Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 47
  1. #1

    Algupärane Naiste Esiliiga

    Otsisin arhiivist, kuid vastavasisulist teemat ei leidnud. Nüüd siis on. Alustuseks Esiliiga mängude kava, et kõik teaksid oma lemmikutele staadionitele kaasa elama tulla

    2008 osalevad naiskonnad:

    Lasnamäe FC Ajax
    Narva JK Trans
    Põlva FC Lootos
    Pärnu JK II
    Pärnu JK Vaprus
    Sillamäe JK Kalev
    Tallinna FC Flora II
    Tallinna FC TVMK
    Tallinna JK Katusemaailm
    Valga FC Warrior


    Eesti naiste MV 2008 Esiliiga

    9,10,11 aprill Karikavõistluste 1/8-finaalid


    I voor
    26.04. 11.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II Wismari staadion
    26.04. 11.00 Tln FC Flora II - Sillamäe JK Kalev Sportland Arena
    27.04. 14.00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax Valga Kungla kunstmuru
    27.04. 14.00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans Lootospark
    27.04. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmurustaadion

    II voor
    03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tln FC Flora II JK Ajaxi staadion
    03.05. 14.00 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev Pärnu kunstmuruväljak
    04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior Narva Kalevi staadion
    04.05. 17.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos Pärnu kunstmuruväljak
    04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK Wismari staadion

    7.mai Karikavõistluste 1/4-finaalid

    III voor
    09.05. 14.00 Tln FC Flora II - Narva JK Trans Sportland Arena
    10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II Maardu kunstmurustaadion
    10.05. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla kunstmuru
    11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm Lootospark
    29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax K-J Spordikeskuse staadion

    IV voor
    17.05. 14.00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax Pärnu kunstmuruväljak
    17.05. 14.00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior Wismari staadion
    17.05. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tln FC Flora II Vändra staadion
    18.05. 14.00 Narva JK Trans - Sillamäe JK Kalev Narva Kalevi staadion
    18.05. 14.00 Tallinna FC TVMK (N) - Põlva FC Lootos Maardu kunstmurustaadion

    V voor
    25.05. 19.00 Tln FC Flora II - JK Katusemaailm Sportland Arena
    24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II Lootospark
    25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans JK Ajaxi staadion
    25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK Valga Keskstaadion
    25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus K-J Spordikeskuse staadion

    28.mai Karikavõistluste 1/2-finaalid

    VI voor
    31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans Pärnu Raeküla staadion
    01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax Vändra staadion
    01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior Lootospark
    01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tln FC Flora II Maardu kunstmurustaadion
    01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev Wismari staadion

    VII voor
    07.06. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK II Valga Keskstaadion
    08.06. 16.00 Tln FC Flora II - Põlva FC Lootos Sportland Arena
    08.06. 11.00 Lasnamäe FC Ajax - JK Katusemaailm JK Ajaxi staadion
    08.06. 12.00 Narva JK Trans - Pärnu JK Vaprus Narva Kalevi staadion
    09.06. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC TVMK K-J Spordikeskuse staadion

    13.-15.juuni Naiste Balti turniir

    VIII voor
    14.06. 14.00 JK Katusemaailm - Narva JK Trans Wismari staadion
    14.06. 14.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Pärnu Raeküla staadion
    14.06. 14.00 Valga FC Warrior - Tln FC Flora II Valga Keskstaadion
    12.06. 18.00 Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax JK Ajaxi kunstmuru
    15.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Sillamäe JK Kalev Lootospark

    IX voor
    21.06. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Valga FC Warrior K-J Spordikeskuse staadion
    21.06. 14.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK II Sportland Arena
    09.08. 11.00 Pärnu JK Vaprus - JK Katusemaailm Vändra staadion
    22.06. 17.00 Narva JK Trans - Tallinna FC TVMK Narva Kalevi staadion
    22.06. 18.00 Lasnamäe FC Ajax - Põlva FC Lootos JK Ajaxi staadion

