320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toetus mängijatele.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    aga siin ongi ju vahe... üks on profisportlane, teine aga tugitoolisportlane, kes on osutunud piisavalt ....
    blablabla
    Loe ikka teinekord lause lõpuni, ehk leiad poindi ja siis tsiteeri.
    Aga noh, iseenesest vahet ju pole, sest uues lambi kirjatükis vastus ka olemas: "Selles mõttes erinevad sportlased suuresti ülejäänud avaliku huvi subjektidest – poliitikutest, anusaagimitest, ka ajakirjanikest –, kellest huvitutakse, kuid keda ei võeta eeskujuks. Sportlasi võetakse. Sest nad on tugevad, töökad ja edukad."
    Seljuhul jah, minu kala, pohh mis see poiss teeb, las joob: http://paris.city.ee/media/Ott1.jpg ning ajagu oma moraalijura edasi kuskil sõprade seltsis, aga türa küll, ärgu üritagu olla mingi maailmapäästja leheveergudel ja keerata sitta olematu materjali põhjal.
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Raix Vaata postitust
      Seljuhul jah, minu kala, pohh mis see poiss teeb, las joob: http://paris.city.ee/media/Ott1.jpg ning ajagu oma moraalijura edasi kuskil sõprade seltsis, aga türa küll, ärgu üritagu olla mingi maailmapäästja leheveergudel ja keerata sitta olematu materjali põhjal.
      Sa Raix oled ju suht nutikas poizz, kuid kuidas selline pizike asi kahe silma vahele jäi, et see netiavarustest leitud pilt, mida siia kõikjale üüd topitakse, pole tõenäoliselt ühegi Oti konto juurest, kus ta ennast tutvustab.

      Lihtsamalt öeldes pole sinugi ja tõenäoliselt paljude teiste konto juures sellist pilti, kuid ma võin kihla vedada, et ma suudaks sellise pildi leida, netti virutada ja juurde kirjutada, et ju koos Juki ja Taijoga koos tinutab, need vutipoisid ju kõik ühesugused parmukeses vms.

      Kuid on ka põhjus, miks sa seda pilti pole sinna pannud - sa ei näita ennast lihtsalt sellisena, sest miks peaks. Kuigi napsu võtab peaaegu igaüks, siis igaüks ennast sellega ei reklaami. Sellele võiks ka nati enne linkide postitamist mõelda.

      Lisaks: kui onud jalgpallurid nii head nalja tegid, siis miks nad need andmed ja pildid maha on võtnud? Ju oli siis ikkagi sitt nali.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas ballack
        naisega läksid tülli või on sul päevad et oma pettumuse/viha/halva tuju/millegi muu minu peale valad? pole ma mingi kõva tegija siin foorumis enda arvates ja kui sa tahad nii arvata siis arva aga edasi. kui kaua veel ei suuda foorumis olla siis saame kokku ja räägi mulle otse näkku milles su probleem seisneb.
        sinusugust küll ei tohiks relvade ligi lasta
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas pedro
          hahaha. seda ma ootasingi järgmiseks, et ütled, et saame kokku ja siis paned veel kõigile molli ka onju
          väga mõttetu jutt on selline, kas sulle endale ei tundu. ei saa ka aru, miks ei võiks asja rahulikumalt võtta veidi. sina tundud see, kellel on närvid läbi minu arvates. väga närviline tekst. äkki rahuned maha lõpuks juba.
          ära unusta, et see on kõigest foorum.
          alustan sellest, et ütlen oma arvamuse ja te mõlemad olete ühspalju lollakad, kui hakkate teemas TOETUS MÄNGIJALE mingit tobedat jama ajama ja ei suuda nagu mõistusega asja võtta ja peate end veel rohkem üles kütma...

          Aga kolenaljakas on ka see, et ennem jättis pedro sellise mulje, et ballack miskine äpu ja tema teda ei karda jne Siis kui ballack aga pakkus välja et saaks kokku ja räägiks siis asjad normaalselt sirgeks ja ei lagastaks enam foorumit, siis hakkas järsku pedro'l hirm ja jutt kohe muutus
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sa Raix oled ju suht nutikas poizz, kuid kuidas selline pizike asi kahe silma vahele jäi, et see netiavarustest leitud pilt, mida siia kõikjale üüd topitakse, pole tõenäoliselt ühegi Oti konto juurest, kus ta ennast tutvustab.

