Otsisin arhiivist, kuid vastavasisulist teemat ei leidnud. Nüüd siis on. Alustuseks Esiliiga mängude kava, et kõik teaksid oma lemmikutele staadionitele kaasa elama tulla
2008 osalevad naiskonnad:
Lasnamäe FC Ajax
Narva JK Trans
Põlva FC Lootos
Pärnu JK II
Pärnu JK Vaprus
Sillamäe JK Kalev
Tallinna FC Flora II
Tallinna FC TVMK
Tallinna JK Katusemaailm
Valga FC Warrior
Eesti naiste MV 2008 Esiliiga
9,10,11 aprill Karikavõistluste 1/8-finaalid
I voor
26.04. 11.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II Wismari staadion
26.04. 11.00 Tln FC Flora II - Sillamäe JK Kalev Sportland Arena
27.04. 14.00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax Valga Kungla kunstmuru
27.04. 14.00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans Lootospark
27.04. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmurustaadion
II voor
03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tln FC Flora II JK Ajaxi staadion
03.05. 14.00 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior Narva Kalevi staadion
04.05. 17.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK Wismari staadion
7.mai Karikavõistluste 1/4-finaalid
III voor
09.05. 14.00 Tln FC Flora II - Narva JK Trans Sportland Arena
10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II Maardu kunstmurustaadion
10.05. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla kunstmuru
11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm Lootospark
29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax K-J Spordikeskuse staadion
IV voor
17.05. 14.00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax Pärnu kunstmuruväljak
17.05. 14.00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior Wismari staadion
17.05. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tln FC Flora II Vändra staadion
18.05. 14.00 Narva JK Trans - Sillamäe JK Kalev Narva Kalevi staadion
18.05. 14.00 Tallinna FC TVMK (N) - Põlva FC Lootos Maardu kunstmurustaadion
V voor
25.05. 19.00 Tln FC Flora II - JK Katusemaailm Sportland Arena
24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II Lootospark
25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans JK Ajaxi staadion
25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK Valga Keskstaadion
25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus K-J Spordikeskuse staadion
28.mai Karikavõistluste 1/2-finaalid
VI voor
31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans Pärnu Raeküla staadion
01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax Vändra staadion
01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior Lootospark
01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tln FC Flora II Maardu kunstmurustaadion
01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev Wismari staadion
VII voor
07.06. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK II Valga Keskstaadion
08.06. 16.00 Tln FC Flora II - Põlva FC Lootos Sportland Arena
08.06. 11.00 Lasnamäe FC Ajax - JK Katusemaailm JK Ajaxi staadion
08.06. 12.00 Narva JK Trans - Pärnu JK Vaprus Narva Kalevi staadion
09.06. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC TVMK K-J Spordikeskuse staadion
13.-15.juuni Naiste Balti turniir
VIII voor
14.06. 14.00 JK Katusemaailm - Narva JK Trans Wismari staadion
14.06. 14.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Pärnu Raeküla staadion
14.06. 14.00 Valga FC Warrior - Tln FC Flora II Valga Keskstaadion
12.06. 18.00 Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax JK Ajaxi kunstmuru
15.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Sillamäe JK Kalev Lootospark
IX voor
21.06. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Valga FC Warrior K-J Spordikeskuse staadion
21.06. 14.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK II Sportland Arena
09.08. 11.00 Pärnu JK Vaprus - JK Katusemaailm Vändra staadion
22.06. 17.00 Narva JK Trans - Tallinna FC TVMK Narva Kalevi staadion
