320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksandr Dmitrijev (106/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Dmitrijevi laen oli uus sõna jalgpallurite laenamises. Peatselt ilmub Flora kodukale ka täpsem info.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Dmitrijevi laen oli uus sõna jalgpallurite laenamises. Peatselt ilmub Flora kodukale ka täpsem info.

      Las ma arvan - tema eest anti tonn heeringat, naftat ja Levadiale mingit metalli haha. 01.04
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas pedro
        kui lehistet pead silmas, siis tema pole teab mis hea agent, lihtsalt eestis pole paremat võtta. hea agent oleks isegi selle ajaga leidnud meie koondise põhimehele, kes mänginud mitu hooaega stabiilselt hästi, palju kõvema klubi.

        aga muidugi tänud lehistele, et üldse leidis midagi.
        Kui see üleminek oleks toimunud normaaltingimustel, küllap siis oleks ka tingimused paremad ja parem klubi sattunud. Aga, nüüd hea, et niigi läits. Hundid läinud, lambad söödud.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          Las ma arvan - tema eest anti tonn heeringat, naftat ja Levadiale mingit metalli haha. 01.04
          Kahjuks flora koduka adminniosa hetkel ei funktsi ja ei saada infot üles panna. Seega ei saa minagi midagi täpsemat teatada, kuna mullegi ei antud seda lugeda enne avaldamist.
          Aga on ka rõõmsam teade, mehhaanikud saavad koduka peagi korda.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas pedro
            kui lehistet pead silmas, siis tema pole teab mis hea agent, lihtsalt eestis pole paremat võtta. hea agent oleks isegi selle ajaga leidnud meie koondise põhimehele, kes mänginud mitu hooaega stabiilselt hästi, palju kõvema klubi.

            aga muidugi tänud lehistele, et üldse leidis midagi.
            minu arvates tuleb rahul olla, et ta üldse mängida saab ja ei pidanud pingil suve ootama.

            Kommentaar


              #21
              Hea meel, et Sanja tribüünipoisi karjäär nii lühikeseks jäi!

              Kommentaar


                #22
                huh, see läks küll napilt
                loodan ainult, et suured viikingid meie väikesele Sanjale liiga ei tee
                võib-olla oskab ta just neid koljateid oma agressiivsusega ootamatult nõelata
                igatahes on väga hea meel, et nüüd ka koht koondises sai päästetud
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas pedro
                  lihtsalt usun, et tema tegelik tase võimaldaks paremat klubi ja liigat.
                  Tahaksin selle lause kallal ilkuda. Mingil kummalisel põhjusel ülistatakse Eesti mängijaid liialt palju. Reaalne olukord aga näitab, et Eesti mängijad ei suuda ennast tugevatesse liigadesse murda ning nõrgemateski ei sära. Kuid mis kõige kurvem - isegi Balti "sõpradega" mängides jäädakse lähinaabrite mängijatele igas elemendis alla. Seega ei saa öelda, et tema tase võimaldaks midagi muud või, et ta on midagi muud väärt. Ta on täpselt seda väärt, mis tal on või kus ta mängib ja ei midagi enamat praegusel hetkel.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                    Ta on täpselt seda väärt, mis tal on või kus ta mängib ja ei midagi enamat praegusel hetkel.
                    Loodetavasti on esiliigas mängimine siiski ajutine nähtus. Kui Bärengrub, Jääger, Lindpere jt. saavad kõrgliigas hakkama, siis miks mitte ka Dmitrijev.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      igatahes on väga hea meel, et nüüd ka koht koondises sai päästetud
                      Koht välisklubis tagab koha koondises? Sweet

                      Ära saa mu'st valesti aru, mulle Dmitrjev mängijana meeldib, aga see lause oli lihtsalt nii noritav.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Koht välisklubis tagab koha koondises? Sweet

                        Ära saa mu'st valesti aru, mulle Dmitrjev mängijana meeldib, aga see lause oli lihtsalt nii noritav.
                        ei saa valesti aru
                        ega see lause olegi üldistusena (iga mängija kohta, kes välisklubisse siirdub), vaid ikka konkreetselt Sanja kohta mõeldud. ja tuginesin SLÕ artiklis toodud Rüütli kommentaarile (ja ka tema varasematele sõnavõttudele Sanja kohta), et kuni Sanja saab mängupraktikat, on ta koht koondises (ja Rüütli südames) kindel
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          #27
                          ma ei saa aru,miks inimestele suur pettumus on norra esiliiga? Ma saan aru, et kõik soovisid tema pääsu kuhugile suuremasse klubisse.Aga vaadake mehe valikuvariante - kas hooaja lõpuni jalad seinal passida ja siis tulla profisporti tagasi või saada mängupraktikat norra esiliigas. Viimane ei jää kohe kindlasti maha Eesti meistriliiga tasemelt, pigem on Norra esiliiga palju võrdsem ja palju kiirema tempoga kui Eesti Meistriliiga.
                          Muude ja paremate klubide kohta ütles ju mees ise,et ega talle neid pakkumisi eriti pole tulnud. Ma usun,et hetkel oli see talle parim valik ja kui talle ei sobi see klubi,siis saab ta suvel ju uuesti edasi liikuda.
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            #28
                            Mingi artikkel ka siin siis http://www.honefossbk.no/Se-nyheter....tikkel_nr=1107

                            Pühapäeval siis klubil esimene mäng,eks näis kuidas läheb

                            Kommentaar


                              #29
                              londak siirdus norra esiliigasse, aasta aega hiljem on ta koondise kapten...
                              kogu mu noorus möödub foorumis

                              Kommentaar


                                #30
                                mina isiklikult väga rahul et mees sai võimaluse mängida aga mind isiklikult huvitab mida arvab sellest üleminekust nn.Musta nimekiraja omaja Sats1.Satss1 kas see üleminek oli vajalik sinu mõttes?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X