    27.06.- 02.07. UEFA Sõprusturniir

    18.-20. 07. Tütarlaste U-17 ja U-19 Balti turniir

    XI voor
    10.08. 18.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK II K-J Spordikeskuse staadion

    X voor
    16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm Pärnu Raeküla staadion
    16.08. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Tln FC Flora II K-J Spordikeskuse staadion
    17.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior JK Ajaxi staadion
    17.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK Vändra staadion
    17.08. 14.00 Narva JK Trans - Põlva FC Lootos Narva Kalevi staadion

    21. august kell 18.00 Karikavõistluste FINAAL Kohila staadionil

    XI voor
    23.08. 14.00 Tln FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax Sportland Arena
    24.08. 14.00 Valga FC Warrior - Narva JK Trans Valga Keskstaadion
    24.08. 15.00 Tallinna FC TVMK - JK Katusemaailm Maardu kunstmurustaadion
    24.08. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK Vaprus Lootospark

    XII voor
    30.08. 14.00 Pärnu JK II - Tallinna FC TVMK Pärnu Raeküla staadion
    30.08. 14.00 Narva JK Trans - Tln FC Flora II Narva Kalevi staadion
    30.08. 14.00 JK Katusemaailm - Põlva FC Lootos Wismari staadion
    31.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior Vändra staadion
    31.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Sillamäe JK Kalev JK Ajaxi staadion

    3-10.sept. UEFA Women´s CUP

    XIII voor
    06.09. 12.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK Vaprus Sportland Arena
    07.09. 14.00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC TVMK Lootospark
    07.09. 14.00 Valga FC Warrior - JK Katusemaailm Valga Keskstaadion
    07.09. 15.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II JK Ajaxi staadion
    07.09. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Narva JK Trans K-J Spordikeskuse staadion

    XIV voor
    13.09. 14.00 JK Katusemaailm - Tln FC Flora II Wismari staadion
    13.09. 14.00 Pärnu JK II - Põlva FC Lootos Pärnu Raeküla staadion
    14.09. 14.00 Narva JK Trans - Lasnamäe FC Ajax (muutmisel!) Narva Kalevi staadion
    14.09. 15.00 Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior Maardu kunstmurustaadion
    14.09. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Sillamäe JK Kalev Vändra staadion

    19.-24.september U-17 EM valikturniir ( Tallinn )
    25.-30.september U-19 EM valikturniir ( Varna , Bulgaaria)

    XV voor
    20.09. 14.00 Tln FC Flora II - Tallinna FC TVMK (muutmisel!) Sportland Arena
    20.09. 14.00 Narva JK Trans - Pärnu JK II Narva Kalevi staadion
    20.09. 14.00 Sillamäe JK Kalev - JK Katusemaailm K-J Spordikeskuse staadion
    21.09. 15.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos Valga Keskstaadion
    21.09. 17.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus JK Ajaxi staadion

    XVI voor
    04.10. 11.00 JK Katusemaailm - Lasnamäe FC Ajax Wismari staadion
    04.10. 14.00 Pärnu JK II - Valga FC Warrior Pärnu Raeküla staadion
    04.10. 14.00 Põlva FC Lootos - Tln FC Flora II Lootospark
    05.10. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Narva JK Trans Vändra staadion
    05.10. 14.00 Tallinna FC TVMK - Sillamäe JK Kalev Maardu kunstmurustaadion

    XVII voor
    10.10. 16.30 Sillamäe JK Kalev - Põlva FC Lootos K-J Spordikeskuse staadion
    11.10. 12.00 Tln FC Flora II - Valga FC Warrior Sportland Arena
    11.10. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK JK Ajaxi staadion
    11.10. 12.00 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK II Vändra staadion
    11.10. 12.00 Narva JK Trans - JK Katusemaailm Narva Kalevi staadion

