka U-18 tõenäoliselt koondise nimeks.

                        Kommentaar


                          Palju lihtsam oleks, kui nimetataks neid 91 koondis, 93 koondis jne. Nendest U koondistest ei saa tuhkagi aru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Ajuvaba, Eesti U-18 on Soome U-17.
                            U17 (-93) Suomi – Viro, Eerikkilän Urheiluopisto, ke 10.2.2010 klo 13.00

                            Kusjuures Eesti on vist ainuke riik, kus noortekoondiste U-märgistamine on teiste riikidega nihkes.
                            Milleks selline segadus?
                            Minu arvates on segadus see, kui terve hooaja mängiks Eesti U-18 koondis sõprusmänge ja valmistub millekski ja siis sügisel toimuvad U-19 EM-valikturniiri mängud, kus osaleks Eesti U-18 koondis. Soome puhul on see nii, Eesti puhul ei ole.

                            Sama on Soomes U-17 koondisega: aasta otsa mängib U-16 koondis ja siis osaleb see U-16 koondis valikturniiril. Kusjuures, samal ajal tegutseb ka Soome U-17 koondis, kes valikturniiri ei mängi. Hoopis see tekitab segadust ja ei tundu loogiline.

                            U-19 koondis ehk "under-19" koondis = 1992. aastal sündinud = 18-aastased = alla 19-aastased, mis ühtib selle "U" tähendusega.

                            Kommentaar


                              oled kindel, et soomes selline süsteem on? ma tean, et eelmise aasta soome u-19 ehk siis 1991. aastal sündinud noormehed mängisid terve aasta u-19 koondise nime all ja võtsid lõpuks ka valimängudest osa. sa ajad sassi vist midagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                                oled kindel, et soomes selline süsteem on? ma tean, et eelmise aasta soome u-19 ehk siis 1991. aastal sündinud noormehed mängisid terve aasta u-19 koondise nime all ja võtsid lõpuks ka valimängudest osa. sa ajad sassi vist midagi.


                                Soome U-18 koondise selle aasta mängude kava: muuhulgas EM-valikmängud sügisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X