320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kujutaks nüüd ette, et Reim ja teised treenerid on tüübile sellist loengut kümneid kordi pidanud ja tüüp ikka ajab oma joru ja teeb mida heaks arvab. Mida teha?

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Mida teha?
      ikka kalli!

      generational talent ju!

      Kommentaar


        Reim ei suutnud oma autoriteeti maksma panna ja vb ta peakski nooremale vanusegrupile keskenduma? U-19 grupi treener on selles mõttes üks raskemaid, ja ega meestesatsi treenergi pole lihtne olla. Kui pole kedagi kodust võtta, siis tuleb välismaalt otsida

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Oppaaaa. Kaalaga saab ka üle pika aja milleski nõustuda. Ja Maarekul on ka muidugi õigus.
          +1. Šapovalovi jalgpallitreenerist isa on juba selline hõlmad-lahti alfaisase tüüpi indiviid, kes võiks alustuseks tegeleda poisi kasvatamisega. See, et su esimene puude ja samm on hetkel kaasmängijatest natukene tummisem, ei tähenda et sa võid mingit egomanjakki mängida ja rind kummis platsil lolli mängida. Belov võiks ka oma hoolelaust kasvatada, sest sellise suhtumisega ta kaugele ei jõua. On, mis on, aga treenerit tuleb austada. Eriti antud olukorras. Oma vitsad peksavad, selliseid kommentaare kuskil kommentaariumis ei tehta, kui sa tahad edaspidi ka sinisärkide eest mängida. Täiesti lubamatu ja näitab selgelt ära, et see vend hõljub kuskil pilvedes ja arvab, et kogu maailm on tema oma. Kaugel sellest. Toetan Martinit 100%.

          Kommentaar


            isegi kui reimil on õigus, siis ma ei saa aru kuidas te õigustate seda pärast mängu materdamist nii? või kas ma pean tõesti selle mängu kuskilt järgi vaatama, sest see oli nii epic mis seal mängus toimus? kergem ei oleks olnud poissi pingile istutada sellise mängu eest?

            ilmselt meeldib siin reimi pooldajatele taktika 5 5 0 ja eks siis saan tõesti aru, et miks see poiss ei meeldi. tahab seal 0 koha peal olla raisk.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              isegi kui reimil on õigus, siis ma ei saa aru kuidas te õigustate seda pärast mängu materdamist nii? või kas ma pean tõesti selle mängu kuskilt järgi vaatama, sest see oli nii epic mis seal mängus toimus? kergem ei oleks olnud poissi pingile istutada sellise mängu eest?

              ilmselt meeldib siin reimi pooldajatele taktika 5 5 0 ja eks siis saan tõesti aru, et miks see poiss ei meeldi. tahab seal 0 koha peal olla raisk.
              Keegi pole väga öelnud, et Reimi avalik materdamine on okei. Me oleme jõudnud järeldusele, et Šapo ego on suht pekkis ja ta ei sobi meeskonna mängu mängima, vähemalt hetkel. Ma pole ka seda mängu näinud, aga tõesti, äkki vend pani tõesti sellist šlangi, et kõik vaatajad said aru et midagi on totaalselt mäda. Üldiselt jah, treenerit pead austama või kuskil mujal ringkonnas argumenteeritult seletama, mis probleemid sul treeneriga on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Ma ei saa ka sellest Reimi heidist aru. Kui sul platsil ikka mingi tüüp, kellest meeskonnale lõppkokkuvõttes kasu pole, siis tulebki mune näidata ja rääkida asjadest otse ja ausalt ning kui see nolgil masti maha lööb, siis ...
                Reim Reimiks. Mul ajab ikka kopsu üle maksa tõsiasi, et Jürgens peksti koondise juurest Šapovalovi pärast minema. Nüüd ma loen, et 4 aastat on juba kutiga mingid probleemid. Aga kuna tegu oli tollal Flora mängijaga, siis pigistati silmad kinni. Nüüd pole koondises kumbagi.
                Eesti ei ole nii suur jalkariik, et saaks endale sellisel moel lubada ühe klubi mängijate eelistamist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                  Reim Reimiks. Mul ajab ikka kopsu üle maksa tõsiasi, et Jürgens peksti koondise juurest Šapovalovi pärast minema. Nüüd ma loen, et 4 aastat on juba kutiga mingid probleemid. Aga kuna tegu oli tollal Flora mängijaga, siis pigistati silmad kinni. Nüüd pole koondises kumbagi.
                  Eesti ei ole nii suur jalkariik, et saaks endale sellisel moel lubada ühe klubi mängijate eelistamist.
                  Julgen väita, et mõlemad on probleemsed - nii Jürgens, kui ka Šapovalov, Š mängis koondises aga selle tõttu, et loodeti siiski, et tema kiiksud täisealiseks saamiseks lähevad üle, sest norm lapsevanemad jne jne.
                  Jürgensiga lood nõnda, et seal lapsevanemad peaksid olema mõne psühhiaatriakliinikus paljude usta taha pandud ning kui J endal peaksid (või juba juhtunud) juhtuma Š'ga säärased käitusmisprobleemid, siis treener peaks tegelema nii hullude lapsevanemate kui ka mängija endaga, mitte oma tiimiga.

