320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mäng oli jah kuidagi igav ja Taani poolt oli üllatavalt tagasihoidlik ja ettevaatlik mängu minuarust.Eesti oli muidugi tubli,kaitse oli ka enamvähem aga paar korda äärekaitsjad eksisid ,millest oleks värav vabalt võinud sündida ja äärepoolikud olid ka kuidagi kehva võitu,teravusest jäi kõvasti puudu,ründajad pidi küll suht palju tööd tegema,joostes ja avanedes igalepoole.Ja üksühele võeti tõesti väga vähe ette,kui seda üldse tehti.?.Loodame et Neljapäeval tuleb parem ja huvitavam mäng.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas pedro
      Aga orgunn oli tõesti kehv. Oleks võinud teha veidi suuremat reklaami ikkagi. mingisuguse reklaamita oli täna 300 inimest kohal. Oleks reklaamitud, et võimalus näha Liverpooli, Chelsea, Real Madridi noori A le Coq Arenal ning pilet ainult 10EEK, siis oleks see number kindlasti suurem olnud. Mäletan nagu, et kunagi kasutas EJL taktikat, et anti koolidele tasuta pileteid. Taaniga mängudel oleks ka võinud seda proovida, usun, et siis poleks 1000 pealtvaatajat mingi probleem.
      rääkides reklaamist, allolev pilt on siis tänasest postimehest, vabandust, et nii kehv - antud oludes telefon rohkemat ei võimaldanud:



      ..ehk siis "Eesti - Norra", keegi pani ikka korralikult puusse.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        ..ehk siis "Eesti - Norra", keegi pani ikka korralikult puusse.
        ei noh mõlemal ju lipul punane taust ja valge rist see et Norral sinine ka, see ei oma tähtsust :P

        Kommentaar


          #34
          Mina ei teadnud kusjuures üldse, et kes taanlastest mängisid ja tõesti tuli üllatusena, et nõnna suured klubid esindet. Aga mängupilt oli üldiselt suhteliselt võrdselt kesine. Minule tundus iseenesest penalti täiesti õigustatud, sest number 7 tuli ikka korralikult ühte jalga sisse ja sealt taanlane sirakil oligi. Samas jäi täiesti arusaamatuks treeneri plaan sama numbrit 7 (vabandan, et nime pole viitsind otsida) terve mäng jooksutada, kes vähegi vaatasid, need nägid, et sellel poisil oli juba pärast tunniajast mängu keel täiesti vestil ja ta ei suutnud enam mitte midagi korda saata. Isegi pallile ei jõudnud ju järele joosta, sest neli meetrit tagantpoolt alustanud taanlane jõudis ikka ja alati pallini enne. Aga ta jooksis lõpus ka treenerile kaugemas servas, et ju sis lihtsalt ei jäänud saksamehele silma.

          Kommentaar


            #35
            mina jälle hoidsin hinge kinni, et nr 2 palli ei saaks, ta vaatas ikka liiga palju enda värava poole.. alternatiiviks oli lihtsalt palli ära andmine (või heal juhul nurgalipu juurde auti löömine).
            nr 7, ta tegi minu arvates oma ääre peal päris head tööd, ehk polnud kedagi kobedamat ka asemele panna?

            mis puudutab aga siin eespool kiidetud kaitset, siis oli ikka liiga palju probleeme sellega, et kes peaks palli enda valdusesse võtma ja nii jooksiski pall pahatihti lihtsalt kahe mängija vahelt läbi.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #36
              Eesti - Taani U19 koondiste teisipäevase kohtumise pildid
              Nõmme Uskumatud!!!

              Kommentaar


                #37
                Ei imesta kui homses lehes näiteks Eesti-Islandi mängu reklaamitakse.
                Mõned aastad tagasi toimus Tallinnas U-17 või oli see U-19 alagrupiturniir ja parajasti ei saanud mängude kohta kusagilt infot kätte .
                No helistasin siis Jalkaliitu ja küsisin ,et mis kell Eesti mängib. Keegi naishääl vastas selle peale ,et Eesti üldse ei mängi. Minu protesti peale vastati ,et vähemalt nemad ei tea midagi.
                Nii palju siis.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Meie koondises paistsid kolm pallurit silma: poolkaitsja Anier (№11) ning keskkaitsjad Jahimovits (№4), Artjunin (№5). Üllatas Anieri tehnika ja “motoorsust” ning meie keskkaitsjate enesekindlust, karedust, söödude kvaliteeti.

                  Sageli loen, et mul pole õigus et meie noortekoondisi koostakse ebasportlikku põhiprintsiibi baasil. Öelge palun, mis teeb koondises parem kaitsja Veis (№2) ? Mis printsiibil teda kutsuti koondisse?

                  Taani koondises paistsid kaks pallurit silma: vasak kaitsja Akharaz (№2) ning poolkaitsja Albak (kapten, №4).

                  Mul pole teada kes ning mis viisil treenib Real Madridi noortemeeskonda, aga Andreas Laudrup (№9) mängib kehvem kui Anier ning tühiselt kõvem kui Subbotin (№7).

                  Omal ajal Pasi ütles, et kehv füüsiline ettevalmistus on meie noorte pallurite põhihädaks. Temal on õigus, võrdselt mängisime 70 min. aga viimased 20 min. taanlased domineerisid.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas pedro
                    Häati mängisid Kaldoja ja Taar.
                    Tõtt öelda ma ei näinud mida nad tegid loometegevuses.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                      Tõtt öelda ma ei näinud mida nad tegid loometegevuses.
                      Ma lugesin kokku, et nad tegid 24 söötu tahapoole, 17 söötu põiki ja 52 söötu ettepoole, minuarust väga loominguline!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        Taani koondises paistsid kaks pallurit silma: vasak kaitsja Akharaz (№2) ning poolkaitsja Albak (kapten, №4).
                        Tegelikult on neil must nimekiri ja kui need mustas nimekirjas mängijad saaksid koondisse, siis oleks sulle vähemalt 11 meest silma jäänud.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          kusjuures ma nägin VIP tribüünil ka mingeid HSV tüüpe (vähemalt HSV logoga särgid olid seljas ja rääkisid võõrkeeles, kahjuks keelt ei tuvastanud) ei tea ainult kas nad olid skaudid või muud ametimehed ja keda või mida nad vaatasid

                          Kommentaar


                            #43
                            eesti juhib juba päris alguses 2:0

                            Kommentaar


                              #44
                              poolaeg siis 2:1 Eestile
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tuligi 2:1 ära.

                                Tublid poisid.
                                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X