            Lihtsamalt öeldes pole sinugi ja tõenäoliselt paljude teiste konto juures sellist pilti, kuid ma võin kihla vedada, et ma suudaks sellise pildi leida, netti virutada ja juurde kirjutada, et ju koos Juki ja Taijoga koos tinutab, need vutipoisid ju kõik ühesugused parmukeses vms.

            Kuid on ka põhjus, miks sa seda pilti pole sinna pannud - sa ei näita ennast lihtsalt sellisena, sest miks peaks. Kuigi napsu võtab peaaegu igaüks, siis igaüks ennast sellega ei reklaami. Sellele võiks ka nati enne linkide postitamist mõelda.

            Lisaks: kui onud jalgpallurid nii head nalja tegid, siis miks nad need andmed ja pildid maha on võtnud? Ju oli siis ikkagi sitt nali.
            Pole vist mõtet enam seda konti edasi järada, su point on piisavalt hea, et teema minu poolt lõpetatuks lugeda! Nii et Smuti, ilusaid pühi sulle ja su prouale ning saagu teie pere viimanegi muna värvitud!
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #66
              Mina jälle pole kuidagi nõus sellega, et Ott mõttetu mees on. Kui mängijad nii rumalad on, et enda kohta mõttetusi kirja panevad, siis ajakirjanikud siin küll süüdi ei ole. Näiteks tänases Reporteris räägiti segadusest mingis lõhkeainelaos. Kas siin on ka ajakirjanik süüdi, et selle avalikustas. Nüüd saavad pätid ju teada, kust lõhkeainet saada võib. Kusjuures üllatuslik oli see, et selle lao juht oli ühe jalgpallitegelase nimekaim.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Mina jälle pole kuidagi nõus sellega, et Ott mõttetu mees on. Kui mängijad nii rumalad on, et enda kohta mõttetusi kirja panevad, siis ajakirjanikud siin küll süüdi ei ole. Näiteks tänases Reporteris räägiti segadusest mingis lõhkeainelaos. Kas siin on ka ajakirjanik süüdi, et selle avalikustas. Nüüd saavad pätid ju teada, kust lõhkeainet saada võib. Kusjuures üllatuslik oli see, et selle lao juht oli ühe jalgpallitegelase nimekaim.

                Hea võrdlus muidugi
                Üks kujutab otsest ohtu Maardu linnale ja poolele Tallinale ja mis ohtu kujutavad need mõttetused mida poisid Orkutisse kirjutasid? Äkki vastad sina urmarikene.

                Edit:Reporter on ka muidugi kvaliteet ajakirjandus. Meenub üks traagiline juhus mis alleti hiljuti aset leidis ja mida Reporter siis kajastas. Lõik kubises faktivigadest ja üle poole jutust oli täielik jama.

                Eks vaata aga Reporterit ja loe Sõnnikulehte see ütleb sinu kohta juba palju.
                Minu arvates normaalsed inimesed Reporterit ei vaata.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #68
                  sportlased on lollid
                  slõhtuleht on saast
                  mida te jahute paska?

                  peace out gangstas!

                  Kommentaar


                    #69
                    Lugesin ka nüüd lõpuks selle lärmipõhjustaja läbi. Alkoteema minu arvates piire ei ületanud, see pildi kallal ilkumine oli see-eest natuke rohkem "pastakast imetud". Samas lasi Lindpere läbi totaalse prohmaka, et ta sellele nii valuliselt reageeris. Leian, et ka fännid. Praeguse kisaga jääb tahes-tahtmata kogu see jama Lindperele veelgi kõvemini külge. Järvela oleks võinud tegelikult seda kirjutades Lindperega ka ühendust võtta, kuid noh, ju ta ei viitsinud
                    Ja Lindpere oleks pidanud teadma, et Orkutis peab ikka puhast poissi kasvõi mängima.

                    Kommentaar


                      #70
                      siin on mingi arusaamatus.

                      Lindpere elab juba poolteist aasta Norras, ta ei saa olla alkohoolik.

                      ja Taijo imeb ju alles lutti, mis joomisest saab siin juttu olla?

                      on siis nii raske aru saada?

                      huumorivaesed inimesed.

                      ühtlasi teatan, et ma olen räige narkar.

                      HAHAHAHAHAHA!!!

                      nali.