    XVIII voor
    18.10. 12.00 Põlva FC Lootos - Lasnamäe FC Ajax Lootospark
    18.10. 12.00 Tallinna FC TVMK - Narva JK Trans Maardu kunstmurustaadion
    18.10. 12.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK Vaprus Wismari staadion
    18.10. 12.00 Pärnu JK II - Tln FC Flora II Pärnu raeküla staadion
    18.10. 12.00 Valga FC Warrior - Sillamäe JK Kalev Valga Keskstaadion

    25.-26. november I üleminekumäng: Esiliiga 2.koht vs. Meistriliiga 7.koht

    1.-2.november II üleminekumäng: Meistriliiga 7.koht vs. Esiliiga 2. koht
    299195

  2. #2
    U21 Kasutaja Caos avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    838

    Algupärane

    Kes seal JK Katusemaailmas mängivad ?

  3. #3
    Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003
    Postitusi
    9 272

    Algupärane

    Pidi vist olema pool endist Nõmme Kaljut ning pool endist EVL-i, Ken Müür treeneriks.

  4. #4

    Algupärane

    Täna mängisid omavahel sõpruskohtumise FC Lootos ja JK Maag Tammeka.Tulemusega 3:2 jäid seekord peale tartlannad.

    Laupäeval, 29.märtsil kell 19:00, Lootospark
    FC Lootos - JK Maag Tammeka 2 : 3 (1:2)
    Kohtunik: M.Nemvalts Abikohtunikud: T.Kolk, M.Puustusmaa
    Ilm: +5 C, väljak heas seisukorras
    Pealtvaatajaid: 25

    Väravad:
    1:0 29`. Laura Musting
    1:1 43`. Maria Sootak
    1:2 45`. Sirje Roops
    1:3 55`. Merle Alupere
    2:3 75`. Eneli Vals
    299195

  5. #5
    :)
    Liitus foorumiga
    Sep 2007
    Postitusi
    36

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Pidi vist olema pool endist Nõmme Kaljut ning pool endist EVL-i, Ken Müür treeneriks.
    pool Nõmme Kaljut küll, aga mitte EVLi. !

  6. #6
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    42

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    Täna mängisid omavahel sõpruskohtumise FC Lootos ja JK Maag Tammeka.Tulemusega 3:2 jäid seekord peale tartlannad.

    Laupäeval, 29.märtsil kell 19:00, Lootospark
    FC Lootos - JK Maag Tammeka 2 : 3 (1:2)
    Kohtunik: M.Nemvalts Abikohtunikud: T.Kolk, M.Puustusmaa
    Ilm: +5 C, väljak heas seisukorras
    Pealtvaatajaid: 25

    Väravad:
    1:0 29`. Laura Musting
    1:1 43`. Maria Sootak
    1:2 45`. Sirje Roops
    1:3 55`. Aleksandra Ševoldajeva
    2:3 75`. Eneli Vals
    55' minuti värava lõi Maagi kasuks siiski Merle Alupere

  7. #7

    Algupärane

    No nii, naiste esiliiga alustas mängudega täna. Mõlemad duublid olid ettearvatult võidukad.

    I voor
    26.04 kell 11:00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II 1:3
    26.04 kell 11:00 Tallinna FC Flora II - Sillamäe JK Kalev 2:0
    299195

  8. #8
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    May 2007
    Postitusi
    168

    Algupärane

    FC Lootos -JK Narva Trans 4:2

  9. #9

    Algupärane

    Kogu esimene voor siis mängitud.