                  Minu teada, J tahab Interi akadeemist lahkuda. Põhjuseks olevat see, et enam talle mängulises plaanis ei saa midagi see akadeemia anda. Kas tõesti ta tunneb end täiskasvanute jalgpalliks valmis olev või see on lastevanemate järjekordne jonn - will see.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Julgen väita, et mõlemad on probleemsed - nii Jürgens, kui ka Šapovalov, Š mängis koondises aga selle tõttu, et loodeti siiski, et tema kiiksud täisealiseks saamiseks lähevad üle, sest norm lapsevanemad jne jne.
                    Jürgensiga lood nõnda, et seal lapsevanemad peaksid olema mõne psühhiaatriakliinikus paljude usta taha pandud ning kui J endal peaksid (või juba juhtunud) juhtuma Š'ga säärased käitusmisprobleemid, siis treener peaks tegelema nii hullude lapsevanemate kui ka mängija endaga, mitte oma tiimiga.

                    Minu teada, J tahab Interi akadeemist lahkuda. Põhjuseks olevat see, et enam talle mängulises plaanis ei saa midagi see akadeemia anda. Kas tõesti ta tunneb end täiskasvanute jalgpalliks valmis olev või see on lastevanemate järjekordne jonn - will see.
                    vaadates kuhu jürgens omadega jõudnud on, siis siiamaani on ta vanematel 100% õigus olnud.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas enrito Vaata postitust

                      See kõik oli ju sellel ajal ilus aga kas see peaks automaatselt tähendama, et sa oled hea treener? Mina ei ole seda hetke veel näiteks tundnud, kus mul tekib tunne, et "vohh Reim on ikka kuradi hea treener."

                      Kui sul on siis anna teada, kus ja millal?
                      Ma ei räägi siin sellest, et kas Reim on hea või halb treener, sellest on mul hetkel ükskõik, aga kui koondises on poiss, kellega pole "jutule saanud" lisaks temale veel 3 treenerit, siis on midagi siin pildil valesti.
                      Kui kutt ei suuda oma peas vastu võtta seda, mida ütlevad treenerid, siis tulebki teha raskeid otsuseid. Vaevalt siin eriti palju määrab treeneri kvaliteet.
                      Freiburgis treenerite kvaliteet kindlasti korralik ja vbla isegi parem kui Reimil, aga näed, ei pidanud seal akadeemias eriti kaua vastu, sest ühtäkki ei nähtud tal seal enam kohta. Huvitav, miks. Kas tõesti selline ennekuulmatu lugu, et treener sitt, kes meie parimast pojast ei suuda mängumeest vormida
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Minu teada, J tahab Interi akadeemist lahkuda. Põhjuseks olevat see, et enam talle mängulises plaanis ei saa midagi see akadeemia anda. Kas tõesti ta tunneb end täiskasvanute jalgpalliks valmis olev või see on lastevanemate järjekordne jonn - will see.
                        Aga saab ju interi esindusega trenne ehk siis on ka treeneri arvates valmis ? Kust sul selline info ?