22.06. 18.00 Lasnamäe FC Ajax - Põlva FC Lootos JK Ajaxi staadion
27.06.- 02.07. UEFA Sõprusturniir
18.-20. 07. Tütarlaste U-17 ja U-19 Balti turniir
XI voor
10.08. 18.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK II K-J Spordikeskuse staadion
X voor
16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm Pärnu Raeküla staadion
16.08. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Tln FC Flora II K-J Spordikeskuse staadion
17.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior JK Ajaxi staadion
17.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK Vändra staadion
17.08. 14.00 Narva JK Trans - Põlva FC Lootos Narva Kalevi staadion
21. august kell 18.00 Karikavõistluste FINAAL Kohila staadionil
XI voor
23.08. 14.00 Tln FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax Sportland Arena
24.08. 14.00 Valga FC Warrior - Narva JK Trans Valga Keskstaadion
24.08. 15.00 Tallinna FC TVMK - JK Katusemaailm Maardu kunstmurustaadion
24.08. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK Vaprus Lootospark
XII voor
30.08. 14.00 Pärnu JK II - Tallinna FC TVMK Pärnu Raeküla staadion
30.08. 14.00 Narva JK Trans - Tln FC Flora II Narva Kalevi staadion
30.08. 14.00 JK Katusemaailm - Põlva FC Lootos Wismari staadion
31.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior Vändra staadion
31.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Sillamäe JK Kalev JK Ajaxi staadion
3-10.sept. UEFA Women´s CUP
XIII voor
06.09. 12.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK Vaprus Sportland Arena
07.09. 14.00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC TVMK Lootospark
07.09. 14.00 Valga FC Warrior - JK Katusemaailm Valga Keskstaadion
07.09. 15.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II JK Ajaxi staadion
07.09. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Narva JK Trans K-J Spordikeskuse staadion
XIV voor
13.09. 14.00 JK Katusemaailm - Tln FC Flora II Wismari staadion
13.09. 14.00 Pärnu JK II - Põlva FC Lootos Pärnu Raeküla staadion
14.09. 14.00 Narva JK Trans - Lasnamäe FC Ajax (muutmisel!) Narva Kalevi staadion
14.09. 15.00 Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior Maardu kunstmurustaadion
14.09. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Sillamäe JK Kalev Vändra staadion
19.-24.september U-17 EM valikturniir ( Tallinn )
25.-30.september U-19 EM valikturniir ( Varna , Bulgaaria)
XV voor
20.09. 14.00 Tln FC Flora II - Tallinna FC TVMK (muutmisel!) Sportland Arena
20.09. 14.00 Narva JK Trans - Pärnu JK II Narva Kalevi staadion
20.09. 14.00 Sillamäe JK Kalev - JK Katusemaailm K-J Spordikeskuse staadion
21.09. 15.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos Valga Keskstaadion
21.09. 17.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus JK Ajaxi staadion
XVI voor
04.10. 11.00 JK Katusemaailm - Lasnamäe FC Ajax Wismari staadion
04.10. 14.00 Pärnu JK II - Valga FC Warrior Pärnu Raeküla staadion
04.10. 14.00 Põlva FC Lootos - Tln FC Flora II Lootospark
05.10. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Narva JK Trans Vändra staadion
05.10. 14.00 Tallinna FC TVMK - Sillamäe JK Kalev Maardu kunstmurustaadion
XVII voor
10.10. 16.30 Sillamäe JK Kalev - Põlva FC Lootos K-J Spordikeskuse staadion
11.10. 12.00 Tln FC Flora II - Valga FC Warrior Sportland Arena
11.10. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK JK Ajaxi staadion
11.10. 12.00 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK II Vändra staadion
11.10. 12.00 Narva JK Trans - JK Katusemaailm Narva Kalevi staadion
XVIII voor
18.10. 12.00 Põlva FC Lootos - Lasnamäe FC Ajax Lootospark
18.10. 12.00 Tallinna FC TVMK - Narva JK Trans Maardu kunstmurustaadion
18.10. 12.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK Vaprus Wismari staadion
18.10. 12.00 Pärnu JK II - Tln FC Flora II Pärnu raeküla staadion
18.10. 12.00 Valga FC Warrior - Sillamäe JK Kalev Valga Keskstaadion
25.-26. november I üleminekumäng: Esiliiga 2.koht vs. Meistriliiga 7.koht
