320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ma võrdleks temasuguseid treenereid Heino Endeniga, kes teoorias on jube kõvad aga see "miski" jääb puudu.
    Kui nüüd veel üks kossuparalleel sisse tuua, siis noortekoondisel on vaja hoopis oma Andres Sõpra.

    Kommentaar


      Pasi Rautiainen?

      Kommentaar


        Praegu ju meil ongi selline vend pukis.

        Kommentaar


          Eesti U-19 kaotas täna sõprusmängus Belgia eakaaslastele 6:0

          Kommentaar


            Finaalturniir on mõne kuu pärast ukse ees ja me saame mitte just kõige kõvema pundi käest haleda koslepi. Ma saan aru ,et meil pole korralikku sooja sisehalli . talvel jääme maha aga no krt, mehed nii palju peaksime ikka suutma mängida, et meid häbistavalt ei purustataks . Mis edasipääsust me siin räägime ,kui me ei suuda väravaidki lüüa.
            Suvel saime kaks korda Islandi käest väravate vahega 5-1.
            Hakake nüüd mulle tõestama ,et bla-bla-bla turniiriks oleme parimas vormis jne.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Murelikuks tegi juba kohtumine Floraga, kus nooremad mehed ilmutasid närvilisust ja kuidagi katkist suhtumist. Öeldakse, et poolel teel hobuseid ei vahetata, mulle tundub, emotsionaalsest kriisist aitaks välja vaid peatreeneri kohene vahetus.

              Kommentaar


                Nõustun spekteriga 100% - poisid on head aga vajaliku suhtumisega tiimi ei ole olemasolevatest treeneritest ja nendest saanud ega ka paraku saamas.

                Parem hilja, kui mitte kunagi!

                Kommentaar


                  Äkki hakkaks kah nii tegema nagu pedekossus ,et tulevad korra kokku loevad poisid üle ja siis spordiuudistes kuulutatakse ,et ala tulevik on helge .http://www.ohtuleht.ee/466378
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    **Kunn, jalkas talenditreeningud juba toimivad ning suvelaagris käis rekordilised 1185 last
                    Seega alaliit saab raporteerida, et tulevik on helge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      **Kunn, jalkas talenditreeningud juba toimivad ning suvelaagris käis rekordilised 1185 last
                      Seega alaliit saab raporteerida, et tulevik on helge!
                      Seda ma tean juba ammu ,et jalkas need treeningud ja laagrid toimuvad.
                      Sa ei lugend ridade vahelt ,et seda ma silmas pidasingi - sõprusmängude asemel hakkaks kokkutulekute pealt helget tulevikku ennustama Milleks vaja mängida ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Palju tänane mäng jäi ? Teab keegi ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          mäng peaks algama kell 20:00

                          Kommentaar


                            Järjekordne suhkam 5-1 . Kokku siis 11- 1 vahega . kRT See on ju Mongoolia või Nauru saarte tase. Ma ei tae ,kas tõesti kellegile vutiliidust need tulemused korda ei lähe ja kõik jätkub samas vaimus. Mõlelge inimesed natuke ,kui meil tuleb suvel Lillekülla 6-7 tuhat noort fänni omasid vaatama ja me saame ilmselt veel hullemaid saunasid siis kuidas see võib jalgpallipopulaarsusele mõjuda. Viimane aeg ,kui üldsegi on midagi muuta.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              pole sellist meest EJL-s, kes julgeks hetkel U19 juures muutusi teha (aga oleks vist Arno pädevuses/võimuses) ning Frank ise juba ei taandu.

                              Kommentaar


                                vaevalt väga ennem keegi liigutama hakkab kui fännid ise kuskile protestima ei lähe, frankil raha jookseb mees on rahul. pohlak majandab a koondise tavaariga rohkem ja teistelpole vist lihtsalt ajupotentsiaali midagi muuta, sest tundub nagu nende arust äkki noored saavad ilmutuse ja hakkavad vahetult ennem suve maailmatipp satsi kohaselt palli veeretama ve?!.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X