                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Julgen väita, et mõlemad on probleemsed - nii Jürgens, kui ka Šapovalov, Š mängis koondises aga selle tõttu, et loodeti siiski, et tema kiiksud täisealiseks saamiseks lähevad üle, sest norm lapsevanemad jne jne.
                        Jürgensiga lood nõnda, et seal lapsevanemad peaksid olema mõne psühhiaatriakliinikus paljude usta taha pandud ning kui J endal peaksid (või juba juhtunud) juhtuma Š'ga säärased käitusmisprobleemid, siis treener peaks tegelema nii hullude lapsevanemate kui ka mängija endaga, mitte oma tiimiga.

                        Minu teada, J tahab Interi akadeemist lahkuda. Põhjuseks olevat see, et enam talle mängulises plaanis ei saa midagi see akadeemia anda. Kas tõesti ta tunneb end täiskasvanute jalgpalliks valmis olev või see on lastevanemate järjekordne jonn - will see.
                        Mida sa ajad ? Siiani on jürgens itaalia meedia ja iga treeneri käest ainult kiita saanud ja tulemused räägivad samuti enda eest. Isegi koondisesse sai järjepidevalt Hurdalt kutseid, aga nagu kuulda siis seal oli suur talent sapovalov ees. Kes floras pallides oli koondise valikutes vankumatu nr1. Sellises olukorras valik nr2 asemel olla koduklubis oli igati õigustatud vaadates tulemusi. A koondise lähimineviku näitel teame selgelt et koondis tolereerib sellist asja kenasti kui mängija on mingil ajahetkel nr2 ja vajab aega koduklubis asjad paika saamiseks.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Homme algab Eesti jalgpalli ühe kõige oodatuima aastakäigu U19 valikturniir, aga kus on koosseis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Homme algab Eesti jalgpalli ühe kõige oodatuima aastakäigu U19 valikturniir, aga kus on koosseis?
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Väravavahid
                              Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Talavera (ESP)
                              Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev
                              Miikael Johann Raassalu (23.03.2003) – Viimsi JK

                              Kaitsjad
                              Martin Jälle (15.05.2003) – Viimsi JK
                              Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
                              Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
                              Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
                              Andreas Vaher (15.04.2004) – SPAL (ITA)
                              Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – Tallinna FC Flora

                              Poolkaitsjad ja ründajad
                              Martin Vetkal (21.02.2004) – AS Roma (ITA)
                              Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – Vitória S.C. (POR)
                              Johann Kõre (14.04.2004) – Viimsi JK
                              Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
                              Andreas Kiivit (05.07.2003) – Tallinna FC Flora
                              Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
                              Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
                              Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – Tallinna FC Flora
                              Taaniel Usta (17.02.2003) – Tallinna FC Flora
                              Marten Henrik Kelement (24.10.2003) – Paide Linnameeskond
                              Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Homme algab Eesti jalgpalli ühe kõige oodatuima aastakäigu U19 valikturniir, aga kus on koosseis?
                                Kui kauaoodatud see enam ikka on…

                                Paskotši on A-koondises, Kokka on vigane, Jürgens ja Šapovalov koosseisust välja heidetud. Kui ma seda nimekirja vaatan, siis tegu on tegelikult ju vaid tubli Esiliiga tipus mängiva võistkonnaga, ei millegi enamaga. Mitte ükski mängija ei saa Premium liigas regulaarselt mänguaega.

                                Õnneks numbrid ei mängi, kuid sellegipoolest… Eesti võidule panustades saaks täna raha kuni 40-kordselt tagasi. Ma ei tahaks uskuda, et veel kaks aastat tagasi oleksime me Austria vastu nii suured underdogid olnud.

                                Gruusiaga peetud esimese sõprusmängu valguses ei välistaks ma võimalust, et see “kõige oodatum aastakäik” lõpetab nulli punkti peal. Samas on noortejalgpall nii ettearvamatu, et siin on kõik võimalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X