                      Kommentaar


                        #71
                        Järvela siin küll midagi valesti ei teinud - Kaks Eesti koondislast kuulutasid kõva häälega avalikult, et nad joovad väga tihti. Järvela võttis loo ülesse ja ajakirjanikule kohaselt ka selle avaldas. Kahjuks natuke suurelt ja päevakangelastega mitte ühendust võttes seega natuke lohakalt ajakirjaniku kohta.
                        Järvela õigustused on ka igati paikapidavad - koondislased on just paljudele lastele ja seega ka tulevastele koondislastele eeskujuks ning näitavad, et pidaevalt tina pannes on ka võimalik tippu jõuda ja ka tipus püsida. Pole just kõige parem nali.
                        Mis puutub koondislaste väljaütlemistesse, siis mehed tõestasid praegu mille pärast on PR-inimesed ja suhtekorraldajad vajalikud inimesed ning muidugi oli halenalajakas mängijate väide nagu nad üldse ei jooks. Klubitreenerina võtaksin meestelt munad maha sellise lolluse eest.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas biist Vaata postitust
                          Järvela siin küll midagi valesti ei teinud - Kaks Eesti koondislast kuulutasid kõva häälega avalikult, et nad joovad väga tihti. Järvela võttis loo ülesse ja ajakirjanikule kohaselt ka selle avaldas. Kahjuks natuke suurelt ja päevakangelastega mitte ühendust võttes seega natuke lohakalt ajakirjaniku kohta.
                          Järvela õigustused on ka igati paikapidavad - koondislased on just paljudele lastele ja seega ka tulevastele koondislastele eeskujuks ning näitavad, et pidaevalt tina pannes on ka võimalik tippu jõuda ja ka tipus püsida. Pole just kõige parem nali.
                          Mis puutub koondislaste väljaütlemistesse, siis mehed tõestasid praegu mille pärast on PR-inimesed ja suhtekorraldajad vajalikud inimesed ning muidugi oli halenalajakas mängijate väide nagu nad üldse ei jooks. Klubitreenerina võtaksin meestelt munad maha sellise lolluse eest.
                          Olgem ikka ausad, kellele on eeskujuks Teniste? Anyone? Lambiantsud joogu palju tahes ja kuulutagu seda orkutis palju tahes.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Darren Vaata postitust
                            Olgem ikka ausad, kellele on eeskujuks Teniste? Anyone? Lambiantsud joogu palju tahes ja kuulutagu seda orkutis palju tahes.
                            Nõustun joomise ja kuulutamisega aga samas siis ei tasu väga kisama pista kui keegi sellest ka artikkli teeb, et sa jood.

                            Teniste lihtsalt näitab seda, et ka palju juues on võimalik eesti jalgpallis läbi lüüa.
                            Ja see pole hea eeskuju noorematele lihtsalt.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas biist Vaata postitust
                              Nõustun joomise ja kuulutamisega aga samas siis ei tasu väga kisama pista kui keegi sellest ka artikkli teeb, et sa jood.

                              Teniste lihtsalt näitab seda, et ka palju juues on võimalik eesti jalgpallis läbi lüüa.
                              Ja see pole hea eeskuju noorematele lihtsalt.
                              Kust sa tead, et ta palju joob? Äkki on Teniste ja Lindpere suured veinisõbrad ja iga õhtusöögi kõrvale võtavad klaasikese veini?

                              Zidane tõmbas suitsu ntx aga vaat kui hästi mängis.

                              Üldiselt selle loo põhjal ei ajagi närvi see, et Ott selle teema ülesse võttis vaid see, et ta enne artikli kirjutamist jalgpalluritelt kommentaare ei küsinud. Loodetavasti ei ole nüüd nii, et ükski ajakirjanik ei julge enam jalgpallurite kohta midagi teravat kirjutada sest muidu oled hullult tülis nendega kohe ja keegi mingeid kommentaare edaspidi antud ajakirjanikele ei anna.

                              Tegelikult on ju Ott suht norm vend ja südamega jalgpalli juures.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas ballack
                                kui lindpere oleks kirjutanud et tõmbaba iga jumala päev 2 triipu herot siis see on jumala tõsi. tublid on need ajakirjanikud et loevad kõik" faktid" välja ja "toetavad" igas võimalikus elemendis jalgpalli.
                                nali või mitte, aga mina koondise peatreenerine sellisel juhul enam meest koondises ei hoiaks...

                                ja see ongi jalgpallist hoolimine ju, kui igasugused joodikud välja leida ja sellest kirjutada (ei pea hetkel päevakangelasi silmas)
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X