1.-2.november II üleminekumäng: Meistriliiga 7.koht vs. Esiliiga 2. koht
2008 osalevad naiskonnad:
Lasnamäe FC Ajax
Narva JK Trans
Põlva FC Lootos
Pärnu JK II
Pärnu JK Vaprus
Sillamäe JK Kalev
Tallinna FC Flora II
Tallinna FC TVMK
Tallinna JK Katusemaailm
Valga FC Warrior
Eesti naiste MV 2008 Esiliiga
9,10,11 aprill Karikavõistluste 1/8-finaalid
I voor
26.04. 11.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II Wismari staadion
26.04. 11.00 Tln FC Flora II - Sillamäe JK Kalev Sportland Arena
27.04. 14.00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax Valga Kungla kunstmuru
27.04. 14.00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans Lootospark
27.04. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmurustaadion
II voor
03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tln FC Flora II JK Ajaxi staadion
03.05. 14.00 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior Narva Kalevi staadion
04.05. 17.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK Wismari staadion
7.mai Karikavõistluste 1/4-finaalid
III voor
09.05. 14.00 Tln FC Flora II - Narva JK Trans Sportland Arena
10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II Maardu kunstmurustaadion
10.05. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla kunstmuru
11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm Lootospark
29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax K-J Spordikeskuse staadion
IV voor
17.05. 14.00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax Pärnu kunstmuruväljak
17.05. 14.00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior Wismari staadion
17.05. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tln FC Flora II Vändra staadion
18.05. 14.00 Narva JK Trans - Sillamäe JK Kalev Narva Kalevi staadion
18.05. 14.00 Tallinna FC TVMK (N) - Põlva FC Lootos Maardu kunstmurustaadion
V voor
25.05. 19.00 Tln FC Flora II - JK Katusemaailm Sportland Arena
24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II Lootospark
25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans JK Ajaxi staadion
25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK Valga Keskstaadion
25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus K-J Spordikeskuse staadion
28.mai Karikavõistluste 1/2-finaalid
VI voor
31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans Pärnu Raeküla staadion
01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax Vändra staadion
01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior Lootospark
01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tln FC Flora II Maardu kunstmurustaadion
01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev Wismari staadion
VII voor
07.06. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK II Valga Keskstaadion
08.06. 16.00 Tln FC Flora II - Põlva FC Lootos Sportland Arena
08.06. 11.00 Lasnamäe FC Ajax - JK Katusemaailm JK Ajaxi staadion
08.06. 12.00 Narva JK Trans - Pärnu JK Vaprus Narva Kalevi staadion
09.06. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC TVMK K-J Spordikeskuse staadion
13.-15.juuni Naiste Balti turniir
VIII voor
14.06. 14.00 JK Katusemaailm - Narva JK Trans Wismari staadion
14.06. 14.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Pärnu Raeküla staadion
14.06. 14.00 Valga FC Warrior - Tln FC Flora II Valga Keskstaadion
12.06. 18.00 Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax JK Ajaxi kunstmuru
15.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Sillamäe JK Kalev Lootospark
IX voor
21.06. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Valga FC Warrior K-J Spordikeskuse staadion
21.06. 14.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK II Sportland Arena
09.08. 11.00 Pärnu JK Vaprus - JK Katusemaailm Vändra staadion
22.06. 17.00 Narva JK Trans - Tallinna FC TVMK Narva Kalevi staadion
22.06. 18.00 Lasnamäe FC Ajax - Põlva FC Lootos JK Ajaxi staadion
27.06.- 02.07. UEFA Sõprusturniir
