320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Shakhtar Donetsk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    lihtsalt sportlikust huvist küsiks, et miks Lucarelli minema läks? lõi ju pea igas mängus väravaid.

    njah, ostmisega saadi ka perssest, osteti ju 6M ja müüdi Parmassse 4 M eest. Aga tahad teada miks ära läks? Loe seda: The news resulted in a flood of negative responses from fans on his official website. He replied to the furor at a press conference, “I am going, but I didn’t hold a gun to anyone’s head...Shakhtar signed me for a figure that was below the buy-out clause of my contract. That means the club made its considerations and thought that £6m was good for a player going on 32.”

    Ma arvan, et see on piisav vastus ja ma ei pea tõlkima hakkama.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      kuna eelmine teema kustutati ära ebaaktiivsuse pärast siis ma proovin uuesti otsa lahti tõmmata.
      Shakhtari teema on täitsa olemas, nagu näed. Kuid tagasi tulles su küsimuse juurde:

      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      nimelt mis on teie nägemus sellest klubist, kas lääb kunagi laineid või jätkab niisamuti madalama profiiliga Euromängudes? kes on parimad mängijad seal? mida arvate selle aasta alagruppi sattumisest Barcelona, Sporting ja Basel kõrvale? kas on lootusi?
      Eeldused euro-edukuseks on nii materjaali poolest olnud olemas mitmel korral, kuid siiamaani on miskipärast võõrastatud euromänge. Nüüdki ollakse Sportingiga enamvähem võrdsel pulgal pretendeerimaks teise jätkaja kohale alagrupist.

      Kommentaar


        #18
        selle hooaja meeskonnas tegelikult valikut on ja üsna potensiaalsed mängijad niisamuti:


        GOALKEEPERS:
        1 Shust Bohdan - Ukraine
        12 Khudzhamov Rustam - Ukraine
        30 PyatovAndriy - Ukraine
        35 Virt Yuriy - Ukraine

        DEFENDERS:
        3 Hübschman Tomas - Czech Republic
        5 Kucher Oleksandr - Ukraine
        13 Shevchuk Vyacheslav - Ukraine
        26 Rat Razvan Dinca - Romania
        27 Chygrynskyy Dmytro - Ukraine
        32 Ishchenko Mykola - Ukraine
        44 Fedetskyy Artem - Ukraine
        55 Yezerskyy Volodymyr - Ukraine

        MIDFIELDERS:
        4 Duljaj Igor - Serbia & Montenegro
        7 Fernandinho - Brazil
        8 Jadson - Brazil
        11 Ilson Pereira Dias Ilsinho - Brazil
        18 Lewandowski Mariusz - Poland
        19 Gai Olexiy - Ukraine
        22 Willian - Brazil
        23 Kravchenko Konstantyn - Ukraine
        33 Srna Darijo - Croatia

        FORWARDS:
        10 Seleznyov Yevhen - Ukraine
        17 Adriano Luiz - Brazil
        21 Gladkyy Oleksandr - Ukraine
        25 Brandao - Brazil
        99 Moreno Marcelo - Bolivia



        ma panen siia postituse alla Meistrite Liiga Shakhtari mängude ajakava:

        1st match. 16 September. Basel (Switzerland) – Shakhtar
        2nd match. 1 October. Shakhtar - Barcelona (Spain)
        3rd match. 22 October. Shakhtar - Sporting (Portugal)
        4th match. 4 November. Sporting (Portugal) - Shakhtar
        5th match. 26 November. Shakhtar - Basel (Switzerland)
        6th match. 9 December. Barcelona (Spain) – Shakhtar

        Kommentaar


          #19
          kahju ainult sellest, et koduliiga hooaeg pole just 6 mängu järel kõige paremini alanud:

          1 Metalurh D 6 6 0 0 11:2 18
          2 Dynamo 6 4 1 1 12:5 13
          3 Metalist 6 3 3 0 10:4 12
          4 Vorskla 6 3 2 1 7:4 11
          5 Zorya 6 2 3 1 6:5 9
          6 Dnipro 6 2 3 1 4:4 9
          7 Metalurh Z 6 2 2 2 3:4 8
          8 Chornomorets 6 2 1 3 7:6 7
          9 FC Shakhtar 6 1 3 2 6:6 6
          10 Kryvbas 6 1 3 2 5:7 6
          11 Arsenal 6 1 3 2 5:8 6
          12 Karpaty 6 1 3 2 3:6 6
          13 FC Lviv 6 1 2 3 3:5 5

          Kommentaar


            #20
            igatahes Mircea Lucescu on väga rahul, et nad üldse alagruppi said. sellega pidavat nende eesmärk juba täidetud olema, kuigi Euro Cupi mängudes ja edasi saamisest grupist ei rääkinud ta midagi, väitis lihtsalt, et midagi pole võimatut. lubas niisamuti uut taktikat mängitada avamängus Basel´i ja Barcelona vastu...eks siis näha ole milline see uus taktika välja näeb, ehk läheb ründavamaks?