    I voor
    26.04 kell 11:00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II 1:3
    26.04 kell 11:00 Tallinna FC Flora II - Sillamäe JK Kalev 2:0
    27.04 kell 14:00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax 3:0
    27.04 kell 14:00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans 4:2
    27.04 kell 14:00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus 0:2

    Turniiritabel avavooru järel:
    1. Valga FC Warrior 1 1 0 0 3 : 0 3p.
    2. Põlva FC Lootos 1 1 0 0 4 : 2 3p.
    3. Pärnu JK II 1 1 0 0 3 : 1 3p.
    4. Tallinna FC Flora II 1 1 0 0 2 : 0 3p.
    5. Pärnu JK Vaprus 1 1 0 0 2 : 0 3p.
    6. Narva JK Trans 1 0 0 1 2 : 4 0p.
    7. JK Katusemaailm 1 0 0 1 1 : 3 0p.
    8. JK Sillamäe Kalev 1 0 0 1 0 : 2 0p.
    9. Tallinna FC TVMK 1 0 0 1 0 : 2 0p.
    10. Lasnamäe FC Ajax 1 0 0 1 0 : 3 0p.
    299195

  10. #10
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2007
    Postitusi
    33

    Algupärane

    ja juba intriigid: jk katusemaailm löödud värav pjk teisele esindusele tühistati, sest katusemaailm kasutas registreerimata mängijat.

  11. #11

    Algupärane

    II vooru mängud

    03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora II 1:1
    03.05. 19.30 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev 14:0
    04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior 4:1
    04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK 6:0
    04.05. 18.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos 0:12

    Turniiritabel peale 2. vooru:

    1. Pärnu JK II 2 2 0 0 17 : 0 6
    2. Põlva FC Lootos 2 2 0 0 16 : 2 6
    3. Tallinna FC Flora II 2 1 1 0 3 : 1 4
    4. Narva JK Trans 2 1 0 1 6 : 5 3
    5. Valga FC Warrior 2 1 0 1 4 : 4 3
    6. Pärnu JK Vaprus 2 1 0 1 2 : 12 3
    7. JK Katusemaailm* 2 1 0 1 6 : 3 3
    8. Lasnamäe FC Ajax 2 0 1 1 1 : 4 1
    9. Tallinna FC TVMK 2 0 0 2 0 : 8 0
    10. JK Sillamäe Kalev 2 0 0 2 0 : 16 0
    299195

  12. #12

    Algupärane

    III voor
    09.05. 12:30 Tallinna FC Flora II - Narva JK Trans 3:3
    10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II 0:17
    10.05. 17.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus 4:1
    11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm 2:0

    Turniiritabel peale 3. vooru:

    1. Pärnu JK II 3 3 0 0 34 : 0 9
    2. Põlva FC Lootos 3 3 0 0 18 : 2 9
    3. Valga FC Warrior 3 2 0 1 8 : 5 6
    4. Tallinna FC Flora II 3 1 2 0 6 : 4 5
    5. Narva JK Trans 3 1 1 1 9 : 8 4
    6. Pärnu JK Vaprus 3 1 0 2 3 : 16 3
    7. JK Katusemaailm* 3 1 0 2 6 : 5 3
    8. Lasnamäe FC Ajax 2 0 1 1 1 : 4 1
    9. JK Sillamäe Kalev 2 0 0 2 0 : 16 0
    10. Tallinna FC TVMK 3 0 0 3 0 : 25 0


    3.vooru Ajaxi ja Sillamäe vaheline mäng peetakse mai lõpus.
    299195

  13. #13
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    TVMK - Lootos 0:32!!!

    Päris hea

    Kas TVMK mängis vähemuses ve?
    Olen see kes olen

  14. #14

    Algupärane

    IV voor
    17.05 kell 14:00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax 11:0
    17.05 kell 14:00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior 2:0
    17.05 kell 14:00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora II 2:3
    18.05 kell 14:00 Narva JK Trans – JK Sillamäe Kalev 11:0
    18.05 kell 14:00 Tallinna FC TVMK - Põlva FC Lootos 0:32

    Turniiritabel 17. mai seisuga:
    1. Põlva FC Lootos 4 4 0 0 50 : 2 12
    2. Pärnu JK II 4 4 0 0 45 : 0 12
    3. Valga FC Warrior 5 3 0 2 20 : 7 9
    4. Tallinna FC Flora II 4 2 2 0 9 : 6 8
    5. Narva JK Trans 4 2 1 1 20 : 8 7
    6. JK Katusemaailm* 4 2 0 2 8 : 5 6
    7. Pärnu JK Vaprus 4 1 0 3 5 : 19 3
    8. Lasnamäe FC Ajax 3 0 1 2 1 : 15 1
    9. JK Sillamäe Kalev 4 0 0 4 0 : 39 0
    10. Tallinna FC TVMK 4 0 0 4 0 : 57 0