18.-20. 07. Tütarlaste U-17 ja U-19 Balti turniir
XI voor
10.08. 18.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK II K-J Spordikeskuse staadion
X voor
16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm Pärnu Raeküla staadion
16.08. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Tln FC Flora II K-J Spordikeskuse staadion
17.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior JK Ajaxi staadion
17.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK Vändra staadion
17.08. 14.00 Narva JK Trans - Põlva FC Lootos Narva Kalevi staadion
21. august kell 18.00 Karikavõistluste FINAAL Kohila staadionil
XI voor
23.08. 14.00 Tln FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax Sportland Arena
24.08. 14.00 Valga FC Warrior - Narva JK Trans Valga Keskstaadion
24.08. 15.00 Tallinna FC TVMK - JK Katusemaailm Maardu kunstmurustaadion
24.08. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK Vaprus Lootospark
XII voor
30.08. 14.00 Pärnu JK II - Tallinna FC TVMK Pärnu Raeküla staadion
30.08. 14.00 Narva JK Trans - Tln FC Flora II Narva Kalevi staadion
30.08. 14.00 JK Katusemaailm - Põlva FC Lootos Wismari staadion
31.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior Vändra staadion
31.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Sillamäe JK Kalev JK Ajaxi staadion
3-10.sept. UEFA Women´s CUP
XIII voor
06.09. 12.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK Vaprus Sportland Arena
07.09. 14.00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC TVMK Lootospark
07.09. 14.00 Valga FC Warrior - JK Katusemaailm Valga Keskstaadion
07.09. 15.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II JK Ajaxi staadion
07.09. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Narva JK Trans K-J Spordikeskuse staadion
XIV voor
13.09. 14.00 JK Katusemaailm - Tln FC Flora II Wismari staadion
13.09. 14.00 Pärnu JK II - Põlva FC Lootos Pärnu Raeküla staadion
14.09. 14.00 Narva JK Trans - Lasnamäe FC Ajax (muutmisel!) Narva Kalevi staadion
14.09. 15.00 Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior Maardu kunstmurustaadion
14.09. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Sillamäe JK Kalev Vändra staadion
19.-24.september U-17 EM valikturniir ( Tallinn )
25.-30.september U-19 EM valikturniir ( Varna , Bulgaaria)
XV voor
20.09. 14.00 Tln FC Flora II - Tallinna FC TVMK (muutmisel!) Sportland Arena
20.09. 14.00 Narva JK Trans - Pärnu JK II Narva Kalevi staadion
20.09. 14.00 Sillamäe JK Kalev - JK Katusemaailm K-J Spordikeskuse staadion
21.09. 15.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos Valga Keskstaadion
21.09. 17.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus JK Ajaxi staadion
XVI voor
04.10. 11.00 JK Katusemaailm - Lasnamäe FC Ajax Wismari staadion
04.10. 14.00 Pärnu JK II - Valga FC Warrior Pärnu Raeküla staadion
04.10. 14.00 Põlva FC Lootos - Tln FC Flora II Lootospark
05.10. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Narva JK Trans Vändra staadion
05.10. 14.00 Tallinna FC TVMK - Sillamäe JK Kalev Maardu kunstmurustaadion
XVII voor
10.10. 16.30 Sillamäe JK Kalev - Põlva FC Lootos K-J Spordikeskuse staadion
11.10. 12.00 Tln FC Flora II - Valga FC Warrior Sportland Arena
11.10. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK JK Ajaxi staadion
11.10. 12.00 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK II Vändra staadion
11.10. 12.00 Narva JK Trans - JK Katusemaailm Narva Kalevi staadion
XVIII voor
18.10. 12.00 Põlva FC Lootos - Lasnamäe FC Ajax Lootospark
18.10. 12.00 Tallinna FC TVMK - Narva JK Trans Maardu kunstmurustaadion
18.10. 12.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK Vaprus Wismari staadion
18.10. 12.00 Pärnu JK II - Tln FC Flora II Pärnu raeküla staadion
18.10. 12.00 Valga FC Warrior - Sillamäe JK Kalev Valga Keskstaadion
25.-26. november I üleminekumäng: Esiliiga 2.koht vs. Meistriliiga 7.koht
1.-2.november II üleminekumäng: Meistriliiga 7.koht vs. Esiliiga 2. koht
Kommentaar