            Kommentaar


              #21
              kas ma olen tõesti terves foorumis ainuke Shakhtari hvänn?
              keegi võiks minuga vähemalt kaasa rääkida.... =)

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                kas ma olen tõesti terves foorumis ainuke Shakhtari hvänn?
                keegi võiks minuga vähemalt kaasa rääkida.... =)
                Millest sa sooviksid rääkida?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                  Millest sa sooviksid rääkida?

                  kasvõi need eelmised postitused mul, et olen seal kõik õieti kirja pannud ja kas see Lucescu kommentaar vastab tõele.
                  tegelikult kui kui sa juba huvi tundsid siis tunnen mina igasuguse infi vastu huvi mis Shkahtari kohta räägitakse, olgu siis kasvõi kuulujutt, mitteametlik.

                  aaam....miks Shakhtaril kohalikus liigas nii kehvasti läheb, oskad öelda, väita?

                  Kommentaar


                    #24
                    No liiga on arenenud Metallurgid jaa Metalistid ostavad ka välismaalasi kokku, rääkimata Dneprist, kes nüüd Kalinitsenko toomisega tagasi tõsiselt tahab jälle kolmandaks (pool)suureks tõusta.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                      miks Shakhtaril kohalikus liigas nii kehvasti läheb, oskad öelda, väita?
                      Hooaja alguses on patsientide nimekiri aegajalt päris pikaks veninud, mistõttu see on platsil tunda andnud. Vabanduseks see niigi tagasihoidlikule kohale siiski ei kõlba, sest materjaali poolest Shakhtari koosseis kannatab ka mõningaid tagasilööke. Kuigi hetkel on koos 7 punkti, hooajast on mängimata veel 23 vooru ja saadavil on 69 punkti. Selles valguses kõik on lahtine veel.
                      Nii neutraalsest vaatevinklist oleks muidugi igatpidi teretulnud vaheldus, kui keegi suudaks hooaja lõpuks Dinamole või Shakhtarile kerge ninanipsu teha ja esikoht endale vallutada, sest viimased 12 aastat on Ukraina nende kahe suure mängumaa olnud...

                      Kommentaar


                        #26
                        Ainus meeskond, kes suudaks koosseisu poolest ja rahaliselt Ukraina kahele tipule vastu saada on Dnepr. Samas nad on viimasel ajal nii ebastabiilselt mänginud, et ega sealt midagi head loota pole.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Ainus meeskond, kes suudaks koosseisu poolest ja rahaliselt Ukraina kahele tipule vastu saada on Dnepr. Samas nad on viimasel ajal nii ebastabiilselt mänginud, et ega sealt midagi head loota pole.
                          Tänapäeval Metaliurgil (Donetsk) ja Metalistil on vähemalt samasugused shanssid selleks, kui mitte paremad veel. Harkivi au ja uhkus Metalist saab ehk jõudu reedel sealsel vabaduseväljakul toimuvast massiivsest Queen + Paul Rodgersi vabaõhukontserdist, mis metallistid edaspidiseks hooajaks lendu tõstab

                          Kommentaar


                            #28
                            Dnepr sai muidugi tõsise tagasilöögi UEFA sarja mängudes, kus siis kokkuvõttes Bellizonale alla jäädi ja edasi ei saadud. Ja seda ennekõike sellepärast, et kodus esimeses mängus 3-1 eduseisul lasti enne lõppu 3-2 lüüa vastasel. Ja selle väljakukkumise tulemusena lahkus treenerikohalt legendaarne Dnepri ja NSVL koondise ründaja Protassov. Viimast muidugi ei tundu morjendavat-Rumeenias enne seda hooaega korralikud rahasüstid saanud Cluj võttis ta endale treeneriks ja seal saab korraliku karjääri edasi teha.

                            Kommentaar


                              #29
                              No Metallurg ja Metallist võivad ju ajutiselt edu kogeda, aga minu jaoks on Dnepr ikkagi selgelt Ukraina kolmas number. Peale tunduvalt tugevama rahalise poole on neil ka Metallurgist ja Metallistist selgelt parem kaader. Mängijatest nagu Alcides, Masilu, Vorobey, Rotan, Nazarenko jne võib mingi Metallurg vaid unistada.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                No Metallurg ja Metallist võivad ju ajutiselt edu kogeda, aga minu jaoks on Dnepr ikkagi selgelt Ukraina kolmas number. Peale tunduvalt tugevama rahalise poole on neil ka Metallurgist ja Metallistist selgelt parem kaader. Mängijatest nagu Alcides, Masilu, Vorobey, Rotan, Nazarenko jne võib mingi Metallurg vaid unistada.
                                Mängijad mängijateks. Dnepr on koduses liigas kergelt üle reklaamitud, tänu enda euroedukusele ja voolavatele rahasoontele. Tunduvalt väiksema rahahunnikuga opereeriv Metalist on kahel viimasel hooajal DD:le koti pähe tõmmanud ja Metallurg on tänavu seda sama tegemas....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X