320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti inimene on mugav, kuigi on pilet ei minda ikkagist...

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      eesti inimene on mugav, kuigi on pilet ei minda ikkagist...
      Pigem praktiline-selle ajaga saab ju palju muud kasulikku teha.

      Kommentaar


        saan ma õieti aru, et 1 piletiga saab kõigile kolmele mängule?

        Kommentaar


          Andke mulle 1000 seda piletit ja ma lähen vabatahtlikuna linnapeale jagama neid - veame kihla, et rahvast tuleks veel juurde siis )

          Kommentaar


            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            saan ma õieti aru, et 1 piletiga saab kõigile kolmele mängule?
            Sellel on ikkagi küljes üks turvariba ja sellest ma järeldan, et valid ise millisele mängule lähed.

            Kommentaar


              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              Sellel on ikkagi küljes üks turvariba ja sellest ma järeldan, et valid ise millisele mängule lähed.
              ...siiski-siiski...

              Tasuta ikka ja kõiki mänge, mis pileti peal kirjas on. Kutse seda tähendabki.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Selle piletiga peaks ikka kõigile mängudele saaama Või siis antakse aäkkih peale igat mängu uus mängu pilet Vms! Aga isklikult arvan et sellega saab kõigile mängudele Ja muideks enam seda triip koodi ei tõmmatagi ära vaid lastakse selle läbi piiksuva masina

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                  Selle piletiga peaks ikka kõigile mängudele saaama Või siis antakse aäkkih peale igat mängu uus mängu pilet Vms! Aga isklikult arvan et sellega saab kõigile mängudele Ja muideks enam seda triip koodi ei tõmmatagi ära vaid lastakse selle läbi piiksuva masina
                  Koondise mängudel tõmmatakse küll see riba ära. Aga tore uudis, et saab ikka kõigile nendele mängudele.

                  Kommentaar


                    Täna läheb esialgu sandisti http://jalgpall.struktuur.ee/

                    Kommentaar


                      no need tulemused ei ütle tegelt midagi, tuli kaotus tuli. Mai lõpus vaatame siis mida treener on katsetanud jne.

                      Kommentaar


                        Kui kohale jõudsin oli 20. min mängitud ja seis 0-3. Esimene poolaeg mööduski nii ,et me vist ei teinud ühtegi pealelööki. VV olid suured, võimsad ja kiired.
                        Teisel poolajal kinkisime oma hajameelsusest VV veel ühe värava enne ,kui ise midagi suutsime luua. Selleks ajaks olid VV teinud juba 4-5 vahetust.
                        Poolteist kuud enne turniiri meie mäng erilise tasemega ei hiilga. Koondise Shweitsi reisi kohta kuulsin väga imelikke jutte . Peale esimest 6-0 kaotust olevat Frank pannud poisid järgmisel hommikul 90.minutiks asfaldi peale jooksma. !!! Kui see tõele vastab siis vist mingi saksa treeningmeetod , salarelv !
                        Mängu korraldus oli OK! Puhvet ja jällegi jagati Eliitringi pileteid aga kahjuks unustati VV mängule reklaami teha ja rahvast oli väga vähe. Vaatame ,mis kolmapäev saab aga jah praeguse mängutasemega meil oma turniiril suuri shansse ei ole.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          Koondise mängudel tõmmatakse küll see riba ära. Aga tore uudis, et saab ikka kõigile nendele mängudele.

                          Alati ei võeta juuuu Vahetevahel jäätakse külge siis aint see risk et yhe piletiga sada matsisi siise tuleb

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                            Alati ei võeta juuuu Vahetevahel jäätakse külge siis aint see risk et yhe piletiga sada matsisi siise tuleb
                            Sa lihtsalt siis lõdvamalt läbi saanud. Minul lastakse piiksuva masinaga kood läbi ja siis trepist ülespoole tuleb turva vastu ja tirib mu riba ka ära

                            Kommentaar


                              Homme bulbad ahju ja hea tundega kuu aja pärast otsustavasse ringi.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Lugega mida arvavad homsest mängust Nõmme Kalju koondislased Martin Tsegodajev ja Julius Stokas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X