320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Athletic Club de Bilbao

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    2012 Euroopa Liiga finaal
    2015 Copa del Rey finaal
    2015 Super Copa võit
    2016 Euroopa Liiga veerandfinaal
    Sõbrakene, need kohad on armsad. Kuid natukene keskendu summadele. Bilbao raiskab, kui toodab pigem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sõbrakene, need kohad on armsad. Kuid natukene keskendu summadele. Bilbao raiskab, kui toodab pigem.
      Aga tule summadega välja palun. Näita graafiliselt, kuidas Bilbaol läheb. Kinnita oma väiteid faktidega. Mul oleks huvitav muidu vaadata.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Aga tule summadega välja palun. Näita graafiliselt, kuidas Bilbaol läheb. Kinnita oma väiteid faktidega. Mul oleks huvitav muidu vaadata.
        Ma ei anna sulle seda rõõmu, et sa saaksid kopeerida soccerneti avalehele. 13 miljonit on märksõna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma ei anna sulle seda rõõmu, et sa saaksid kopeerida soccerneti avalehele. 13 miljonit on märksõna.
          Mida ja millal ma olen soccerneti esilehele kopeerinud? Mis asi on 13 miljonit?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mida ja millal ma olen soccerneti esilehele kopeerinud? Mis asi on 13 miljonit?
            Ära pane tähele, ju on joobes inimese möla taaskord. Kui ärkab läheb jälle lahti pasanteeria, siis juba kusagil mujal teemas.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Ma ei saa ka päris sellele raiskamise jutule pihta. Pigem on Athletic Club tuntud kui üsna heal järjel olev klubi - mingi aeg jäi silma just fakt, et endise presidendi Josu Urrutia käe all on igal aastal plussis lõpetatud.

              Kui pigem mingit varjupoolt otsida, siis on see kooseksisteerimine teiste selle regiooni klubidega. Ei ole suur saladus, et näiteks noorte eest käib kõva võitlus ning aasta-kaks tagasi sai näiteks Osasunal sellest, et Athletic Club igal aastal nende parimad noored ära röövib, nii kõrini, et otsustati ametlikult igasugused suhted lõpetada. Oma meelsuse veelgi paremaks demonstreerimiseks müüdi näiteks Alex Berenguer protestimärgiks Torinosse, olgugi et Athletic Club paremat hinda pakkus.

              Samuti on Real Sociedad mitmete mängijate lepingutesse sisse torganud anti-Athletic klausli. Mitte väga palju aega tagasi meelitati punavalgete poolele üle näiteks Inigo Martinez ning sel suvel sooviti rekordsumma eest soetada ka Mikel Oyarzabal, aga Real Sociedadil õnnestus viimasel momendil ikkagi mees jätkama veenda.

              Muidu, fun fact - Real Sociedad ise viljeles ca 90ndate alguseni samuti "ainult baskid" poliitikat.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Athleticu president Josu Urrutia klubi toimimise ideoloogiast:
                "It goes beyond winning or losing. At Athletic Club success is inseparable from the concept of identity and, therefore, linked to the club’s unique way of competing. Success is not only an end in itself, as it might be for other teams, but also part of the journey.

                "Winning the Copa del Rey would be a bigger success with our philosophy than winning the Champions League after signing Messi. In fact, signing Messi would be a complete disaster, because we would stop being what we are.
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Sõbrakene, need kohad on armsad. Kuid natukene keskendu summadele. Bilbao raiskab, kui toodab pigem.
                Mis puutub finantsi siis sama presidendi käe all on 2011. aastast hoitud rahaline seis stabiilselt plusspoolel, või nagu SEE artikkel väidab, sissevoolavat raha pole kuhugi pannagi enam! Arvestades, et klubi noortesüsteemist tuleb mingitel andmetel kuni 85 prossa põhimeeskonna mängijatest ja ka baskimaa konkurentidelt, nagu Punkt välja tõi, meelitatakse neid ülbelt ära siis kulutab Athletic võrreldes muu maailma klubidega ikka väga väikesi summasi. Samas, vaatame müüke: Kepa, Javi Martinez, Ander Herrera jne. Päris kenad üleminekutasud või mis?
                Aga muidugi ootan huviga infot selle salapärase 13 miljoni kohta ka mina.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Eilne naiste karikamäng oli päris hea atmosfääriga.



                  Hispaania naiste karikavõistluste veerandfinaalis kaotas Athletic  Bilbao  eile õhtul koduväljakul 0:2 Atletico Madridile. Kohtumise muutis eriliseks tõik, et seda jälgis kohapeal Hispaania naiste jalgpalli rekordit tähistanud 48 121 pealtvaatajat.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Soccerneti pealehel olev järjekordne Nõmme iludus on minu meelest heaks vastuseks siin püstitatud küsimusele(ehkki mulle isiklikult tülgastust tekitavate kommunistitürade näol).
                    See tõstab jälle üles tähelepaneku, et kui kunagi minu nooruses tundusid kõik jalgpallist huvitatud olevat osad ühest tsunftist, siis nüüdseks on jalgpall hõlvanud nii laiasid inimrühmasid, et isegi paljude jalgpallivihkajatega tunnen ma rohkem ühist omavat kui "klubi eesmärk on karikaid võita"-suhtumisega inimestest jalgpallisõbrad.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Athletic Club de Bilbao

                      No they are not racists, they are part of a very strong Basque tradition of nationalism of lets do it ourselves.
                      But they limit themselves and thats why they will never become one of the big teams of todays modern Spain.
                      It takes some international football stars to reach the top. Not every player could be home-grown.

                      But historically, they are one of the best teams of Spain and they have never been relegated since the start of La Liga in 1928.
                      The more I read about Athletic Club de Bilbao the more I respect them and their policies.
                      In the Cup Final vs Barca a couple of months ago you could see the disappointment of their fans when they lost
                      and also how proud they are of their team. They are very serious about their allegiance.
                      The Super Cup is coming up and it will be a tough job to beat them again because any title to them is Gold worth.
                      https://spolshy.com.ua

                      Kommentaar


                        Boom! Salvestame ära:

                        Kommentaar


                          Bilbaol on nüüd 3 Superkarika võitu.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              pole midagi öelda, Marcelino on teinud head tööd
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Athletic Bilbaol on siis 3. aprillil karikafinaal Real Sociedadi vastu ja 17. aprillil karikafinaal Barcelona vastu. Esimene finaal on eelmise hooaja oma, järgmine on selle hooaja oma.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X