    V voorus siis tõeline põnevuslahing Lootospargis, kus vastamisi seni kaotusteta koduvõistkond ja Pärnu JK II. Kas tehakse punktid pooleks või lüüakse üksteisel puurid täis, eks paistab
    Pärnul ei tohiks motivatsioonist puudu tulla, neil kindlasti eelmise hooaja liidrikoht vajab kaitsmist ja uustulnuk paika panemist.
    Lootos ??? No pall on vähemalt ümmargune ja kahekohalist skoori Põlvas paraku ei näe ...
    Päev hiljem on ka pealinnas põnevust oodata. Kohtuvad Flora duubel ja Katusemaailm ...
    299195

  15. #15

    Algupärane

    5. voor
    24.05 kell 14:00 FC Lootos - Pärnu JK II 0 : 0

    Eilse mängupildi järgi tundub, et need kaks võistkonda lõpetavad hooaja esikolmikus ... Pärnu väravavaht annaks silmad ette mõnelegi madalamas liigas mängiva meeskonna väravavahile
    299195

  16. #16
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Valga Warrior - TVMK +:-

    TVMK andis ilma mänguta
    Olen see kes olen

  17. #17

    Algupärane

    V voor
    24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II 0:0
    25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans 0:1
    25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK +:-
    25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus 0:3
    25.05. 16:30 Tallinna FC Flora II - JK Katusemaailm 1:1

    Turniiritabel 25. mai seisuga:
    1. Põlva FC Lootos 5 4 1 0 50 : 2 13
    2. Pärnu JK II 5 4 1 0 45 : 0 13
    3. Valga FC Warrior 6 4 0 2 20 : 7 12
    4. Narva JK Trans 5 3 1 1 21 : 8 10
    5. Tallinna FC Flora II 5 2 3 0 10 : 7 9
    6. JK Katusemaailm* 5 2 1 2 9 : 6 7
    7. Pärnu JK Vaprus 5 2 0 3 8 : 19 6
    8. Lasnamäe FC Ajax 4 0 1 3 1 : 16 1
    9. JK Sillamäe Kalev 5 0 0 5 0 : 42 0
    10. Tallinna FC TVMK* 5 0 0 5 0 : 57 0
    299195

  18. #18

    Algupärane

    III vooru mäng
    29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax 0:4

    VI voor
    31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans 5:0
    01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax 2:0
    01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior 11:2
    01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora II 0:3
    01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev 13:0


    Turniiritabel 1. juuni seisuga:

    1. Põlva FC Lootos 6 5 1 0 61 : 4 16
    2. Pärnu JK II 6 5 1 0 50 : 0 16
    3. Valga FC Warrior 7 4 0 3 22 : 18 12
    4. Tallinna FC Flora II 6 3 3 0 13 : 7 12
    5. Narva JK Trans 6 3 1 2 21 : 13 10
    6. JK Katusemaailm* 6 3 1 2 22 : 6 10
    7. Pärnu JK Vaprus 6 3 0 3 10 : 19 9
    8. Lasnamäe FC Ajax 6 1 1 4 5 : 18 4
    9. JK Sillamäe Kalev 7 0 0 7 0 : 59 0
    10. Tallinna FC TVMK* 6 0 0 6 0 : 60 0
    299195

  19. #19
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2007
    Postitusi
    33

    Algupärane

    7. voor
    PJK 5:1 FC Valga Warrior

  20. #20
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008
    Postitusi
    1

    Algupärane

    Sillamдe JK Kalev - Tallinna FC TVMK yeeeah 7:0

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud