320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toetus mängijatele.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toetus mängijatele.

    Järjekordne artikkel ajakirjanduses pani mind mõtisklema.


    Huvitav on see, et kõik teavad, et selline olukord on lubamatu ja ebaeetiline, mida Dmitjeviga tehakse, kuid keegi midagi ette ei võta. Töölisena oleks Dmitjevil raske suure hiiuga vastamisi seista, samas peaks siinkohal asjade klattimiseks minu arvates Eesti Jalgpalli Liit midagi ette võtma. Olukorras, kus inimene eemaldatakse töölt, kuna ta ei ole nõus sõlmima uut töölepingut, peaks Liit paluma asja uurida Tööinspektsioonil ja igasugustel teistel asutustel. Võib ju öelda- "palka makstakse ju edasi! mida sa vingud?", kuid probleemid mis mängijale (ja kogu eesti jalgpallile) kaasas käivad on samuti suured. Arvan, et siinkohal peaks Jalgpallihaigla ka mingi kindla seisukoha võtma ja kasvõi moraalselt toetama mängijat.

    Loomulikult ei tea ma töölepingu sisu, kuid eetiliselt on asi jama.
    Et siis teema selleks, et arutleda, mida saame me ise fännidena ja ametnikud kontorites teha selleks, et kaoks ära olukord, kus kõik võib juriidiliselt OK olla aga moraalselt ja eetiliselt on pask...
    ja nagu öeldud- teema puudutab ju kõiki mängijaid, mitte ainult neid, kes koondises või siis antud juhul Dmitrjevit...

    Ajud Tööle!
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    terve see EJLi üles töötatud süsteem on ju pask...
    kus isegi aasta peale lepingu lõppemist (või oli isegi kauem?) on klubil õigus nõuda tema eest pappi. sama möll ka noormängijatega.
    suht ebaterve, või mis
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      paraku nii ongi, et kõik on JOKK ja tööinspektsioonil pole midagi uurida - tegemist on tähtajalise lepinguga ning, kui töötaja pole nõus uue pakitud lepinguga, siis ei ole tööandja ka tema tööjõudu ostma. Samas endine leping veel kahtib ning, kui töötajal lihtsalt tööd ei anta, kuid palka makstakse edasi siis pole siin tõesti midagi uurida.

      kusjuures ei saa öelda, et ainult eestis seetõttu asi mäda on - tegi ju näiteks Real sama Beckhamiga, kui selgus, et mees ameerikamaal lepingu sõlmis.

      aga muidugi - moraalse toe pakkumine on omaette teema, iseasi palju sellest kasu on.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #4
        Üldjoontes olen nõus. Samas unstagem ära paralleelid välismaailmaga. Alustaks ikke koduhoovist. Kui ma olen raamatupidaja, kellel on tähtajaline leping mingi firmaga, kes ütleb, et maksab mulle palka edasi, aga samas ei taha minu tööd, siis on üks asi. Teen siis oma vabal ajal teistele firmadele. Ja kui leping lõppeb lähen täiskohaga uude firmasse. Seda enam, et mul on aega seda firmat otsida, kuhu minna. Praegusel juhul on ju asi sootuks teistsugune- on raske leida tööandjat, kes tahab mängijat, kes pole mänge saanud, treeninguid saanud ja omal käel harjutanud.
        ELX- sa ütled, et PARAKU. See tähendab, et ei kiida heaks. See on tore. Aga mida siis ette võtta?
        Mina pakun välja, et niikaua kui selline situatsioon kestab, peab leidma lahenduse Jalgpalliliit. Kulutama kasvõi raha selle peale, et leida meestele võimalus saada proffessionaalset juriidilist nõustamist, tekitama mingi võimaluse proffessionaalseteks treeninguteks. Või midagi muud?
        Esialgu aga peaks kindlasti jalgpalluritele nõu ja jõuga abiks olema. Krt! Isegi kui ei oska, võtku seisukoht, et midagi on vaja muuta ja tegeletakse võimaluste otsimisega sellise pasa likvideerimiseks!
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          kõige haigem on ikkagi see, et ka järgmine hooaeg, kui tal enam kehtivat lepingut ei ole puudub noormehel võimalus mängida Eesti klubides (kui välismaalt ei õnnestugi kosliast leida) kuna tõenäoliselt küsiks Levadia tema eest veel päris jõhkrat pappi... halleluuja eesdi jalkpall!!!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            kõige haigem on ikkagi see, et ka järgmine hooaeg, kui tal enam kehtivat lepingut ei ole puudub noormehel võimalus mängida Eesti klubides (kui välismaalt ei õnnestugi kosliast leida) kuna tõenäoliselt küsiks Levadia tema eest veel päris jõhkrat pappi... halleluuja eesdi jalkpall!!!
            kuidas saab nii olla et kui lepingut ei ole siis ikka on klubi omand?
            AILTON

            Kommentaar


              #7
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #8
                "Mängija ülemineku vormistamiseks peab uus klubi tasuma endisele klubile summa, mis võrdub mängijale endise klubi poolt viimase 12 kuu jooksul töötasuna tehtud väljamaksete summaga."

                See peaks olema maksimum.
                Aastapalk. Kui EJL ei suuda oma debiilsust kõrvaldada, siis peaks ja võiks EJL välja pakkuda, et uue klubi huvi leidumisel maksab EJL selle summa kinni. Muidu on taas üks hea mängija nii koondise kui ka koduse liiga jaoks kaduma minemas...
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  noh vähemalt mäletasin siis veitsa valesti...
                  huvitav palju see Dimitrijevi aastapalk ka tuleks?
                  mingi Flora vms häid kontakte omav klubi teeniks ehk miskit asjalikku vahelt, kui võtaks mehe omale ja siis parseldaks väljamaale äkki?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #10
                    Postimees võiks Dmitrijevi toetuseks allkirju koguma hakata. Martin pane rattad veerema =)
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Kahjuks oleme jõudnud sinnamaani, kus kodanikualgatus allkirjade näol on saavutamas vastupidist effekti. Isegi kui eelkõneleja oma pakkumist tüsiselt ei mõelnud...
                      Konstruktiivsust palun!
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #12
                        Kindlasti on Ballacki ettepanek mõjus. Samas ei tahaks ju kohe alguses laskuda samale tasemele, millega meid on üllatanud tööandja. See võib täiesti olla mõjutusvahend, kuid ainult siis, kui seda kohe mitte käiku lasta.
                        niisiis- BALLACKI pakkumine mõjutada tööandja rahakotti.
                        Arvesse läinud. Kuidas see vaid välja näeks? Arvan, et sellest igamehe kirjasaatmisest suuremat tolku ei pruugi olla. Kindlasti aga siis kui näiteks Jalgpallihaigla ütleb, et KUI midagi ei muutu, siis võetakse ühendust sponsoritega, et need ei toetaks sellist meeskonda. Kui siiski toetavad, siis kutsutakse avalikult selliste firmade tooteid-teenuseid mitte tarbima, sest firmade sponsorluspoliitika on "vigane".
                        Siinkohal PEAN märkima, et olles MITTE Jalgpallihaigla liige, ei saa ma kuidagi mõjutada MTÜ juhatuse otsuseid, või veel vähem tahan ma neid kuhugi poole suunata. Samas pakun BALLACKI mõtet edasi arendades seda varianti kaaluda...
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #13
                          ... Arvan, et sellest igamehe kirjasaatmisest suuremat tolku ei pruugi olla. Kindlasti aga siis kui näiteks Jalgpallihaigla ütleb, et KUI midagi ei muutu, siis võetakse ühendust sponsoritega, et need ei toetaks sellist meeskonda. Kui siiski toetavad, siis kutsutakse avalikult selliste firmade tooteid-teenuseid mitte tarbima, sest firmade sponsorluspoliitika on "vigane".
                          .[/QUOTE]

                          ...see oli nüüd küll väga hea nali - et nagu kuri pressiteadeanne arvamusliidrilt!!! Ja kui isegi mingi kiri tehtaks siis on sellest nii Levadale kui tema/FC Levadia sponsoritele kõige sügavamalt bo..i. Nagu ka sel juhul, kui aasta lõpul peaks JPHaigla omistama selle käitumismaneeri eest Levadale jobu tiiti.
                          P.S. see oli tõesti naljakas
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            JANSA. Ma austan sind ja sinu arvamust, aga ma tõesti mõtlesin seda tõsiselt. Kui me vaatame meedia mõju ja analüüsime seda, siis võime üllatuda. Ei hakka siin rääkima Reiljanitest ja teistest näidetest, mis on liiga äärmuslikud, samas on need näited teinud firmad, kes pole panustanud pressiga suhtlemisele ja koolitusele väga õrnaks. Kõik eavad, et kui piisavalt sitta loopida siis midagi ikkagi külge jääb. Isegi kui mitte sitt siis vähemalt hais ja nõrganärvilisi hirmutab ka hais. Kahjuks või õnneks on see nii.
                            Mis puudutab jalgpallijobu valimist... Tegemist väga jalgpalli keskse määratlusega. Tavainimest jätab külmaks. Kui aga rõhud selle peale, et "meie kui jalkafännid taunime firma X toetust erakonnale, kes plaanib pensione langetada" siis unustatakse ära esimene sõna ja jäetakse meelde viimane. Ja firma X. Küsimus ei ole mitte selles, MIDA kuulutada, vaid KUIDAS.
                            See siis selline lühikursus...
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              #15
                              Võiks musta nimekirja ka teha, kes enam kunagi Levadia mängudele ei lähe, ja siis võiks veel Levadia treeningkeskuse eest istumisstreigi teha ja trennide ajal muusikat lasta ja Levada autot blokeerida ja punaseid nelke kojameeste vahele toppida ja siis võiks ...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X